Skocz do zawartości
JB3

Razer Kraken Pro V2 HyperX Cloud Alpha

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam słuchawek do gier, muzyki . Obecnie posiadam Razer Kraken Pro z 2015, ale ich czas dobiega powoli końca.

 

Przeznaczenie :

 

Głownie gry i muzyka, nie gram w żadne CS'y itp. głównie to symulatory i RPG wiec nie muszę słyszeć przeciwnika z drugiego końca mapy. Co do słuchawek muszą posiadać fajne wyciszenie i dźwięk jak za tę cenę musi być dobry, słuchawki będę używać też do słuchania muzyki więc jakiś bass jak najbardziej mile widziany. Zastanawiałem się nad Krakenami Pro V2 (po udanych Krakenach których używałem złego słowa bym o nich nie powiedział, w zupełności wystarczały mi do gier muzyki itp), ale dużo ludzi poleca też HyperX Cloud Alpha podobno lepsze od Krakenów i cenowo wyglądają też spoko. Osobiście wolałbym krakeny wygląd do mnie przemawia ,jednak w starych bardzo szybko zniszczyła się ta zielona guma (popękała i odpadła :E ) dlatego chciałbym tego uniknąć , HyperX mają coś ala skórę więc pewnie dłużej by to wytrzymało.

 

Cena:

 

Na słuchawki mogę przeznaczyć +/- 300 złotych.

 

Co lepsze i dlaczego ? Może ktoś ma któreś z tych słuchawek i by się wypowiedział ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloud Alpha w muzyce spiszą się dużo lepiej od Razerów, w grach też wypadają dobrze. Zdecydowanie brałbym Cloudy, za Razerem przemawia w zasadzie tylko ewentualnie większa wygoda, choć zależy od preferencji.

Edytowane przez Dirian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
https://www.audiofanatyk.pl/polecane-sluchawki-nauszne-muzyczne-i-dla-graczy/ - oczywiście jeżeli masz już jakiś DAC, kartę dźwiękową albo przyzwoitą integrę typu ALC1150/1220, bo chyba nie chcesz podpiąć słuchawek za 300 zł do czegoś typu ALC892 albo co gorsza ALC887? :D Edytowane przez Krisol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...