Skocz do zawartości
Piotras866

Fenvi 1525 brak bluetooth

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proszę o pomoc bo mam kartę sieciową fenvi 1525 z bluetooth i nie mogę go używać. Wiem że na karcie jest wyjście zasilania które trzeba podłączyć do usb na płycie głównej ale nie wiem jaki to ma być przewód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz w zestawie? Taki kabelek jak na tym zdjęciu. W razie czego można by nawet coś takiego zmontować z jakiegoś kabla USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej karcie bluetooth występuje jako urządzenie USB i musi być podpięty tym kabelkiem do płyty. Bez tego nie będzie działał. Nie wiem dlaczego tak jest tzn. dlaczego nie wystarczy szyna PCI-e ale takie samo rozwiązanie stosują też inni producenci takich kart. Tu np karta Gigabyte WB1733D-I, która swoją drogą jest pod każdym względem lepsza od fenvi z linka, który podał @Tronic a kosztuje tyle samo i jest do kupienia w Polsce np w Morele.

Edytowane przez kola01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta to fenvi k1200ac taka jak w linku Qwinto była zamontowana w kupionym przezemnie zestawie i jest bez kabelka wczoraj dostałem kabelek z USB na 4 pin pasujący do karty ale po podłączeniu nie dało się uruchomić kompa tylko mrugała zielona lampka na karcie sieciowej po odłączeniu komputer działa

Edytowane przez Piotras866

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam udało mi się uruchomić bluetooth kabelek który mi przyszedł miał odwrotnie zamontowane piny w kostce 4 pinowej. Przełożyłem kabelki podłączyłem i już działa :)

Dziekuje wszystkim za pomoc

Temat do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...