Skocz do zawartości
lukibossss

Mi9t za 1100zl czy coś innego

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Tak się zastanawiam bo widzę że jest promocja na mi9t i kosztuje on około 1100zl. Bardzo rajcuje mnie wysuwany aparat, bo nigdy go nie uzyje, także nie będzie mi zajmował ekranu, jak to jest w przypadku np. Samsungów.

Przesiadam się z mi mix 2 i w mi9t głównie interesuje mnie wyświetlacz (większy, lepszy amoled) i lepszy aparat (chociaż go rzadko używam). Dopłaty sporo nie będzie bo mój telefon sprzedam za około 800zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba Mi9T to czemu nie, dobry telefon szczegolnie w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się podoba Mi9T to czemu nie, dobry telefon szczegolnie w tej cenie.

 

No tak też mi się wydaje, że w tej cenie to nic lepszego nie znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy lepszy ale na pewno równie dobry, Samsung A50 do kupienia poniżej 1200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie wiem czy lepszy ale na pewno równie dobry, Samsung A50 do kupienia poniżej 1200zł.

 

Chłopie, "na pewno równie dobry"? A50 nie ma podjazdu do Mi 9T. Jedyny plus jaki można znaleźć to ekran Super Amoled vs Amoled i slot na kartę pamięci. Resztę A50 ma o wiele gorszą a dodatkowo A50 potrafią się same wyłączać i są potem problemy żeby go w ogóle włączyć.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, "na pewno równie dobry"? A50 nie ma podjazdu do Mi 9T. Jedyny plus jaki można znaleźć to ekran Super Amoled vs Amoled i slot na kartę pamięci. Resztę A50 ma o wiele gorszą a dodatkowo A50 potrafią się same wyłączać i są potem problemy żeby go w ogóle włączyć.

Ciekawy argument, wiesz że każdy smartfon potrafi się sam wyłączyć? Mi 9T to fajny fon ale ten kto miał w ręku A50 nigdy nie powie, że on jest gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9T to fajny fon ale ten kto miał w ręku A50 nigdy nie powie, że on jest gorszy.

 

Jaja sobie robisz

2x slabszy proceros, i grafika, 200 vs 125 tys antutu, samsung obudowa cala plastik fantastik , slabe video a zdjecie fatalne słabsze od redmi note 7.

Miałem w rece a50 i może ktoś to potwierdzi ze cztnik linii papilarnych słaby, działa dość wolno i niestety potrafi się często mylić.

c268fb55ed29.png

Edytowane przez niko123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytnik jest słaby. 2x słabsze CPU, raczej nie... 142-145 tys w Antutu, a nie 125. Plastykowa obudowa na PLUS, w końcu brak szkła, dzięki czemu tak duży smartfon jest w miarę lekki z baterią 4000mAh. Zdjęcia bardzo fajne, tak samo jak filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ciekawy argument, wiesz że każdy smartfon potrafi się sam wyłączyć? Mi 9T to fajny fon ale ten kto miał w ręku A50 nigdy nie powie, że on jest gorszy.

 

Dziwne, moje telefony same z siebie się nie wyłączały tak że potem się nie dało ich włączyć.

 

Nawet tutaj masz opisany ten problem w opiniach o telefonie: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxya50/Samsung-Galaxy-A50.html

 

Zdjęcia bardzo fajne, tak samo jak filmy.

 

Które w porównaniu do Mi 9T są kiepskie. Szczególnie widać brak ostrości po przybliżeniu zdjęcia.

 

Ale spoko, zrobisz recenzję jednego telefonu a potem go polecasz wszędzie :)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że mi9T ciagle spada, ciekawe jaka będzie cena za 2 miesiące już minimalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, moje telefony same z siebie się nie wyłączały tak że potem się nie dało ich włączyć.

 

Nawet tutaj masz opisany ten problem w opiniach o telefonie: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxya50/Samsung-Galaxy-A50.html

 

 

 

Które w porównaniu do Mi 9T są kiepskie. Szczególnie widać brak ostrości po przybliżeniu zdjęcia.

 

Ale spoko, zrobisz recenzję jednego telefonu a potem go polecasz wszędzie :)

taaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, moje telefony same z siebie się nie wyłączały tak że potem się nie dało ich włączyć.

 

Nawet tutaj masz opisany ten problem w opiniach o telefonie: https://www.mgsm.pl/pl/katalog/samsung/galaxya50/Samsung-Galaxy-A50.html

 

 

 

Które w porównaniu do Mi 9T są kiepskie. Szczególnie widać brak ostrości po przybliżeniu zdjęcia.

 

Ale spoko, zrobisz recenzję jednego telefonu a potem go polecasz wszędzie :)

 

 

to jest właśnie XTN, z tym człowiekiem ciężko coś argumentować jeśli nie miał tego w ręku. Miał A8 - polecał jako hit i przeciwieństwo większości rzeczy co recenzje pisały, to samo teraz z A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwie się że mi9T ciagle spada, ciekawe jaka będzie cena za 2 miesiące już minimalna.

 

bo cena rowna do takiej jaka powinna byc cena oscyluje w okolicach 1200 i taka powinna byc, a wyszli z 1600zl to troche przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykładowe foto z A50 : http://cdn.benchmark.pl/uploads/backend_img/c/recenzje/2019_06/9698_slepy-test-zdjec-do-1500-zl/3-wnetrze.jpg

 

A tu z mi 9 Se który ma ten sam aparat co Mi 9T : http://cdn.benchmark.pl/uploads/backend_img/c/recenzje/2019_06/9698_slepy-test-zdjec-do-1500-zl/2-wnetrze.jpg

 

Nie wiem jak można pisac że A50 ma dobry aparat.

 

Tu kolejne A50 : http://cdn.benchmark.pl/uploads/backend_img/c/recenzje/2019_06/9698_slepy-test-zdjec-do-1500-zl/3-dzien-3.jpg

 

A tu Mi 9 SE : http://cdn.benchmark.pl/uploads/backend_img/c/recenzje/2019_06/9698_slepy-test-zdjec-do-1500-zl/2-dzien-3.jpg

 

A50 na plus na pewno ekran , bateria i jack . Aparat to jednak jest słaby w tym telefonie , nawet A40 robi ciut lepsze fotki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież poco był tu (na forum) wymieniany jako fotofon. :hmm:

To już nie robi dobrych zdjęć, od kiedy pojawiły się wariacje mi9? 8:E

 

Gdzieś konsekwencje szlag trafił

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież poco był tu (na forum) wymieniany jako fotofon. :hmm:

To już nie robi dobrych zdjęć, od kiedy pojawiły się wariacje mi9? 8:E

 

Gdzieś konsekwencje szlag trafił

 

Jest po prostu progres . Nikt nie pisze że poco robi źle foty ale nowe Xiaomi są trochę lepsze do tego mają więcej obiektywów, tak ciężko to zrozumieć? Poco i tak robi lepsze foto od A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie nazywałem A50 jako fotograficznego smartfona - a przynajmniej nie na tle innych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...