Forum PCLab.pl: [Zestaw] 2000zł Gry/M-OC/Moc - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

[Zestaw] 2000zł Gry/M-OC/Moc Podzespoły do komputera Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Lipiec 2019 - 22:24

Zobacz postqqlimax, o 17 Lipiec 2019 - 20:15, napisał(a):

Skusze sie chyba na tego Zalmana , czyli mówisz że ten 2600 razen starczy ? Bo podsumowując brałbym Obudowe : Zalman ,procek Ryzen 2600 , płyte Tomahawka i 2x8GB Crucial Ballistix 3200mhz cl16 .

Tak, teraz Ryzen 2600 jest za 529zl na x-kom. Tylko jego trzeba kręcić, chociaż na 4Ghz.

Ten post był edytowany przez xtn dnia: 17 Lipiec 2019 - 22:25

#22 Użytkownik jest niedostępny   qqlimax 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 08:07

Myślisz ,że dam radę z jakimś poradnikem ogarnąć to bez problemu ? :P A i jeszcze jedno pytanie (tak wiem macie mnie dosyć^^) mam tylko bo przeczytałem ,że wiatraki w tym zalamnie są na wtyczke molex i jest to niby ich wadą. W sumie nie znam się i nie wiem czy to naprawdę duża wada czy nie . Teraz to już mam dylemat poczytałem trochę i nie wiem już czy nie lepiej będzie kupić tej obudowy co kolega wcześniej podał SilentiumPC-Armis-AR7 TG-RGB albo Sharkoon co kolega wyżej też wpadła mi w oko/. Jak myślicie?

Ten post był edytowany przez qqlimax dnia: 18 Lipiec 2019 - 08:25

#23 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 08:30

Jak na molex to na 99% nie zarządzalne czyli beda obracać się z maksymalna prędkością, wiec będzie głośno. Sam mam sharkoon tg5 rgb i mogę polecić. Spc to tez dobre obudowy.

Z oc sobie poradzisz.

#24 Użytkownik jest niedostępny   qqlimax 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 16:29

No i spoko , jak bym się zdecydował na tego Sharkoon TG5 to musiałbym dokupywać jakies wiatraki? czy wszystko już tam jest jak należy ;p?

#25 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 17:21

Ma 4 wentylatory, tylko najlepiej wersję RGB za 319zł https://www.x-kom.pl...on-tg5-rgb.html
ponieważ ma też kontroler i po podłączeniu do płyty sterujesz prędkością tych wentylatorów z biosu i ich podśwetleniem z programu MSI Mystic. (MSI b450 tomahawk/Gaming Plus)

#26 Użytkownik jest niedostępny   qqlimax 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 17:40

Tak tak o tą własnie mi chodziło nie dopisałem RGB sorki ; p. No to wszystko już wiem , obudowe: Sharkoon TG5 RGB , Procek: Ryzen 2600 , Płyta główna: MSI B450 TOMAHAWK/Gaming PLUS , Fera3 chłodzenie na procka , 2x8GB Crucial Ballistix 3200mhz cl16 . A i ostatnie pytanie , widziałem że jest taka usługa jak aktualizacja biosu ,dadzą rade oni ją zrobić z tym zestawieniem? czy potrzebny jest do tego zainstalowany windows?A i czy wogóle potrzebuję takie coś robić ;p. Sorry za takie pytania ale totalnie się nie znam na tym ^^

#27 Użytkownik jest niedostępny   xtn 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 18:09

Ten proc będzie działał na tej płycie bez aktualizacji. Poza tym najpierw musisz sprawdzić jaką wersję biosu ma ta płyta, bo nie ma sensu wgrywać nowszego niż styczniowy. Nowsze są pod Ryzeny 3000 i jak się nie ma takiego proca, to lepiej ich nie wgrywać. Jak będzie trzeba to sam sobie styczniowy wgrasz.

#28 Użytkownik jest niedostępny   qqlimax 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Lipiec 2019 - 18:43

No i dobra , to wszystko co chciałem wiedzieć. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi , sam nie dałbym rady :P Wreszcie będzie można giercować ^^ Temat do zamknięcia :D

Ten post był edytowany przez qqlimax dnia: 18 Lipiec 2019 - 19:49

• (2 Stron)
  • +
  • 1
  • 2