Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jako już starszy rocznik ogrywam sobie Grim Dawn i Technomancer-a. Też czekam na Outer Worlds ,RDR 2 i nowe Star Wars-y.

Jako stary pecetowiec nie mam parcia na konsolę, gdzieś leży jeszcze i kurzy się PS3, ograłem exy na tą konsolę i na tym zakończyła się moja przygoda, ciężko steruje mi się padem. Odpaliłem też stare Legacy of Kain, MDK 1 i 2 i HM FAKK 2.

Z chęcią powrócę do Unreal-a , Blood II, może stary Max Payne , Soldier of Fortune. Próbuje grać w BF5 i BF1 , ale niestety brak już koordynacji.

 

Pozdrawiam wszystkich młodszych i starszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam obecnie ogrywam spiedrmana na konsoli a na pc Civ vi i troche everspace, czekam na outer worlds i coda do multi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj skończyłem Call of Cthulhu. Też fajna gra i polecam.. Jest krótka i to jest bardziej taki symulator chodzenia z elementami skradankowymi. Jeśli lubisz takie tematy to polecam. Naprawdę pozytywna produkcja. No ale oczywiście Resident Evil 2 remake to podstawa :)

 

PW. Może jakbyś chciał to ci mogę dać tę grę na PS4. Mam pudełkowe wydanie. A ty mi tam kiedyś też cos sprezentujesz coś nie drogiego .. ta gra jest warta teraz 70-80zl ..

Też na pewno zagram, dzięki wielkie za propozycje, ale raczej na pewno Call of Cthulhu ogram na PC, natywne UHD to natywne UHD ;) W ogóle to się zastanawiam, czy nie sprzedać Prosiaka, bo mam propozycje z dobrą ceną. Co miałem ograć to ograłem, no może jeszcze Days Gone mnie kusi. Kompletnie nie mam parcia grania na premierę, i TLoU II, Ghost of Tsushima mogę sobie spokojnie zagrać na PS5 za rok. Konsola stoi nieużywana już dłuższy czas i mam sporo zaległości na PC. Bardzo chciałem zagrać w okolicach grudnia drugi raz w RDR2, ale wychodzi na PC :) Więc wszystko przemawia za tym, żeby ją sprzedać póki mogę jeszcze dostać za nią ciekawy hajs. Kolekcjonerem raczej nie jestem, choć był taki plan, gdybym jeszcze miał w idealnym stanie PS1,PS2 i PS3 to bym ją zostawił.

 

Tak w ogóle to nie wiem, czy nie zmienić planów i nie zagrać w GreedFall najpierw, Resident Evile nie uciekną, a chodzi za mna bardzo RPG, tylko nie wiem, czy zdążę przed the Outer Worlds które chciałbym zacząć na premierę, ale GreedFall nie jest chyba jakoś szczególnie duży i długi ?

Edytowane przez skunRace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DayZ i Rocket League. I w sumie nic więcej nie potrzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Tak w ogóle to nie wiem, czy nie zmienić planów i nie zagrać w GreedFall najpierw, Resident Evile nie uciekną, a chodzi za mna bardzo RPG, tylko nie wiem, czy zdążę przed the Outer Worlds które chciałbym zacząć na premierę, ale GreedFall nie jest chyba jakoś szczególnie duży i długi ?

 

Nie jest długi. Tak na 20h .. A 40h jak robisz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dziwne indyki. Tym razem Little Misfortune.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po raz pierwszy przechodzę ME: Andromeda. Jako psychofan serii ME nie wiem, jak mogłem dopuścić do tego, żeby najnowszą odsłonę przechodzić dopiero w 2019 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Właśnie po raz pierwszy przechodzę ME: Andromeda. Jako psychofan serii ME nie wiem, jak mogłem dopuścić do tego, żeby najnowszą odsłonę przechodzić dopiero w 2019 :E

 

Andromeda to dobra gra. Fajnie się strzela. i bywaja fajne misje. No ale eksploracja po pewnym czasie zaczyna irytować + te kopiuj-wklej obszary i miejscówki na różnych planetach ;/. Gra na raz. Lepiej wielokrotnie przechodzić starą trylogię z Shepardem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glownie indyki na PC, Graveyard Keeper, Slay the Spire, Moonlighter, na konsoli ogrywam na raty Judgment, i czekam na dzisiejsza premiere Disco Elysium. Dobrych gier rpg nigdy za malo, mam nadzieje ze sie nie rozczaruje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Graveyard Keeper fajne ale długo nie grałem. Moonlighter jakoś mnie szybko znudziło :(. Co do Disco Elysium - zapowiada sie super ale bez tłumaczenia nie ruszam. Pewnie kiedyś tam wyjdzie polonizacja więc i tak poczekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy MS Flight Simulator

-aż dziwne że tematu nie ma, rozmach tej gry i wykorzystanie chmury do generowania praktycznie całego globu z założenia + szczegółowa grafika to prawdziwy next-gen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andromeda to dobra gra. Fajnie się strzela. i bywaja fajne misje. No ale eksploracja po pewnym czasie zaczyna irytować + te kopiuj-wklej obszary i miejscówki na różnych planetach ;/. Gra na raz. Lepiej wielokrotnie przechodzić starą trylogię z Shepardem :).

Trylogię Sheparda przeszedłem już trzy razy :D Zacznę czwarty po przejściu Andromedy, bo znalazłem jakieś fanowskie dodatki rozszerzające fabułę. Do tego wczoraj zakupiłem w końcu dwie książki z nowej serii: Mass Effect Andromeda: Inicjacja oraz Nexus Początek. Książki z trylogii Sheparda już przeczytane wielokrotnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako fan powinieneś zapomnieć, że Androbieda w ogóle powstała.

Ale sam się określasz mianem psychifana więc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Trylogię Sheparda przeszedłem już trzy razy :D Zacznę czwarty po przejściu Andromedy, bo znalazłem jakieś fanowskie dodatki rozszerzające fabułę. Do tego wczoraj zakupiłem w końcu dwie książki z nowej serii: Mass Effect Andromeda: Inicjacja oraz Nexus Początek. Książki z trylogii Sheparda już przeczytane wielokrotnie :E

 

Pewnie. Ja też przeszedłem trylogię Sheparda z 3-4 razy jakoś. I znów mam ochotę :). Może znów przejdę przed premierą Tlou2 i Cyberpunka.

 

Andromeda to spoko gra i warto ją przejść chociaż raz. Tak jak pisałem wyżej. Jedynie jak zaczną ciebie irytować poboczne misje to je olać i brnąć fabułę do końca.. Sama fabuła nie jest zła.. Na plus smaczki można napotkać z trylogii Sheparda. I nie ma co sugerować się krytyką Andromedy.. Bo została ona niesłusznie przehajpowana. Ja rozumiem błędy z mimiką twarzy i problemy z animacją ale bez przesady. Jeśli się przymknie oczy na techniczne aspekty to można się w nią dobrze bawić.

 

Dla mnie cała trylogia Sheparda to niemal arcydzieło 10/10. A Andromedę oceniłem na 6.5/10. Z początku po jej ukończeniu dawałem jej 7/10 ale jednak zbytnio bolały mnie wtórności i jeśli po czasie mnie coś zaczyna męczyć zamiast zachęcać do dalszego grania to już jest cośnie tak. Dlatego pamietam ze gdzieś pod połowy olałem większość misji pobocznych i ruszyłem fabułę - było lepiej ..

 

Zresztą Andromeda nawet jakby była lepiej dopracowana to i tak nie miałaby startu do trylogii Sheparda. Ciężko jest stworzyć kolejne niemal doskonałe dzieło. A w Bioware zaczęły się wtenczas problemy wiec to tym bardziej się wszystko popsuło.

 

A co do powrotu do trylogii Sheparda.. Cóż nie ma podobnych gier i dlatego jesteśmy zmuszeni powracać :(.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 50h dungeon crawlerów to jednak trochę za dużo, więc Operencia poszła w odstawkę. Wróciłem do Darkest Dungeon, kilka wypadów do lochów, strata kilku doinwestowanych bohaterów i wpadła fajna promka na Phantom Doctrine, wracam z wakacji i zobaczymy, jak ta polska odpowiedź na XCOM wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoicie wygląda jak na klon.

Nawet nie wiedziałem, że to Polaczki robiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie cisnę Minecrafta na modzie Rlcraft. A raczej jest to paczka dobrze dobranych i poustawianych modyfikacji, które mocno utrudniają rozgrywkę, oferując w miarę realistyczny survival.

 

Muszę powiedzieć, że w MC gralem dość mało że względu na jego prostotę i brak jasnych celów, ale ostatnio odkryłem mnóstwo paczek modów mocno zmieniających te aspekty rozgrywki. Polecam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ponad 50h dungeon crawlerów to jednak trochę za dużo, więc Operencia poszła w odstawkę. Wróciłem do Darkest Dungeon, kilka wypadów do lochów, strata kilku doinwestowanych bohaterów i wpadła fajna promka na Phantom Doctrine, wracam z wakacji i zobaczymy, jak ta polska odpowiedź na XCOM wygląda.

 

Nasza rodzima gra nie jest zła. Ja z gier podobnych do xcom to polecam dość niszową produkcję od braci Trese Brothers zatytułowana Templar Battleforce - https://store.steampowered.com/app/370020/Templar_Battleforce/ .. Produkt ma swoje lata ale.. ciągle jest rozwijany. nawet poprawili grafike itp dodali mnóstwo nowych bajerów .. Gra nie wygląda nowocześnie ale dla fanów starych gier z lat 90 to gra przypadnie do gustu. Naprawdę jest dość rozbudowana jak na takiego indyka. Ja pogrywam na iPadzie bo jest wersja darmowa ale mysle o zakupie pełnej bo wiadomo oferuje cały content.

 

https://www.pockettactics.com/reviews/review-templar-battleforce/ tu ciekawa recka. Po prostu Templar Battleforce to doskonała propozycja dla fanów urządzeń mobilnych. I na tych urządzeniach - zwlaszcza na iOS jest duużo bardziej znana niż na steam..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do It Lurks Below wyszedł mega patch "Badlands", który dodaje dużo nowego kontentu, także polecam się zainteresować jak się lubi diablo+stardew valley+surviv 8:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yooka-Laylee and the Impossible Lair ;)

I co powiesz więcej? bo zobaczeniu gameplay'u wydaje się fajną i ciekawą platformówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operencia wcześniej cisnęła mi kartę na maksymalnym taktowaniu z chorymi temperaturami, nawet na low :lol2:, ale po zakończeniu prologu i rozpoczęciu rozgrywki karta dla odmiany siedzi na 1200 Mhz, a kletki nie chcą skoczyć powyżej 38 FPS... :hmm: Tylko ja tak mam?

A nawet bym w to pograł, może nie dla samej rozgrywki, chociaż nie jest zła, ale dla fajnej muzyki i nawet wdzięcznie opowiadanej historii, dialogi są całkiem fajnie napisane, a głosy dobrze dobrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem, że nie zawsze działała tak, jak powinna, ale to taki typ gry, że jakoś mi to nie przeszkadzało ani nie chciało mi się badać przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończe Shadow Warrior 2, takie gry mnie kręcą, strzelanie, cięcie, mielenie, bez ubisoftowskich bzdur. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...