Skocz do zawartości
rafall93123

[Zamknięty]jakiś stary ram - oddam gratis

Rekomendowane odpowiedzi

2 kości ddr1 i jakaś dziwna kość 30 pin przed wcięciem

 

post-610333-15635492309771_thumb.jpg

Edytowane przez rafall93123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Jak prawie w ogóle nie oglądam seriali i filmów bo 99% to dno, nudy, przeciąganie, albo budżetowa realizacja czy nie trafia po prostu w moje klimaty itd. to Fallouta wciągnąłem w jeden wieczór. Spoko się podobało.  Ale to ONO to troszku przesada mimo, że niewiele się udziela No, ale rozumiem w końcu świat wszelakich mutantów, promieniowanie się udzieliło i pochlastało psyche tego biednego człowieka
    • @lukadd Dzięki za wysiłek, może to to. Jak za jakiś czas wróci mi ochota na dalsze testy, to sprawdzę.                   Naprawdę kuriozalna zależność z tymi temperaturami... Zastanawiać się czy może wreszcie się uda w temperaturze 35, 30 a może dopiero w 25 stopniach? 🤣                   Brzmi to wszystko jak nieśmieszny żart, dlatego przeboleje te parę stopni, wattów czy tam FPS na koszt świętego spokoju.                   Skoro od paru generacji problem się powtarza, powinien zostać rozwiązany, bo z tego co czytam jest dosyć znany.                   Cali zieloni, od lat bez zmian :) Są w topce to dyktują swoje warunki i rozwiązania.
    • I jak wrażenia po czasie? 
    • Jeśli jeszcze nie kupiłeś klawiatury, to rzuć okiem na ofertę VGN - być może coś przypadnie Ci do gustu. Każdy z tych modeli jest bezprzewodowy (BT + 2.GHz) z dość długim czasem działania na jednym ładowaniu (do 40dni jeśli nie używasz podświetlenia). Wszystko to oczywiście full-size ale w nieco bardziej kompaktowym formacie. 
    • Grałem tylko w F3 i to chyba 15 lat temu. Mi się serial podoba choć początkowo nie chciałem oglądać przez typka bez nosa. Na co oni tam dodali to Ono... uszy pieką jak się słucha tego bałom, powiedziałom, srałom. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...