Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

@up

pierniczy kocoboły jak napruty - nowy gracz nie ma szans , żeby nawet w 2 miechy na tokena zarobił, a on o 2 tygodniach na luzie pisze :lol2:(oczywiście nie biorę pod uwagę bezrobotnych nolifów)

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteamWorld Dig, gram sobie w to teraz. Fajny tytuł "na strzał", kopanie w ziemi wciąga i sprawia frajdę, rozgrywka jest przyjemna. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości ile u Ciebie na serwerze kosztuje Token do WoWa? Bo ja jak jeszcze grałem to pamiętam, że nazbieranie na niego zajmowało mi więcej czasu niż dwa tygodnie. A grałem ze dwa lata temu. Nie mówię, że jakoś bardzo farmiłem ale jak piszesz, że teraz bez wysiłku można to zrobić może bym wrócił na chwilę.

Obecnie 172k golda. Jak powrót to będzie ciężko w dwa tyg, zależy ile masz postaci i ile musisz poświęcić czasu na ulepszenie wszystkiego. Jak już ktoś gra nawet od początku Legionu, to powinien mieć z 9 altów. WQ + alty + dawne raidy i dungi i trochę profesji, trochę zabawy z AH. Generalnie teraz jak wbijam to na 2-3h dziennie i daję radę zrobić 190-210k golda, mój kumpel cały czas na tym jeździe od wprowadzenia, kupił token za kasę chyba tylko dwa razy :E

 

No i oczywiście można jeszcze boostować za golda, albo robić inne rzeczy. W WoD przez Hall Order potrafiłem dobijać do miliona golda co tydzień :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Titan Quest" - najnowsza wersja

"Darksiders"

"Hollow Knight"

"CTR" na PS4 PRO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hollow Knight :thumbup: Bardzo fajna metroidvania, tylko, cholera, momentami bardzo ciężka :E

Zacząłem Detroit: Become Human, początek nawet ok, ale Fahrenheit też się zaczynał ok, więc poczekam z entuzjazmem :E

Edytowane przez Superplastyfikator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam The Legend of Zelda, zobaczymy na jak długo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W gry z Game Passa. Zaliczone już Metro Exodus i Wolf II: The New Colossus, a teraz pora na ReCore. Świetna, świetna usługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam The Legend of Zelda, zobaczymy na jak długo...

Fajnie jakbyś jeszcze napisał którą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Breath of the Wild mogliby dodać logo PC na opakowaniu, bo śmiga na emulatorze jak złoto :E . Jak dodadzą obsługę Vulkana w Cemu to kupię i dokończę na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mortalem dałem sobie spokój - to nie na moje nerwy w multi, bo w singlu co miałem zrobić, to zrobiłem :E. Zabieram się za dwie części przygodówki krajowej produkcji - Art of Murder. Niskobudżetowy stuff, ale wydaje się zjadliwy o ile jest ktoś w stanie przełknąć szkaradną grafikę. Swoją drogą polecam takie gierki (tj. point & click), jako regenerację umysłową i odtrutkę od hardkorowego grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Breath of the Wild mogliby dodać logo PC na opakowaniu, bo śmiga na emulatorze jak złoto :E . Jak dodadzą obsługę Vulkana w Cemu to kupię i dokończę na PC.

Dla mnie granie w takie tytuły na emulatorze jest strasznie bezpłciowe. A jak widzę te wszystkie mody z dupy, które do tej gry dodają np. Shreka, to mi normalnie oczy krwawią :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie granie w takie tytuły na emulatorze jest strasznie bezpłciowe. A jak widzę te wszystkie mody z dupy, które do tej gry dodają np. Shreka, to mi normalnie oczy krwawią :E

Mody są w zupełności opcjonalne.

Natomiast jeżeli chodzi o płynność rozgrywki, rozdzielczość, dodatkowe opcje (VR, Path Tracing), możliwości modyfikacji- tutaj pomiędzy wersją PC a wersją na Wii U/Switcha jest taka przepaść, że wersja konsolowa wygląda jak ubogi krewny.

 

Jakieś dwa miesiące temu ściągnąłem na chwilę by zobaczyć jak działa na najnowszych wersjach Cemu i wygląda na to że wersja PC na obecną chwilę ma tylko trzy istotne wady:

- trzeba mieć dość mocny procesor i pamięć by chodziła w stałych 60 - +100fps

- odpowiednią płynność zapewniają póki co wyłącznie karty Nvidii:

- początek rozgrywki to budowanie tzw. shader cache, co wiąże się z bardzo dużym stutteringiem- trzeba trochę pograć i później ew. zrestartować grę by pozbyć się tego efektu

 

Do Breath of the Wild mogliby dodać logo PC na opakowaniu, bo śmiga na emulatorze jak złoto :E . Jak dodadzą obsługę Vulkana w Cemu to kupię i dokończę na PC.

No niestety- z Vulkanem jest ten problem że po kilku miesiącach pracy twórcom udało się dojść dopiero do etapu uruchamiania ekranów startowych:

https://imgur.com/a/yRUUZPy

Dobra wiadomość jest taka, że te ekrany startowe to prawdziwy przełom i obecnie czyniony jest szybki postęp.

Jednak na razie ciężko przewidzieć czy i kiedy wersja na Vulkanie osiągnie poziom wersji opartej o OpenGL.

 

Hollow Knight :thumbup: Bardzo fajna metroidvania, tylko, cholera, momentami bardzo ciężka :E

Nightmare King Grimm...

Zginąłem już kilkadziesiąt razy i wciąż mój rekord to zjechanie mu ok. 25% życia (wiem, bo w desperacji obejrzałem kilka poradników na yt).

Z łezką w oku wspominam bossów z serii Dark Souls, gdzie każda nieudana próba przynosiła przynajmniej jakiś postęp... :D

 

Sama gra jest genialna.

Projekt poziomów, artstyle, atmosfera, sposób w jaki jest zaprojektowana i przemyślana- rozwala mózg.

Zdecydowanie najlepsza platformówka w jaką kiedykolwiek grałem.

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mody są w zupełności opcjonalne.

Natomiast jeżeli chodzi o płynność rozgrywki, rozdzielczość, dodatkowe opcje (VR, Path Tracing), możliwości modyfikacji- tutaj pomiędzy wersją PC a wersją na Wii U/Switcha jest taka przepaść, że wersja konsolowa wygląda jak ubogi krewny.

 

Jakieś dwa miesiące temu ściągnąłem na chwilę by zobaczyć jak działa na najnowszych wersjach Cemu i wygląda na to że wersja PC na obecną chwilę ma tylko trzy istotne wady:

- trzeba mieć dość mocny procesor i pamięć by chodziła w stałych 60 - +100fps

- odpowiednią płynność zapewniają póki co wyłącznie karty Nvidii:

- początek rozgrywki to budowanie tzw. shader cache, co wiąże się z bardzo dużym stutteringiem- trzeba trochę pograć i później ew. zrestartować grę by pozbyć się tego efektu

 

 

No niestety- z Vulkanem jest ten problem że po kilku miesiącach pracy twórcom udało się dojść dopiero do etapu uruchamiania ekranów startowych:

https://imgur.com/a/yRUUZPy

Dobra wiadomość jest taka, że te ekrany startowe to prawdziwy przełom i obecnie czyniony jest szybki postęp.

Jednak na razie ciężko przewidzieć czy i kiedy wersja na Vulkanie osiągnie poziom wersji opartej o OpenGL.

 

 

Nightmare King Grimm...

Zginąłem już kilkadziesiąt razy i wciąż mój rekord to zjechanie mu ok. 25% życia (wiem, bo w desperacji obejrzałem kilka poradników na yt).

Z łezką w oku wspominam bossów z serii Dark Souls, gdzie każda nieudana próba przynosiła przynajmniej jakiś postęp... :D

 

Sama gra jest genialna.

Projekt poziomów, artstyle, atmosfera, sposób w jaki jest zaprojektowana i przemyślana- rozwala mózg.

Zdecydowanie najlepsza platformówka w jaką kiedykolwiek grałem.

Co Ty mówisz i5 4690k z gtx 970 i gra śmiga w 60 klatkach aż miło, co np kilka miesięcy temu było nie realne. Shadery ładują się tylko raz, po pierwszym włączeniu, nie jak kiedyś. Zaktualizuj informację a potem pisz...Cemu rozwija się wyśmienicie, jeszcze jakby ten emu do ps3 działał na słabych konfigach jak mój, to bym jeszcze raz przeszedł RDR, bo 30 fps jest dla ludzi którzy tak grali latami, na xboxie przeszedłem GTA V, jak odpaliłem na pc to szczęka opadła, granie w 30 fps jest dla mnie jak slow mo, kto jest przyzwyczajony to tego nie ogarnie niestety, nie mówię że pcmr, ale różnica między 30 a 60 fps jest kolosalna.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi jak klatkarz spadnie poniżej 60 to to widzę i czuje mimo że ma gsync włączony, nie wyobrażam sobie granie przy 30 klatkach.

Chyba że stała blokada na 30 i odległość 2-3 metry od monitora jak mają konsolowcy wtedy tak nie daje to po oczach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Rise of the Tomb Raider i Wolf II: The New Colossus - obie bardzo dobre. :thumbup: Teraz czas na Metro Exodus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnica między 30 a 60 fps jest kolosalna.

Konsola - 30 fps

PC - 60 fps lub więcej(zależy jakie odświeżanie matrycy monitora)

 

Na tym koniec dyskusji o płynności

 

Przykładowo dla mnie na PC zadowala w pełni przedział 30-60 fps,ale na wysokich szczegółach grafiki.

Ale dla kogoś nawet 120 fps może być mało.

Każdy ma swoje wymagania i tyle

Edytowane przez Splendor_97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Starszych szukamy ;)
Rocznik 64 :)

Trochę zarzuciłem granie, bo net na 3G i pingi rzędu 120-140 mnie zniechęcały. Teraz LTE znowu działa, to może wrócę do WoT'a (ping sieci ~25ms, ping do serwerów ~w grze rzędu 70ms). Ponieważ sprzęt 10 letni się zestarzał moralnie, to właśnie składam nowy (vide stopka). Niedawno skończyłem ponownie serię STALKER (jak ja kocham tą grę!) i przez przypadek wdepnąłem w Stranded II - jezu, jak taka prymitywna gra uzależnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w Streets of Rogue - świetny rogal ; )

Edytowane przez M_A_N_S_O_N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft, staram sie wbic na godzinke zrobic kluczyk codziennie zeby nie byc do tylu z reszta populacji (no i rajduje raz w tygodniu).

 

Ostatnio na fali popularnosci nowego expaca, sprawdzam tez Final Fantasy XIV ale troche za duzo japonszczyzny tam dla mnie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rocznik 64 :)

Czyżby metryczkowy champion na game lab? ;)

thumbup.gif

 

Kto da więcej? lol2.gif

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

King Kong na PS2 :E

 

Tytuł bardzo mi się podoba, tym bardziej mogę sobie wyobrazić, że w dniu premiery musiał robić naprawdę dobre wrażenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...