Skocz do zawartości
Wiciol

Komputer nie włącza się

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje za pomoc. I chyba rzeczywiscie najrozsadniej bedzie odeslac komputer, niedlugo na wakacje wyjezdzam wiec w sumie bez znaczenia mi czy jest komputer czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie przyznawaj się, że coś wypinałeś z płyty - przyjechał, nie działa i starczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najrozsądniej zwrócić kompa i odzyskać kasę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie do zwrotu...nawet głupi przewód zasilający mógł paść...kiedyś tak miałem ku wielkiemu mojemu zdziwieniu :lol2: Weź kasę i na forum napisz temat że chcesz złożyć i ci ktoś doradzi a nie gotowca z alledrogo.

Edytowane przez amp41

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakby nie było to ten gotowiec był tańszy niż by się samemu składało (dałem te same częsci na xkomie [jedynie zasilacz vero l2 500w] i wyszło drozej), jedynie przyczepiłbym się do zasilacza. Co nie zmienia fatku, że nie ma sensu się samemu motać z tym, ze komp się nie włącza i lepiej go odesłać.

Edytowane przez poof

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jakby nie było to ten gotowiec był tańszy niż by się samemu składało (dałem te same częsci na xkomie [jedynie zasilacz vero l2 500w] i wyszło drozej), jedynie przyczepiłbym się do zasilacza. Co nie zmienia fatku, że nie ma sensu się samemu motać z tym, ze komp się nie włącza i lepiej go odesłać.

Znaczy zasilacz myślę, że mogą mi wymienić na jakiś jaki bym ja chciał. Polecacie jakiś zasilacz do tego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem amebą, przepraszam was wszystkich za stracony czas oraz za te wszystkie odpowiedzi! Jednak, okazuje się, że po prostu nie docisnąłem wystarczająco kabla od zasilacza, do pewnego momentu wchodził luźno, później jednak było trzeba użyć siły, i cały dzień prób włączenia go, a takie proste, głupie rozwiązanie, jeszcze raz przepraszam i dziękuje za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikolnet to relatywnie rozsądna firma z Wro, znam ich, czasem coś tam kupuję do swoich piecyków i w sumie nie zrobili mi nigdy wałka żadnego. Niemniej, komputer który kupiłeś można było zupełnie inaczej poskładać :E Dali Ci mATX do budy ATX, pierdzącą grafikę i ram w jednej kości :< Buda i zasilacz to też raczej noname'y są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dali Ci mATX do budy ATX, pierdzącą grafikę i ram w jednej kości :< Buda i zasilacz to też raczej noname'y są...

Gdyby dawali lepsze podzespoły, to musieliby odpowiednio podnieść cenę, a wtedy nie mieliby tylu klientów.

Kupiłbyś takiego gotowca gdyby miał lepsze podzespoły ? Zapewne nie, i ja również bym nie kupił, bo wolę wszystko dobrać i złożyć sam.

Docelowa grupa reflektujących na takie zestawy nie zna się na zasilaczach, płytach, kościach, chłodzeniach itp. itd.

Ma być dużo rdzeni, wysokie częstotliwości/pojemności, mocny procesor graficzny, designerska obudowa i niska cena :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dawali lepsze podzespoły, to musieliby odpowiednio podnieść cenę, a wtedy nie mieliby tylu klientów.

Kupiłbyś takiego gotowca gdyby miał lepsze podzespoły ? Zapewne nie, i ja również bym nie kupił, bo wolę wszystko dobrać i złożyć sam.

Docelowa grupa reflektujących na takie zestawy nie zna się na zasilaczach, płytach, kościach, chłodzeniach itp. itd.

Ma być dużo rdzeni, wysokie częstotliwości/pojemności, mocny procesor graficzny, designerska obudowa i niska cena :P

Wincyj ledófff :D A tak na serio to całkowicie się z Tobą zgadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa dwie kosci RAM, a co do zasilacza to musze sie zgodzic, jest slaby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...