Skocz do zawartości
kacpi278

przywracanie pliku dokument tekstowy z dysku

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

zacznę od tego ze nie wiem czy dobry temat wybrałem więc jesli nie to prosze o przeniesienie lub informacje gdzie go umiescic

 

 

prawdopodobnie sam usunąłem przypadkiem plik notatnika na pc w którym miałem troche ważnych danych

 

jak wyszukuje nazwe pliku w pc to znajduje go w 2 miejsach :

 

1. C:użytkownicy/XXX/recent

2. C:użytkownicy/XXX/Appdata/roaming/microsoft/windows/niedawno uzywane elementy

 

 

w oba pliki jak klikam to wyskakuje ""Element do którego odwołuję się ten skrót, został zmieniony lub przeniesiony i dlatego nie będzie działał poprawnie""

 

data modyfikacji pliku to 13.07 więc 2 dni temu

 

prosze o jakies porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co znalazłeś to jedynie skróty. Jeśli dokument był na dysku HDD to należy go wyłączyć, wykonać kopię posektorową i przeszukać. Jeśli na SSD - pożegnaj się z nim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakis program do odzyskiwania danych?

 

a dwa czy mozliwe ze plik tak po prostu zniknął? ze sie uszkodził czy cos? plik był na pulpicie a system mam na ssd

 

raczej mało prawdopodobne ze ja go usunałem nawet przypadkiem ,zwłaszcza ze nie piłem ;d

Edytowane przez kacpi278

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje które podałeś, o ile wyszukiwanie przebiegło na obu dyskach, pozwalają stwierdzić, że faktycznie plik usunięto. A ponieważ to SSD zapewne, skoro partycja C:, to nawet programami do recovery może być ciężko odzyskać, jeśli on tak mówi (choć ja zawsze myślałem, że generalnie to z wymazywaniem z SSD są problemy, nie z odzyskiwaniem...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...