Skocz do zawartości
Zenenon

Czy warto kupić tą kartę?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, znowu ja :). Mam do was pytanko, po ukazaniu się tutaj artykułu o rtx'ach 2060 już byłem nastawiony na ventusa od msi, a tu ni z gruchy ni z pitruchy wyskoczyła promocja na rtx'a 2070 od Gigabyte- www.allegro.pl/oferta/gigabyte-geforce-rtx-2070-windforce-2x-8310211192?utm_campaign=polecane&utm_source=tdb&utm_medium=afiliacja&utm_content=digidip+PL&tduid=21d55e474c15303c3b9c042e0713a908 . Mój dylemat polega na tym, że nie wiem jak sprawuje się to chłodzenie oraz słyszałem o wielu problemach z rtx'ami 2070. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na aukcje tego sprzedawcy odniosłem wrażenie, że te ceny są jakieś podejrzane...

Zwykle na Allegro jest drożej niż w najtańszych sklepach z uwagi na prowizję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toż to oficjalne konto sklepu extreem więc można brać spokojnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielu narzeka na chłodzenie od nich. No ale jest nowe i tanie. Tylko nie lepiej kupić używanego gtx 1080 ti z gwarancją i prawdopodobnie lepszym chłodzeniem w okolicach 2000 zł? Cena/wydajność też lepsze, tyle że używane. Ale jak się liczy dla Ciebie każdy grosz to raczej lepszy wybór.

Edytowane przez hopes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sam sklep ma rtx 2060 za 1395 w poprawionej wersji windforce 2,0 , ja bym nie dokładał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to napis windforce jest tylko na pudełku, po porównaniu kodu producenta to jest to zwykły geforce oc. Warto się nim zainteresować? W teście chłodzenie wypadło słabo-palit z jednym wentylatorem miał njiższe temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka rtx 2070 za 1800zł i jeszcze źle :D Ludzie drożej używki bez gwary sprzedają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nówka rtx 2070 za 1800zł i jeszcze źle :D Ludzie drożej używki bez gwary sprzedają...

Przeczytaj dobrze to co piszemy, a dopiero później komentuj.

 

Co do droższych używek to normalne po tym jak wszedł 2060 super. I w dodatku jest tam promocja po obniżce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...