Skocz do zawartości
Pan-tadeusz321

Urządzenie wielofunkcyjne do domu do 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Tak jak w temacie, szukam urządzenia wielofunkcyjnego (drukarka + skaner), ale koniecznie z automatycznym drukiem obustronnym (nie takim, że drukarka pokazuje, jak przełożyć kartkę). Co możecie polecić? Wiadomo, że jeżeli znajdą się takie urządzenia z 2 stówki tańsze, byłoby super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się do tematu bo też szukam takiego sprzętu. Wypatrzyłem za 439 pln Brother DCP-L2512D w xkom. Ma ktoś pozytywne doświadczenia z tą marką/modelem?

 

Natomiast wyczytałem na morelach w sekcji komentarzy:

 

"Niestety po aktualizacji firmware urządzenie nie pozwala na korzystanie z zamiennika tonera - oryginalny działa bez problemu.

Dlatego na razie nie polecam instalowanie aktualizacji firmware "K" i nowszych, chyba że ktoś korzysta tylko z oryginalnych tonerów."

 

Można sprawdzić firmware drukarki bez podpinania? Jest na jakieś tabliczce znajmonowej czy coś? :E

Edytowane przez DavePapaya

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście bym dołożył i kupił z wi-fi, nie jesteś przywiązany kablem i drukarkę stawiasz gdzie chcesz oraz korzysta z niej kilka osób (na telefonach też można drukować).

 

Mam model Brother DCP-L2520DW ale jest już trochę nowszy, Brother DCP-L2532DW.

Mój model mam od 3,5 roku, jadę na zamienniku firmy Actis. Drukuje bez problemu, wymiana tonera też przebiegła bez problemu.

 

Co do aktualizacji to u mnie muszę się zgodzić na aktualizację po włączeniu drukarki i pokazuje wersje.

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje wersję na wyświetlaczu czy w oprogramowaniu instalowany na pc? Chciałbym się upewnić bez używania jej żeby w razie czego nie sadzili się, że używana czy coś. Wpięcie kabla od prądu i usb to żadna ingerencja.

 

Do wersji wifi nie mam zamiaru dokładać bo jest mi to zbędne. Zresztą wstępnie chciałem kupić drukarkę za 130 złoty HP na tusz, a zaraz się okaże że wydam prawie 600 zeta dokładając do tych wszystkich bajerów :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje pokazuje na oprogramowaniu PC.

 

Ps. Widzę że mam aktualizację, niedawno instalowałem Windows 10 od nowa.

post-5702-15636060370059_thumb.png

Edytowane przez Puma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

 

W tych sklepach nikt niczego nie wie. Olewam temat tej drukarki, najwyżej poszukam jakiegoś punktu na mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...