Skocz do zawartości
DisconnecT

Wybór przewodu USB 3.1 Type-C do Galaxy Note 9

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Nie dawno zakupiłem sobie Samsunga Galaxy Note 9, oczywiście producenci ostatnimi czasy są bardzo szczodrzy i zaopatrują swoje flagowe konstrukcje w tanie i kiepskiej jakości przewody USB 2.0. :E

Poszukuje porządnego i nie przesadnie drogiego przewodu z USB Type-A na USB Type-C w standardzie 3.1-Gen2 albo chociaż 3.1 Gen1 najlepiej w oplocie o długości 1.5-2m

 

Problem polega na tym że sprawdziłem już tonę ofert i aukcji internetowych, w których sprzedawca i producent zapewniają że są to przewody 3.0/3.1 z transferem 5-10 Gbps, lecz po przejrzeniu zdjęć we wtyczce A znajdą się tylko 4 zamiast 9 pinów, co świadczy o tym że jest to przewód 2.0 o przepustowości 480 Mbps.

 

Ktoś wie może której marki przewody zaoferują mi pełną przepustowość na poziomie 10 albo 5 Gbps, bo przyznam że przesyłanie danych z komputera do telefonu z pamięcią 192GB (128GB + 64GB SDXC), to bardzo kiepska perspektywa, uwzględniając transfer 480 Mbps.

 

Ewentualnie może przewód USB Type-C do Type-C, wtedy do ładowarki bym wziął pierwszy lepszy 2.0 Type-A na Type-C z fastcharge, (Bo oryginalny jest wątpliwej jakości i za krótki), a do przesyłania danych coś na Type-C 10-5 Gbps.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez DisconnecT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...