Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Śmieciowe umowy nie znają kodeksu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowa była o pracę ale to polska tutaj nikt się nie pier..li :) to była ogromna sieć elektromarketów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start możesz próbować się załapać, ale z czasem pewnie będzie pracą mocno sfrustrowany. Generalnie praca z ludźmi łatwa nie jest, a w ME dochodzą naciski na pewne produkty, kasa taka realna to okolice 2000-2700 netto w zależności jak Ci będzie szło wciskanie ubezpieczeń, przedłużonych gwarancji itp. Moim zdaniem na start ok, ale jak dłużej w tym posiedzisz to zniszczysz sobie nerwy tylko :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na start możesz próbować się załapać, ale z czasem pewnie będzie pracą mocno sfrustrowany. Generalnie praca z ludźmi łatwa nie jest, a w ME dochodzą naciski na pewne produkty, kasa taka realna to okolice 2000-2700 netto w zależności jak Ci będzie szło wciskanie ubezpieczeń, przedłużonych gwarancji itp. Moim zdaniem na start ok, ale jak dłużej w tym posiedzisz to zniszczysz sobie nerwy tylko :E

 

O tak, w tej pracy trzeba być po prostu skurwysynem, naciągaczem i wielkim kłamcą. Niestety. Podstawą jest też lanie wody i dobra gadka, bez niej nie sprzedaż nic. Kiedyś pracowałem w mix electronics, które już padło. Robota 8 h dziennie, plus sobota bezpłatna 4 h. Najniższa krajowa, premie jakieś śmieszne, maks do wyrwania 2 stówy miesięcznie. Już 4 lata temu było to bardzo mało i już wtedy koledzy z ME wyciągali nawet 3 tys. zł. na rękę. Ale siedziałem tam ponad rok, bo praca mi się bardzo podobała, mieliśmy fajny zespół, spoko szefa. Musisz po prostu wiedzieć czy praca z klientelą ci odpowiada. Gdybym stracił nagle obecną dobrą pracę, to z pewnością złożył bym CV, pod warunkiem, że te 4-5 tys. zł na rękę bym dostał. Praca daje duże doświadczenie choćby z obchodzeniem się z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym stracił nagle obecną dobrą pracę, to z pewnością złożył bym CV, pod warunkiem, że te 4-5 tys. zł na rękę bym dostał. Praca daje duże doświadczenie choćby z obchodzeniem się z ludźmi.

Jestem w temacie i uwierz mi, że na 4-5k netto na rękę jest nieosiągalne. Musiałbyś wyrabiać drakońskie plany, by tyle zgarnąć, wciskać z pomocą diabła i naciągać każdego na najdroższe pakiety ubezpieczenia :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w temacie i uwierz mi, że na 4-5k netto na rękę jest nieosiągalne. Musiałbyś wyrabiać drakońskie plany, by tyle zgarnąć, wciskać z pomocą diabła i naciągać każdego na najdroższe pakiety ubezpieczenia :E.

 

I bronić się rękami i nogami przed sprzedażą telefonów od Apple. Jakoś ostatnio gadałem ze znajomym z MM i koleś chcący kupić iPhone XS MAX jest gorszy, niż gorący ziemniak. Zwiększa utarg, ubezpieczeń nie bierze - a za sam telefon nie ma żadnych bonusów. Najlepiej mówić, że taki telefon jest powystawowy i polecić zakup przez internet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio trafiłem na filmik o tym jak takie markety działają:

:E

 

Niby koleś nie odkrył Ameryki ale obejrzeć można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w temacie i uwierz mi, że na 4-5k netto na rękę jest nieosiągalne. Musiałbyś wyrabiać drakońskie plany, by tyle zgarnąć, wciskać z pomocą diabła i naciągać każdego na najdroższe pakiety ubezpieczenia :E.

jest możliwe na odpowiednim dziale jak duże agd albo rtv, na innych raczej niewykonalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę zamiast się marnować w takiej pracy, lepiej się w czymś wyspecjalizować i pracować jako specjalista. I zarobki większe, i praca lżejsza, i ludzie cię bardziej szanują. MM dobre tylko jako pierwsza praca i tylko dla kogoś kto w przyszłości planuje się zajmować szeroko pojętym handlem. W innym przypadku da się lepiej wykorzystać ten czas.

Od czegoś trzeba zacząć. Byle sie nie zasiedzieć na kilka lat w takim kołchozie. Doświadczenie w takiej pracy przyda się, jeśli zamierzamy pracować później z klientem. Nikt nie weźmie do "normalnej" firmy gościa bez żadnego doświadczenia. Za to takie sklepy jak Media mogą się pokusić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...