Skocz do zawartości
Kornelix

Smartfon na przetrzymanie do 1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Nastawiam sie na kupno k20 pro, myślałęm, że moja Xperia Z3 wytrzyma ten 1-2 miesiące, ale nie, właśnie umarła i nie ładuje nic, więc potrzebuje czegoś na przetrzymanie do 1000zł, generalnie im taniej tym lepiej

 

Czego oczekuje:

 

- dobra bateria na transmisji danych

- żeby nie było problemu z przesyłaniem internetu do laptopa

= dobra płynność/działanie przy otwartych kilkunastu stronach

 

Myślałęm o Moto G7 Power, Mi a2 lite czy Redmi Note 7, ale generalnie zdaje się na wasze propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Gearbest masz za 1014 zł Xiaomi Mi 9 SE, a ASUS ZenFone 4 za 457 zł.

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max pro m1 asusa jeśli zakup w Chinach odpada.

Masz tam baterie 5k mah

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem, nie mam telefonu, żadne chinczyki nie wchodzą w gre, a smartfon chciałbym mieć jeszzce dziś z Avans/Neonet/Media Expert, ew. na zamówienie do wtorku.

 

Max pro m1 ciekawa opcja, a jak ma się do niego Redmi Note 7, bo nie ukrywam, że optycznie Xiaomi bardziej mi się podoba. Bateria pewnie zdecydowanie gorsza, a jak reszta reszta podzespołów? Też patrze przez pryzmat kolejnej odsprzedaży za 2-3 miechy jak będę chciał kupić k20pro.

 

Co z Honorem 8x 4/128? Za 999zł i też nie najbrzydszy?

Edytowane przez Kornelix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo rn7 Albo o Zenfone 5 jeśli za kilka miechów chcesz odsprzedać.

Za Xiaomi zesrać się chcą malolaty a Zenek jest aktualnie chyba najlepiej wycenioną słuchawka za 1000zl.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenek to już 1200-1300, a ja szukam czegoś max do 1000zł. Teraz przedwczoraj kupowałem telewizor 55OLEDC8 za 4699zł, bardzo dobra cena, chciałęm go rozbić na raty, ale się okazało, że mam dowód po terminie :E i musiałem na raz wyrzygać cały hajs, więc trochę zabolało, a parę godzin później się okazało, że Xperia Z3 mi umarła :kwasny: więc jak to mówio - nieszczeńścia hodzom parami :lol2:

 

Ale do tematu, RN7 mówisz o Redmi Note 7? Bo coś nazwa mi się jeszcze kojarzy z OPPO, ale takiego modelu nie mogę znaleźć, poza tym on koło 1800zł, więc pewnie chodziło o Redmi? Chyba spokojnie dzionek wytrzyma co?

 

Co myślisz o Honor 8x 4/128? Za 999zł, tylko kuźwa ten notch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zenfone 5 jest już do dostania za 1000zl

Tak, rn7 to redmi Note 7.

Co do honor to mam przykre doświadczenia z wysokim Sar, brat miał bóle głowy podczas korzystania z niego, aczkolwiek to są chyba indywidualne kwestie.

Z produktami honor/huawei aktualnie ciężka sprawa, bo kupa osób myśli że zostaną bez wsparcia googla i może być problem z odsprzedaża.

 

Masz, 1039zl na stronie asusa. Bardziej legitnie nie będzie ;)

Https://eshop.asus.com/pl-PL/oferty

 

Możliwe, że za te 2-3 miechy sprzedasz go z mała strata

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam OP5T, ma jeden z najwiekszych SARow na rynku, 0 problemow, moze to byc placebo albo efekt danej osoby, z tego co wiem iphony tez maja wysoki SAR a ludzie nie narzekaja, szukanie wady na sily w tym przypadku

 

RN7 w tej cenie bedzie na prawde spoko opcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje i witam ponownie.

 

Przetrzymałem prawie 2 miesiące na Xperii, którą udało mi się reanimować. Jak to zrobiłem? W nerwach chciałem połamać telefon na pół, niestety dziadostwo solidne i mi się to nie udało, to zacząłem drewnianą łyżką, którą miałem pod ręką walić w telefon i o dziwo telefon zatrybił, pewnie jakieś kabeli w środku ledwo się trzymają, bo telefon ruszył, ale każde każde puknięcie w spód telefonu albo noszenie w luźnych spodniach kończy się restartem.

 

Udało się przetrzymać ten czas i tak jak planowałem, to wczoraj kupiłem na mi-home smartfon Mi 9T Pro 6/128GB Glacier Blue + Mi True Wireless Earbuds Bundle za 1999zł. Mam nadzieję, że dobry wybór. Natomiast potrzebuje etui - najlepiej przezroczyste i szkło. Chciałem od 3MK kupić Clear Case + Flexible Glass, ale to wyjdzie z 80zł, ale widzę są zestawy po 20zł, to warte czegoś czy lepiej dołożyć do 3MK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3mk to dla mnie zwykle przeplacanie, sam dalem za "flexible glass" czyli grubszy plastik 50zl ale nic wiecej od nich nie kupie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Kornelix

Dzisiaj na x-komie masz zniżkę -50% na wszystkie produkty 3mk (po dodaniu do koszyka). Szukaj dla Mi 9T, bo będą pasować też do Mi 9T Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...