Skocz do zawartości
Arov

Laptop do gier, ogólne zastosowanie 4500 -5500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam laptop do gier i do ogólnego zastosowania. Chciałbym 17,3 ale w ostatecznosci moze byc 15,6 o ile będzie to ciekawy model. Karta graficzna 1660ti w przyladku 15,6 moze byc rtx. Mam swojego windowsa i dyski ssd. Do tej pory obserwuje oferty DM i hyperbook. Prosze o doradzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GL73 i7-9750H/16GB/256 GTX1660Ti 4999 zł

Matryca FULL HD matowa, procesor 9 generacji 6 rdzeniowy, miejsce na dodatkowy dysk SSD PCIe oraz SATA wiec zamontujesz swoje dyski.

 

HP OMEN 15 i5-9300H/16GB/512/Win10 GTX1660Ti 5 249 zł

Matryca FULL HD matowa IPS, procesor 9 generacji 4 rdzeniowy, miejsce na dodatkowy dysk SATA, przyjemne wykonanie, podświetlana klawiatura, łatwy dostęp do podzespołów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, posiadam odpowiednie rozmiary dysków. HP Omen wydaje się ciekawy, do tej pory miałem ASUSA. Co sądzicie o kadłubkach Hyperbook SL504 15,6, lub NH7 17,3, RG2060-15PL11 z dodatkowymi opcjami chłodzenia. Niestety mój budżet jest między laptopami za 6 tysięcy, a średniakami do 5 tyś. Bym kupił PC, jednak nie mam miejsca. Ot Ciekawostka, pojawiła się opcja HYPERBOOK PULSAR Z15S I7-9750H GTX 1660TI. https://www.purepc.pl/notebooki/test_hyperbook_pulsar_z15_laptop_z_mechaniczna_klawiatura?page=0,33 Od tej recenzji minął rok, ciekawe czy coś zmienili. hmmm

Edytowane przez Arov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...