Skocz do zawartości
Lukasz6212

USB w głośniku z aux

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam głośnik creative 1c,który ma wejście micro usb(raczej do ładowania) i wejście aux 3,5mm. Pytanie czy jest jakiś adapter aby podłączyć np, pendrive na usb do auxa?Jeśli tak to prosiłbym o nazwę tego.

 

Widziałem te adaptery ale czy będzie przesył danych do głośnika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AUX 3,5 mm minijack to wejście ANALOGOWE, w praktyce musiałbyś podłączyć cały odtwarzacz mp3 żeby słuchać na głośniku muzyki. W mojej opinii będzie szybciej jak kupisz jakikolwiek odtwarzacz z wejściem USB lub slotem na karty SD - są już tak tanie (20 PLN za 32GB MicroSD Sandiska) że zabawa z pendrive'm i przejściówkami nie ma sensu. Oczywiście w tym głośniku jest wejście LINIOWE, a większość odtwarzaczy ma wyjście słuchawkowe - ale myślę że różnica w jakości będzie pomijalna w tym konkretnym przypadku.

Edytowane przez Caroozo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dobrze tzn. poprawnie - dobrze będzie jak byś miał możliwość włączenia line-out w menu lub osobne wyjście liniowe. Wynika to z tego, iż sygnał słuchawkowy ma swój własny przedwzmacniacz i sygnał nie jest na tyle dobry, jak właśnie z wyjścia liniowego. Ja jednak myślę, że producenci biorą to pod uwagę bo większość ludzi podłącza właśnie wyjścia słuchawkowe ze swoich urządzeń. Kup najzwyklejszy kabel 3,5mm - 3,5 mm męski i voila - będzie śmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...