Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Legend of Grimrock i Ghost Master za mną, teraz na tapecie dalej Q3A, a do tego może wreszcie dokończę Pillars of Eternity bo pokończyłem dodatki, a głównego wątku dalej nie pchnąłem do końca.

 

Jak oceniasz Legend of Grimrock ? Mnie znużyło na koniec i kompletnie nic mi nie zapadlo w pamięć, chociaż gra dobra, tak z 7/10 bym dał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Legend of Grimlock - lubie takie gierki ale używanie czarów w tej grze to męczarnia. Oczywiscie mam tu na mysli sterowanie na PC. Za dużo klikania by skorzystać z czaru..

 

Mimo to i tak są dużo lepsze gry o podobnej mechanice. Np polecam StarCrawlers,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniasz Legend of Grimrock ? Mnie znużyło na koniec i kompletnie nic mi nie zapadlo w pamięć, chociaż gra dobra, tak z 7/10 bym dał.

 

Nużyć mnie nie nużyło, podobała mi się, a finalny boss był ciekawy i nie spodziewany :D jak dla mnie jest to kawał dobrej gry 7/10 na pewno.

 

Legend of Grimlock - lubie takie gierki ale używanie czarów w tej grze to męczarnia. Oczywiscie mam tu na mysli sterowanie na PC. Za dużo klikania by skorzystać z czaru..

 

Mimo to i tak są dużo lepsze gry o podobnej mechanice. Np polecam StarCrawlers,

 

Fakt, walka magiem jest męcząca, trzeba równocześnie "tańczyć" i wyklikiwać zaklęcia ale nie jest to niewykonalne no i nadrabia mocą obrażeń.

 

Znajdę chwilę to się jeszcze zabiorę za Bards Tale Trilogy, nowa szata graficzna i da się w to dziś grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę MGS:V Phantom Pain i mam już 55 godzin za sobą i tylko 11 misji głównych do końca.

Scena w budynku kwarantanny, gdzie salutują żołnierze nucąc utwór z Peace Walkera... Mocno mnie to zabolało i jest to jeden z mocniejszych momentów w serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadrabiam zaległości z wielu lat kiedy nie używałem komputera do gier, wiec teraz wszystko po kolei zaliczam co przegapiłem :D Ostatnio skończyłem AC Revelations, teraz ogarniam ROTBm Batman Arkham Origins, męczę od półroku GTA V, Forzę Horizon 4 i ostatnio zainstalowałem Dying Light :) A swoją drogą nawet obecnie grając w Revelations wcale nie czułem się jak w grze sprzed tylu lat, nadal bardzo fajnie wygląda. Na 1080 TI stałe 144fps przy 1440p i użycie karty.... max 22% :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem już wszystkie główne części z serii Danganronpa. Każda część ma swoje plusy i minusy, ale całościowo 2 wypada chyba najlepiej. Fabularnie też najbardziej mnie poruszyła.

 

Teraz gram w spin-off Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls. Całkiem inna forma rozgrywki, bo to nie VN z elementami gry, a strzelanka. Czuć mocno klimat serii i póki co jest ciekawie. Co jakiś czas dostaje nowe umiejętności i pojawiają się nowi przeciwnicy. Grafika może niektórych kłuć w oko, bo to port z PS Vita (chyba). lol2.gif

Ogólnie chyba można mnie już uznać za fana tej serii, wsiąknąłem w nią na dobre.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie nie mam znowu chwilowo monitora więc rozgrzebane leżą na dysku trzy gry - Fallout 4 do którego wątpię bym wrócił i dziwię się, że w ogóle natłukłem z 50 godzin, Batman Arkham City który pomimo iż niezły to nie wciągnął mnie nawet w połowie tak jak Asylum i trzecią, czyli spore dla mnie zaskoczenie w postaci AC Origins które to zassało mnie solidnie. Mam już taki głód grania, że dzisiaj rozważałem nawet zakup projektora bo mam powoli dosyć odsyłania kolejnych totalnie wadliwych monitorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dorwałem tanio Castelvania Lords of Shadow 2, kurde, że ja tej gry wcześniej nie widziałem, wciągnęła mnie ostro, niczym kiedyś trylogia God of War na plejaku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się nad jakąś strategią - Civka 6 z dodatkami lub Age of Wonders: Planetfall. Ale jakoś nie mogę się zdecydować. Ostatnio kupiłem Thea: The Awakening i kompletnie mi nie podeszło. Na szczęście tylko 25 zeta, więc tak nie szkoda :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w A Plague Tale: Innocence i jest masa szczurów ale najważniejsza jest Historia gry.Jak nie ma być spojlerów to napiszę tylko że gra jest świetna i ja polecam w swoim imieniu. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Space Traders: Frontiers na wszystkich platformach :) PC, iOS i Android ;). To najlepszy indyk ostatnich lat.. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej gram w Apexa, nadal nie mam stałej oraz sprawdzonej załogi więc raz wychodzi lepiej raz gorzej.

 

Niedługo zacznie się zabawa w Borderlands 3 z kuzynem a chwilę później nowa fifa :) Ostatnio dłużej grałem w.. 16 więc ciekawe czy mnie czymś bardzo nie zrazi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to WoW, WoW Classic nr 1, a w międzyczasie to świetny Gears 5. Control zostawiłem na później, a Blair Witch, że jest krótkie poszło szybko.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 3 Krew i Wino - 2 podejście po 2.5 rocznej przerwie.

W międzyczasie Anno 1800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O przypomniałeś o Anno 1800. Prawie o nim zapomniałem, a ogrywam tylko, że "w przerwie" na herbatę :E. Za dużo tych gier ostatnio, aby to wszystko ogarnąć naraz co by się chciało :lol2:

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, doba gracza powinna trwac min 48h.

Mial byc wow classic i diablo3 do czasu wyjscia coda, doszlo anno1800, division2, gearsy5, chwila ghost recon, od czasu do czasu bf v i jak tu to wszystko ograc? jak latem byla kicha to teraz za duzo szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj plan do swiat to:

Przejsc: Hozrizon Zero Dawn+dodatek, God of War, Dodatek do Uncharted 4, Metro na PC, Detroit.

Zagrac/moze przejsc: Gears 5 na PC, Anno 1800, Control, zobaczyc ray tracing w BF, Nowy total war, Spider*man, Kingdom CD, nowy PES i football manager. Aha i ta Plaga ze szczurami.

 

W miedzyczasie nalogowo gram w starcrafta 2, sezony diablo 3, Settlers 2 :E :E :E (zajeb^%$& wyglada na OLED55B7V :E ) PES i football manager.

 

Ogolnie dochodze do wniosku ze musze zaczac szanowac swoj czas bo gier coraz wiecej :E a czasu coraz mniej xD. Nawet debatuje ze soba czy moze fm2020 i eFootball(lol)PES2020 sobie odpuscic bo raz ze czas dwa ze kasy duzo wydaje na PES(100GBP co roku+pass na xboxa albo ps)

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie gram w The Long Dark i ukończyłem pierwszy rozdział a teraz jestem na drugim rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam plan by do końca roku ukończyć Kingdom Come (utknąłem na walce na poddaszu z tym wysokim typkiem, a że w walce na miecze jestem cienki to chyba muszę się cofnąć i poexpić postać), Dying Light (dopiero kilka godzin gry za mną), odpalić Green Hell (słyszałem, że właśnie była premiera), odpalić Subnauticę i Mutant Year Zero (do Epic Store mam negatywny stosunek, ale skoro dawali takie gierki za darmo to wziąłem), przeprowadzić załogowy lot na Mun w Kerbal Space Program i wrócić (potrafię już wysłać Kerbala i wylądować na księżycu, ale na powrót brakuje paliwa), ukończyć kampanię w Mount & Blade: Ogniem i Mieczem (na razie mam 3 miasta i 1 wiochę oraz 146 osobowy oddział samej konnicy, głównie ciężkozbrojni).

Tyle roboty, a tak mało czasu... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz grałem przez kilka dni w Desperadosa: Dead or Alive. Znów wciągnęła mnie ta gra, zanim przejdę dwójkę może wyjdzie trzecie część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem Dying Light, na które się czaiłem od dawna, ale po paru godzinach jakoś nie przyciąga...

Fabuła bardzo miałka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...