Skocz do zawartości
Jaycob

W co obecnie grasz?

Rekomendowane odpowiedzi

Satisfactory :)

licznik pokazuje 240h ale to mocna lipa.

 

Manifold FTW!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało czasu na granie :/

Online: CS:GO

SP: Diablo 2 + Exp

I dodatkowo wieczorem zbieram lanie od żony w Valhallę :) świetna gra karciana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Far Cry: Primal - najlepszy Far Cry w jaki grałem do tej pory. Świetny, klimatyczny i odważny setting (aż dziwne, ze to Ubi zrobiło). Gamepleywo jak na razie bardzo dobrze, masę rzeczy do zebrania, zrobienia, czyli to co najbardziej lubię w piaskownicach. Jak na razie po kilku h mnie nie nudzi. Graficznie bardzo ładnie i dobrze z optymalizowana. Jedynie co mnie drażni to mało wyraziści przeciwnicy, tj ciężko ich dostrzec z oddali, natomiast to nie działa w drugą stronę... IMO zdecydowanie warto teraz zagrać. Jest za 35 zł, a tym bardziej, że osadzanie gier prehistorycznych jest/było bardzoooo rzadkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraziłem się na pecetowe granie po najnowszym Wolfensteinie. Następstwem tego było odkurzenie Playstation 2. Jak odpaliłem Gran Turismo 4 to już nie było odwrotu, diabelstwo wciąga jak kiedyś. Aktualnie 25% gry :E

Edytowane przez Kamil 14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Generation Zero, Quantum Break na zmianę z Wreckfest i Gothic 3 próbuje zacząć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Overwatch (od premiery, około 600h - ranga Master), COD Black Ops 4 i Battlefield V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie grywam tylko w Overwatcha, ponad 2k lvl. Czasem okazyjnie sobie odpalę jakiegoś singla jak Metro exodus czy Rotr, ale generalnie to od premiery OW, jest to mój numer 1 na liście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apex, niestety nie mam całego składu który by w miarę regularnie grał ale nadal jest ok ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarniam po kilku latach od przejścia podstawki dodatki do Dishonored. Lepiej późno nic wcale :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed kilkoma dniami Far Cry 3

Teraz ogrywam Call of Duty Black Ops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cień Mordoru i póki co świetna gra w świecie Tolkiena, w której hierarchia orków ciągle się zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym miejscu zdecydowanie Apex Legends, potem Battlefield V, a na końcówce Wiedźmin 3 oraz AC Origins. Bawiłem się jeszcze niedawno w Teamfight Tactics.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na urlopie odwaliłem drugie podejście do Legend of Grimrock, za pierwszym razem się odbiłem, a teraz jestem już za półmetkiem. Do tego trochę starego dobrego Q3A na Nightmare i Skyrim SE. Wychodzi, że gram w same starocie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kojarzę, Legend of Grimrock to ta gra gdzie sie poruszamy o 90st, coś w stylu starego Eye of the Beholder?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kojarzę, Legend of Grimrock to ta gra gdzie sie poruszamy o 90st, coś w stylu starego Eye of the Beholder?

 

zawsze mnie zastanawiają ludzie którzy zadaja pytanie na forum na znalezienie odpowiedzi którego wystarczą 2 sekundy w google ...moze to jakis fetysz zeby cos napisac na forum dla samego napisania , nie mam pojecia :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie zastanawiają ludzie którzy zadaja pytanie na forum na znalezienie odpowiedzi którego wystarczą 2 sekundy w google ...moze to jakis fetysz zeby cos napisac na forum dla samego napisania , nie mam pojecia :E

ja przynajmniej zadałem jakieś pytanie a ty co wniosłeś trollu poziomkowy tym swoim bełkotem?

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz Cień Mordoru i póki co świetna gra w świecie Tolkiena, w której hierarchia orków ciągle się zmienia.

 

Fajna sprawa z tym systemem, zawsze to jakaś świeżośc i może kiedyś ktoś rozwinie to bardziej i oprze na tym całą grę. Oby więcej takich rzeczy bo nudy obecnie i jakoś mało innowacji w dzisiejszych tytułach.

 

Zawsze marzył mi się tytuł coś jak Monster Hunter tylko że potwory biją się między sobą i tak tworzy się cały ekosystem i hierarchia między nimi a my gramy jednym z tych potworów w otwartym świecie, bez rzadnych herosów, wybrańców czy ludzi którzy 'ratują świat' :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze kojarzę, Legend of Grimrock to ta gra gdzie sie poruszamy o 90st, coś w stylu starego Eye of the Beholder?

 

Yep, taki uwspółcześniony Eye of Beholder. Jak Ci pasują gry tego typu to rzuć też okiem na Bards Tale Trilogy (zrobili remake 1-3 w zeszłym roku) bo też jest niezły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem Far Cry Primal i Ruiner. Obie godne polecenia. :thumbup:

 

 

 

Teraz DMC 5 i Remnant From the Ashes. Póki co ta druga ma ciekawszy klimat i gameplay. Co jest dla mnie nietypowe, bo DMC uwielbiam, a tą część już średnio mi przypadła, ale może dalej będzie ciekawiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zacząłem ogrywać kampanię Starcrafta 2 od Wings of Liberty po Legacy of the Void więc przede mną jeszcze sporo :) A w przerwach kończę dodatek do Uncharted 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The legend of zelda breath of the Wild, ta gra robi wrażenie niesamowite, już od dawna nie gram, ale w to się niemiłosiernie wkreciłem, AC już dawno zrobił się powtarzalny, od początku był, ale jarałem się od 1 części do originsa, odyssey został olany bo to już mega nudne się zrobiło. FPSy to już gatunek który dla mnie wymarł, bezmyślne strzelanie w co pojawi się na ekranie... 20 lat w tym gatunku to wiem że nic się nue zmieniło, ale ile można... Niby grafika poprawiona, zero fabuły, tylko napierdzielanie w każdą postać, znudziło się... Ileż można... Podziwiam ludzi co dalej w takie napierdzialanki grają.

 

 

Fez za free na epicu, spróbujcie, wysilcie szare komórki. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legend of Grimrock i Ghost Master za mną, teraz na tapecie dalej Q3A, a do tego może wreszcie dokończę Pillars of Eternity bo pokończyłem dodatki, a głównego wątku dalej nie pchnąłem do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...