Skocz do zawartości
Silnoreki

Sklepy komputerowe

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, ktoś wie może czy zapowiadają sie niedługo jakieś raty 0% w którymś z polecanych sklepów komputerowych ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro chyba są cały czas. Te większe markety mają konta na Allegro (a przynajmniej miały), więc nie powinno być problemu. A w innych miejscach to ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z allegro jest taki, że sklep tam wystawiający musi sobie podnieść cenę aby prowizja od sprzedaży im się zwróciła. Wystarczy np. popatrzeć po ile stoi laptop w X-kom a w jakiej cenie sprzedają oni ten sam model na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że koszty wystawienia i prowizja allegro robią swoje, oni to raczej traktują jako reklamę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% w Euro pod warunkiem, że weźmiesz "ubezpieczenie" które jest oczywiście płatne... Lepiej allegro, nawet z tą "ceną" zawierającą prowizje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% w Euro pod warunkiem, że weźmiesz "ubezpieczenie" które jest oczywiście płatne... Lepiej allegro, nawet z tą "ceną" zawierającą prowizje.

Zawsze czyta się regulamin danej umowy. Nie wiem czy coś się zmieniło ale raty 0% oznaczały raty 0% bez żadnych kosztów- tylko, że w punkcie obsługi twierdzili że jest oprocentowanie albo ubezpieczenie. Dopiero jak się powołałem na regulamin to nagle się okazało, że się da. To samo miałem ostatnio w banku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raty 0% w Euro pod warunkiem, że weźmiesz "ubezpieczenie" które jest oczywiście płatne... Lepiej allegro, nawet z tą "ceną" zawierającą prowizje.

 

uja prawda, brałem przez internet, było 0%, ubezpieczenie wystarczyło odznaczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...