Skocz do zawartości
lycone

Następca Galaxy A5, kolejny Samsung?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam telefonu dla ojca. Do tej pory korzysta z Samsunga Galaxy A5 2016. Niestety telefon mu upadł i się rozbił. Szukam czegoś dla niego z podobnymi wymaganiami.

- niezbyt duży, może być nieco większy od obecnego A5 (144.80 x 71.00 x 7.30 mm)

- dobra bateria (95% to rozmowy, Gmail i apka z podglądem samochodów na GPS, żadnego YouTube, muzyki, ani nawet Chrome)

- w miarę fajny aparat (o lepszy niż A5 raczej nietrudno)

- cena 1200 - 1700 zł

- pełna FV 23%

 

Sprawa wygląda tam, że jest obecnie w Amazon P30 za 1750 zł, ale nie jestem pewny czy to nie trochę zakup na wyrost. Może lepiej wziąć P20 za 1499 zł z X-Kom czy może wystarczy Galaxy M20 z Amazon za 770 zł. Pytanie tylko co gwarancją tego ostatniego skoro nie ma go oficjalnie w Polsce?

Edytowane przez lycone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M20 to bedzie masakra wydajnosciowa, nieduzy jest np. mi9se

jest pare tematow o nie za duzych telefonach w tym budzecie, polecam przejrzec bo przewijaja sie te same telefony wlasnie takie jak p30 itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi odpada. Tak naprawdę zostaje tylko Samsung i Huawei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nokia 8 do kupienia na Allegro za 1099 zł - nówka sztuka z fakturą VAT( wydajny z Snapdragonem 835, czyli b. wydajny, kompaktowy telefon, b. dobry ekran, aparat ma OIS- flagowiec od Noki).

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung A40, będzie bardziej wydajny od A5, a wielkość zbliżona. Jeżeli chcesz Samsunga z baterią 4000mAh i dużo bardziej wydajnego to A50, chodzą teraz w promkach po 1170-1200zł. Ostatnio go testowałem na moim kanale. Jedna rzecz nie pasuje do twoich wymagań, ma 158mm wysokości ale przez plastykowe plecki nie jest ciężko - 165g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei P20 ma ok baterie i znośny gabaryt jak na dzisiejsze standardy a i aparat pstryknie fajne foto , są już po 1300 czy 1400 w komputroniku ,w tej cenie świetny wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

p20 będzie jak najbardziej ok, skoro rozmiar też jest jednym z głównych czynników. Wydajny, bdb aparat, mały. No i ta cena aktualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung a50 jest po 1150zl w alarmie cenowym na morele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung a50 jest po 1150zl w alarmie cenowym na morele.

Świetna cena, kupiłem. Myślę, że ojciec będzie zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór tylko jeśli chodzi o rozmiar to ten telefon jest sporo większy więc tata będzie musiał się przyzwyczaić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo mi9t mniejszy zdecydowanie niz a50 ale znowu drozszy, dostepny chociazby w proline za 1450

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wybór tylko jeśli chodzi o rozmiar to ten telefon jest sporo większy więc tata będzie musiał się przyzwyczaić.

Dzisiaj porównywał swój telefon do mojego S9+. Mówił, że jest ok. Ma duże łapy to może nawet na plus :D Jutro powinien przyjść ten A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...