Skocz do zawartości
emilq22

Dobór Anten, optymalizacja prędkości i pasm B618 (las)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam Huawei b618 w planie biznesowym w Orange. Podłączyłem do niego 2x ATK 20 z cybertechu i korzystam z LTE 800 . Sygnał jest średni, dlatego zacząłem zastanawiać się nad innym rozwiązaniami antenowymi, w celu poprawienia prędkości. Czy znajdzie się ktoś, kto mógłby udzielić rady w tym temacie? Co polecacie w takiej trudnej lokalizacji? Nie spodziewam się cudów, natomiast wydaje mi się, że na Tym forum jest mnóstwo zapaleńców i osób z doświadczeniem w podobnych sytuacjach. Proszę o każdą możliwą pomoc. Pod spodem zamieszczam dokładną lokalizację z BTSsearch. Z góry dziękuję.

PS: Dodam jeszcze, że dysponuję budżetem do max 500 zł.

 

Współrzędne:

51.910446 19.019955 <-> .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jakiś smartfon z Androidem ściągnij z neta apkę HManager i tam po próbój z pasmami. Ten router domyślnie ma piorytet szukania BTS-a z głównym pasmem 2600Mhz na swoich antenach i agreguje z 800Mhz. Spróbuj tym programem wymusić 1800Mhz+2100Mhz i zobacz co w tedy czy nie złapie z innego BTS-a bliższego. Daj zrzuty z parametrami z tego programu. Pamiętaj w ustawieniach telefonu trzeba w Zabezpieczeniach włączyć Nieznane źródła dla oprogramowania z poza Google sklepu.

 

https://www.dropbox.com/sh/z7rbzxjy23t9vbw/AAD4kt-97rE8N1sadGQdDKTAa?dl=0

 

Pobierz wersję 1.3 apki, najlepiej pobieraj na smartfonie, najlepiej Firefoxem bo inne przeglądarki zamieniają pliki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...