Skocz do zawartości
uno0

Co zostawić? Cool 1 czy Redmi 5 Plus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad sprzedaniem jednego z tych telefonów jak w tytule. Cool 1 z 4gb Ram mam dłużej, od nowości, jest zrootowany i ma wgrane TWRP. Nigdy już nie dostanie aktualizacji i zostanie przy Andku 6. Redmi 5 Plus z 3 GB Ram ma 2 lata, nic nie było grzebane, ma dobre wsparcie i mnóstwo zamienników czy gadżetów. Ma już Andka Oreo. Telefon służy mi tylko to netu i whatsappa. Żadnych gier. Myślę, że obydwa telefony są mniej więcej tyle samo warte. Jaka wasza rada? Pozdrawiam.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Zastanawiam się nad sprzedaniem jednego z tych telefonów jak w tytule. Cool 1 z 4gb Ram mam dłużej, od nowości, jest zrootowany i ma wgrane TWRP. Nigdy już nie dostanie aktualizacji i zostanie przy Andku 6. Redmi 5 Plus z 3 GB Ram ma 2 lata, nic nie było grzebane, ma dobre wsparcie i mnóstwo zamienników czy gadżetów. Ma już Andka Oreo. Telefon służy mi tylko to netu i whatsappa. Żadnych gier. Myślę, że obydwa telefony są mniej więcej tyle samo warte. Jaka wasza rada? Pozdrawiam.....

 

Na Cool'a możesz wgrać LineageOS 15.1 czyli Androida 8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że cool. Sam mam wersję 3gb. Super telefon, wciąż w użyciu przez córke.

Walić wersję softu, skoro jest mega stabilna i telefon diala bez najmniejszych problemów

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cool ma lepszego procka imo ale ten redmi 5 plus wcale zly nie jest i ogolnie wyglada bardziej nowoczescie :)

 

za oba dostaniesz bardzo mala kwote, nie lepiej zostawic jako backup albo komus z rodziny sprezentowac za niska kwote?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczaiłem sie już do Coola :-) Nie gonie za cyframi kolejnego Andka tym bardziej, że na forach wskazują jednak, iż soft LeRee 3 jest najbardziej dopracowany i ma jednak ciemniejszy wyświetlacz. Choć pewnie Redmi z uwagi na najnowszy soft jest bardziej "nowoczesny". Dzięki za opinie :-)

Edytowane przez uno0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiła mi się jeszcze Moto One (nowa za 400 zł) i teraz myślę czy jest lepsza od Redmi. Z danych antutu wynika (wiem...to tylko cyferki) że ma taki sam wynik jak Cool !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one będzie ok. Miałem przez jakiś czas jako służbówka, fajny fon. Ale aparat słaby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...