Skocz do zawartości
grupio

Myszka do 300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Proszę o polecenie wygodnej myszy do długiej pracy przy komputerze.

Raczej przewodowa.

Możliwie jak najmniejsza ilość dodatkowych przycisków.

 

Obecnie używam Corsair Katar, z której jestem nawet zadowolony 7/10.

W stosunku do niej nowa mysz powinna być nieco większa i z mocno wyczuwalnym klikiem przycisków.

 

 

Bardzo mało gram, więc pod tym względem nie mam wymagań.

 

---

 

Temat do zamknięcia.

Po przejrzeniu youtube widzę, że mysz Microsoft Intellimouse jest tym czego szukałem.

Edytowane przez grupio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Proszę o polecenie wygodnej myszy do długiej pracy przy komputerze.

Raczej przewodowa.

Możliwie jak najmniejsza ilość dodatkowych przycisków.

 

Obecnie używam Corsair Katar, z której jestem nawet zadowolony 7/10.

W stosunku do niej nowa mysz powinna być nieco większa i z mocno wyczuwalnym klikiem przycisków.

 

 

Bardzo mało gram, więc pod tym względem nie mam wymagań.

 

---

 

Temat do zamknięcia.

Po przejrzeniu youtube widzę, że mysz Microsoft Intellimouse jest tym czego szukałem.

Spróbuj DM2 Comfy albo Dm2 Comfy S. Chociaż jak IM to DM miało kiedyś fajne DM3 mini. Malutka mycha coś jak SS Kinzu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może przekonasz się do myszki bez kabla? Jeśli komfort to dużo większy niż plątający się przewód. Ja już jakiś czas mam logitecha g305 https://www.x-kom.pl/p/434026-myszka-bezprzewodowa-logitech-g305-lightspeed-czarna.html świetny i precyzyjny sensor a do tego prosty wygląd i nie za duża ilość przycisków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich polecanych myszek osobiście polecam Glorious model 0 sprawdzone i powiem ze już nigdy nie zamienię na inną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki pewien :) będą lżejsze, optyczne switche, większy wybór kształtu itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych wszystkich polecanych myszek osobiście polecam Glorious model 0 sprawdzone i powiem ze już nigdy nie zamienię na inną

 

Jak ten Glorious wypada? Jaki grip, wygodna? Jest problem z samoistnym wciskaniem się przełączników bocznych przy mocniejszym dociśnięciu obudowy myszki pod tymi przyciskami?

Edytowane przez GS01

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wielkość zowie FK1, dość duża. Jak za duża, można czekać na model O-, mniejsza wersja, do tego będzie jeszcze 10g lżejsza. Będą chyba we wrześniu dostępne.

Z bocznymi przyciskami słyszałem że usprawnili to w nowszych rewizjach modelu o, dodali jakiś odlew w środku, wzmacniający ten bok. Ale czy dostaniesz poprawioną wersję kupując teraz w sklepie, tego nie wiem.

Nie jest to jakiś wielki problem, trzeba mocno ścisnąć mysz żeby zarejestrowało przycisk, raczej szukanie wad na siłę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasuje Ci ten Corsair Katar to ja bym polecił Logitecha G102, bardzo podobne wymiary, mysz identyczna jak g203, różnica tylko taka że ten G102 był początkowo przeznaczony na rynek azjatycki a jest tańsza niż g203.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...