Skocz do zawartości
ShoyoHinata`

Mikrofon Samson C01UPRO i częstotliwość próbkowania w Win10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Otóż takie pytanie - z tego co wiem, inne osoby posiadające chociażby ten mikrofon (czy nawet inny mikrofon studyjny, np. Behringer C-1U), mają do wyboru więcej opcji zaawansowanych w Windowsie co do częstotliwości próbkowania - mam tutaj na myśli chociażby opcję 2-kanałową, gdzie mikrofon powinien lepiej brzmieć [?].

W moim przypadku - jedynie do wyboru mam 1-kanałowy, 44100 i 48000Hz CD/DVD. I choć rozumiem, że jest to mikrofon, który brzmi najlepiej z bliska, to w przypadku innych osób - czy to na Twitchu, czy kolega, który również posiada ten sam mikrofon lub inny posiadający w/w Behringera, z odległości pół metra jak i nie dalej słychać ich cholernie czysto i nawet głośno, gdzie w moim przypadku oddalenie się na ową odległość od mikrofonu brzmi jakbym mówił do niego z innego pokoju zamknięty w puszce - szukam więc powodu, który by to powodował.

 

Zmiana portów USB nie pomaga (czy to 2.0 czy 3.0), sterowniki Realteka mam zainstalowane (choc jako, że to mikrofon USB, to nie powinno to nic zmieniać) - jakieś propozycje?

 

Dziękuję za pomoc, pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...