Skocz do zawartości
mpzgora

Lenovo Thinkcentre M83 i3 4360/4GB/240SSD/WIN7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam do sprzedania komputer stacjonarny Lenovo Thinkcentre M83. Sprzęt jest wyposażony w procesor i3 4360, 4 GB RAM, nowy dysk SSD 240GB (gwarancja 3 lata od wczoraj), nagrywarkę DVD. komputer posiada legalny system Windows 7 Pro (naklejka z numerem seryjnym Windows na komputerze oraz system ujęty na paragonie zakupu), aktywuje się na nim również na tym samym kluczu Windows 10 Pro ale bez bicia przyznaję, że nie wiem na ile to legalne bo formalnie chyba nie ma już możliwości legalnego upgrade-u systemu z wersji 7 do 10.

Tak czy inaczej sprzęt godny polecenia. Grałem na nim w Diablo 3 na zintegrowanej grafice w rozdzielczości 1680x1050. Do typowych zadań jak Office, internet, filmy wydajność więcej niż zadowalająca.

 

Sprzęt został zakupiony jako kadłubek z systemem bez ramu i dysku i na ten zestaw jest jeszcze z 8 czy 9 miesięcy gwarancji. Na dysk tak jak już napisałem są praktycznie 3 lata gwarancji więc przyszły nabywca będzie miał spokój przez dłuższy czas. Od siebie daję 14 dni gwarancji rozruchowej na spokojne przetestowanie sprzętu.

 

Cena jaka mnie interesuje to 410 zł plus KW.

Zdjęcia z Nickiem z forum tutaj: Fotki

Tutaj ogłoszenie na olx z większą ilością zdjęć: OLX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...