Skocz do zawartości
McRace

Telefon do 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w U12+ są już poprawione przyciski, bo oglądając recenzje z 2018 przyciski były bolączką tego telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klawiter recenzowal ten telefon ale nie zglebial go tak bardzo, to z nowszych recenzji o ktorych wiem, reszta to YT i szukanie

 

Reno Z wydaje sie na prawde spoko telefonem ale ten procesor wrozy klopoty w przyszlosci :/ zuzycie baterii, wydajnosc, przerzucanie softu gdyby ktos chcial, ale dla kogos kogo przerzucanie softu nie interesuje to mysle ze mozna brac

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego uważasz, że P90 w tym przedziale cenowym "wróży kłopoty w przyszłości"? Dla osoby, która nie bawi się custom romami to większego znaczenia nie ma. W oppo masz baterię polimerowe więc nie powinno być aż tak źle z zużyciem baterii jak w przypadku zastosowania jonowych w połączeniu z p90

 

Wiadomo, lepiej jakby był snap 710 bo by mniej energii brał, ale z tego co mi wiadomo P90 ma bardziej wydajne AI, dzięki czemu aparat jest w stanie cyknąć lepsze zdjęcia niż na 710 - ile w tym prawdy nie wiem

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

doswiadczenie pokazuje ze takie procesory maja roznego rodzaju problemy, posiadajac tablet w domu z innym procesorem niz snap czesc gier nie dziala a wiadomo ze dziecku ciezko to wytlumaczyc

 

to samo moze byc z P90, niedzialajace programy/gry, i nie mowie o degradacji baterii tylko o samej pradozernosci, ale ogolnie telefon jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...