Skocz do zawartości
kreiten

Pomoc w wyborze RX570

Rekomendowane odpowiedzi

Czy lepiej kupić taką kartę graficzną: RX 570 4GB ASUS EXPEDITION OC czy taką MSI Radeon RX 570 ARMOR OC 4GB? Które wykonanie jest lepsze? Która karta posłuży dłużej? Która jest cichsza? Czy w budżecie około 650 zł warto pomyśleć o czymś innym (Geforce gtx 1060?)

Dawno nie kupowałem żadnych części i troszkę wypadłem z obiegu. Jestem graczem niedzielnym, najczęściej gram w Starcrafta2, Wiedzmina 3. Chciałbym móc zagrać w przyszłości w Cyberpunka.

 

Dzięki za wszelką pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki nie. Masz masę podobnych tematów, poszukaj, a nie zawracaj głowy... Ludzią którzy się na ten temat wypowiedzieli i pewnie kopiuj wklej jest bez sensu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie co poza Radeonami 570/580, w cenie około 600zł ?

Obecnie mam Core i5 4460, 16 GB RAM, GTX 750?

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W cenie 600zł prócz rxów 570 nie ma zbytnio wyborów. Gtx 1050 ti jest o wiele słabszy, z kolei gtx 1660 to już 1000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 600 zl nic lepszego od rx 570 nie kupisz bo nvidia w tej cenie to ma pazdzierze na ktore nawet bym nie popatrzyl ( GTX 1050/Ti I GTX 1650)

Edytowane przez Eltik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

radeon 570 lub 580 od sapphire, najlepiej w wersji nitro która ma ciut lepsze chłodzenie albo pulse w niższej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie. Jaką kartę graficzną zakupić do CS:GO? Czym tańsza tym lepsza. Oczywiście zależy mi na fps'ie 200+. Karta w tandemie z Ryzenem 5 2600. Czy RX570 to dobry wybór? Mam do wyboru praktycznie tylko model od GIGABTYTE w sklepie x-kom. Czy to jest awaryjny model? A może lepiej kupić GTX 1650 z lepszej firmy, np. Gainward?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo pytanie. Jaką kartę graficzną zakupić do CS:GO? Czym tańsza tym lepsza. Oczywiście zależy mi na fps'ie 200+. Karta w tandemie z Ryzenem 5 2600. Czy RX570 to dobry wybór? Mam do wyboru praktycznie tylko model od GIGABTYTE w sklepie x-kom. Czy to jest awaryjny model? A może lepiej kupić GTX 1650 z lepszej firmy, np. Gainward?

 

zależy w jakiej cenie. porównywać można 570 8gb do 1060 6gb albo 580/590 8gb do 1660 6gb. najlepsze opinie mają radeony od sapphire (wersje pulse i nitro). różnica w fpsach między 570/580/590 jest niewielka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...