Skocz do zawartości
Omen69x

Telefon do 300zł?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, cześć i czołem!

 

Grawitacja to jednak k.... kutwa nie kobieta. Po ponad 10 latach w których nawet nie zarysowałem żadnego tel zaczeło się! Jakiś czas temu załatwiłem HTC Desire 820, fajna kafelka była :( na zapas załatwiłem Samsung j3, taki istny mini telefonik, patrząc na poprzednika. Ale jego już też nie ma :/

 

Niestety nie szykowałem się zbytnio na zakup porządnego tel, więc zostałem z budżetem około 300zł + wysyłka. Szukam czegoś w styl HTC, do tej pory nigdy nie miałem dwa razy telefonu z jednej firmy ale ta mnie jakoś trzyma. Ważne żeby był dualSim, ekran nie mniejszy niż 5,5. No i żadnego starego kapcia, 100% sprawny i możliwie nie zaorany wizualnie. Aparat nie musi być kosmiczny ale żeby był co najmnie dobry. A no i tak bardziej technicznie - poniżej 3GB Ram i 32GB przestrzeni nie schodzę. Osobiście wyszukałem HTC 830 jako nowszą wersję dawnej kafelki ale dużo widzę, że technologicznie jest już trochę stary i mało polecany, natomiast HTC 12 wydaje sie mały i te okrągłe kształty... A może sie tylko czepiam? Może jest warty? Nie pogniewał bym się z HTC 12+ ale jest już powyżej budżetu. Co myślicie o tych trzech? Czy może przesadni sentyment do marki i są lepsze alternatywy? Zakup chciałbym mimowszystko do konca miesiąca przeciągnąc wieć nie jest to kwestia "już teraz na gwałt", no chyba że oferta będzie faktycznie nie do przebicia.

Edytowane przez Omen69x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się, czy nie lepiej do zbierać troszkę grosza, nawet 100zl.

 

Za takie pieniądze szukałbym cool 1 dual.

Mając i cool i u11 ;)

 

W Chinach kupisz za jakieś 100$, na allegro używki w dobrym stanie po 300zl idzie wyrwać, ale mało ich jest i szybko znikają. Masz tam bdb baterie, wydajny procesor, dobry aparat, dobre wykonanie itp.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaomi Redmi 7A prosto z Chin (80$) u mnie pod filmem o tym smartfonie jest kod rabatowy, powinien działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...