Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie Divinity: Original Sin 2 nadal na tapecie, jestem mega zadowolony. Mocno poprawiona mechanika walki, bardzo elastyczny, przemyślany rozwój postaci, sporo dobrych zadań pobocznych, możliwych do rozgryzienia na wiele sposobów. BG3 wylądowało w dobrych rękach, nawet jeśli to nie będzie godny następca poprzednich odsłon, raczej na pewno dostaniemy solidną produkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja skończyłem właśnie Gris. Pod względem wizualnym jest to pierwszoligowe doświadczenie. Gra niesamowicie cieszy oko, jest po prostu piękna. Nie gorzej jest też z muzyką. Dotrzymuje oprawie kroku i w połączeniu z tym co dzieje się na ekranie tworzy często bardzo emocjonalne doznania. Tytuł jest dość krótki, rozgrywka niezbyt wymagająca, ale jako "przeżycie" pozycja sprawdza się świetnie. Tym bardziej, że podejmuje dość trudny temat, jakim jest walka z depresją. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Człowiek się ogra w te indyki fabularne, a co drugi w mniejszym lub większym stopniu smutny i sam depresji dostaje. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie Divinity: Original Sin 2 nadal na tapecie, jestem mega zadowolony. Mocno poprawiona mechanika walki, bardzo elastyczny, przemyślany rozwój postaci, sporo dobrych zadań pobocznych, możliwych do rozgryzienia na wiele sposobów. BG3 wylądowało w dobrych rękach, nawet jeśli to nie będzie godny następca poprzednich odsłon, raczej na pewno dostaniemy solidną produkcję.

Divinity 2 u mnie cały czas w zaległościach i jeszcze trochę tam pozostanie. Znając mnie, spędzę tam masę czasu, a na dniach wychodzi The Outer Worlds i RDR2. Więc na szybko zacznę dzisiaj Gearsy 5, jak dają w XboX Game Pass, to czemu nie. W żadne Gearsy nigdy nie grałem, oprócz liźnięcia jedynki wieki temu, więc aż jestem ciekawy, czy w ogóle mi podejdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Więc na szybko zacznę dzisiaj Gearsy 5, jak dają w XboX Game Pass, to czemu nie. W żadne Gearsy nigdy nie grałem, oprócz liźnięcia jedynki wieki temu, więc aż jestem ciekawy, czy w ogóle mi podejdzie.

Identycznie jak ja.

Grając w 5ke (jako jedyną w jaką grałem) zbierałem szczenę z blatu.

Jest piękna :). W cutscenach, to co dzieje się na ekranie. Design lokacji tunelowych!

A strzały siadające na łbie z charakterystycznym "mlask" - poezja.

Bawiłem się doskonale.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To extra :thumbup: Właśnie miałem ochotę na coś tunelowego, krótkiego, dobrze wyglądającego i nie angażującego zbytnio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To extra :thumbup: Właśnie miałem ochotę na coś tunelowego, krótkiego, dobrze wyglądającego i nie angażującego zbytnio ;)

To masz BINGO! :)

Zawiedziesz się na siłę wepchniętym elementem udawania otwartego świata - IMO zupełnie zbytecznym w tego typu odmożdżaczach - ale cóż - takie mamy czasy. Nie ma otwartego świata (albo jego udawania = blee) ;)

Ale ogólnie gra w kategorii "bezmyślnych nawalanek" 9,5 / 10 (pół urywam za zbytek openworld).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co powiesz więcej? bo zobaczeniu gameplay'u wydaje się fajną i ciekawą platformówką.

 

Taka jest ;)

 

Kolorowy, bajkowy świat, do tego fajni bohaterowie, rosnący poziom trudności a to wszystko okraszone humorem. Można wyrwać na lolegro poniżej 50zł kluczyk :)

 

Pykam sobie w to po pół godzinki dziennie i naprawdę dobrze się bawię, nie licząc jak do tej pory jednego razu, kiedy miałem ochotę rzucić padem o ścianę :E

 

Te trudniejsze sekcje można po paru nieudanych podejściach pominąć ale to bardziej opcja przygotowana z myślą dla tych najmłodszych.

 

Ogólnie polecam, moim zdaniem must have dla fanów platformówek. Jedynkę przeszedłem 2x, tutaj będzie pewnie tak samo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:thumbup:

Człowiek się ogra w te indyki fabularne, a co drugi w mniejszym lub większym stopniu smutny i sam depresji dostaje. :E

No niestety, życie graczy nie jest łatwe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czułem, że nie zawsze działała tak, jak powinna, ale to taki typ gry, że jakoś mi to nie przeszkadzało ani nie chciało mi się badać przyczyny.

Wczoraj nagle zaczęła działać w 60 FPS. Niczego nie zmieniałem.

Update Xbox Beta cos zmienił? Przecież to tylko launcher.

Zobaczę jak będzie dzisiaj.

 

Poza tym to w sumie wróciłem do Far Cry 4 i F1 2016 oraz czasem planszę w Greed Corp zrobię - warto by to przejść do końca po ośmiu latach od zakupu. :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem one i teraz pogrywam fh2 i jeszcze parę gier ze wstecznej kupiłem seria gears 2 3 jugment,Forza horizon 1,Black i call od Duty 3.

 

A ja kupiłem one i teraz pogrywam fh2 i jeszcze parę gier ze wstecznej kupiłem seria gears 2 3 jugment,Forza horizon 1,Black i call od Duty 3.

 

A ja kupiłem one i teraz pogrywam fh2 i jeszcze parę gier ze wstecznej kupiłem seria gears 2 3 jugment,Forza horizon 1,Black i call od Duty 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greedfall Matko Bosko Częstochowska gram od 30 Września i końca nie widzę.Jak ta kuźwa gra jest zaje..... każde zadanie poboczne to ciekawe śledztwa a zadania głównej fabuły są jeszcze lepsze.Gra na prawdę warta zakupu. :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greedfall Matko Bosko Częstochowska gram od 30 Września i końca nie widzę.Jak ta kuźwa gra jest zaje..... każde zadanie poboczne to ciekawe śledztwa a zadania głównej fabuły są jeszcze lepsze.Gra na prawdę warta zakupu. :thumbup:

Widziałem drewno to jest dla mnie, ja gram już 2 lata w Wiedźmina 3, ponad 100h a końca nie widać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem drewno to jest dla mnie, ja gram już 2 lata w Wiedźmina 3, ponad 100h a końca nie widać. :)

2 lata i tylko 100h? Bardzo mocno dawkujesz. :P

 

Aktualnie uzależniłem się od Diablo III (grałem tylko trochę kiedyś na PS4) - kupiłem ze wszystkimi DLC teraz na PC + pakiet nekromanty i grywa mi się bardzo przyjemnie. :D O żadnej innej grze nie myślę. :E

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez całkiem inne UI. Musieli by je całkowicie przemodelować do wersji konsolowej.

 

Racja, pad by się przydał. Jak dla mnie wersja konsolowa jest bardziej user-friendly i przyjemniejsza do grania? Brakuje kilku przycisków na padzie i skrótów, ale wersję konsolową trochę wyżej bym ocenił przez sterowanie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 lata i tylko 100h? Bardzo mocno dawkujesz. :P

 

Aktualnie uzależniłem się od Diablo III (grałem tylko trochę kiedyś na PS4) - kupiłem ze wszystkimi DLC teraz na PC + pakiet nekromanty i grywa mi się bardzo przyjemnie. :D O żadnej innej grze nie myślę. :E

Lato było mało grałem, teraz trochę więcej, ale w weekendy robię inne rzeczy, słucham muzy, jażdże ma koncerty, chleje ze znajomymi itd, to dlatego tak mało godzin. ;):E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lato było mało grałem, teraz trochę więcej, ale w weekendy robię inne rzeczy, słucham muzy, jażdże ma koncerty, chleje ze znajomymi itd, to dlatego tak mało godzin. ;):E

 

100 godzin w Wieśku, bo w Metinie i Tibii po 1000 nastukane i dnia brakuje.

Nas tak łatwo nie oszukasz ;p Koncerty, dziewczyny.. taa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Greedfall został ukończony i zacząłem grać w Watch Dogs - Edycja Specjalna.Grałem trochę i szykuje się zarąbista przygoda. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio ukonczylem Gearsy 5, gralo sie calkiem przyjemnie. bardzo dobrze wykonana od strony technicznej ale jezeli chodzi o fabule to jak hollywodzkie filmy B ;)

Za to teraz ogrywam Order 1886 i jestem ogromnie zaskoczony jak swietnie jest ten tytul wykonany od strony artystycznej, jak narazie najbardziej podobal mi sie szpital i sterowiec. Fabula wciaga, zobaczymy jak bedzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zabrałem się w końcu za GTA V.Chyba z 3 lata na dysku się kisiła. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrałem się za gry, które rozdaje Epic. Na początek Surviving Mars i Observer. I nie żałuję wyboru. Obie bardzo mocno mnie wciągnęły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...