Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z tego co dowiedziałem się w komentarzach pod filmami i przeglądając internet to problem jest tylko u mnie. Mianowicie po 5 sekundach film glitchuje się i wszystko wraca do normy po 40 sekundzie. jak na razie tą sytuację mam jedynie na dwóch filmach jeśli trzeba to podeślę link.

To jak wygląda glitch zależy od ustawień i pojawia się w każdej przeglądarce przy jakości 720p lub większej. Jeśli akceleracja jest włączona obraz staje a na filmie pojawiają się artefakty na początku zielony pasek na górze, potem artefakty na całym obrazie, następnie znowu zielony pasek i wszystko wraca do normy po buforowaniu, gdyż pobieranie filmu staje na ok 40 sek. Dźwięk działa normalnie. Przy wyłączonej akceleracji (czytałem że na niektóre problemy pomaga) jeśli jakość jest automatyczna to w miejscu glitcha mam biały ekran przez ułamek sekundy a potem filmik odpala się o początku w 360p jeśli ręcznie potem przestawię na 720p pojawia się czarny ekran i napis "wystąpił błąd...", jeśli od początku jakość była nieautomatyczna 720p to wideo staje i nie przestaje buforować. Na niższej jakości działa normalnie. Jeśli trzeba linków screenów itp to podeślę, tylko napiszcie.

Testowane na przeglądarkach chrome i firefox, karta graficzna gigabyte gtx 1060 6gb windforce ze sterownikami ze strony gigabyte, system win10 1903, monitor samsung syncmaster 710n z kablem vga i przejściówką hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy to samo jest na Edge.

Sterowników użyj najnowszych ze strony Nvidia.

Upewnij się, że przeglądarki są zaktualizowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...