Skocz do zawartości
marvolo30

Rtx 2070 Super

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przeglądając internet i widząc problemy jKie generuje nowy Rx5700xt zdecydowałem się na zakup Rtx2070super z dużą nadzieją ze karta ta zagra z moim nowym Monitorem AOC AGON AG322QC4 to jest 1440p i 144 mhz , a najważniejsze czy poleci z Freesync 2 hdr , niestety nie moge znaleźć żadnej pasującej mi recenzji porownawczej jaki model jakiegp producenta wybrać, jest sporo filmow i recezji ale jakos jak w jednej recenzji wystepuje jakas karta która mnie interesuje to brak innej co bym chcial porównać. Chcialbym kupic komplet w sklepie alternate.de , w komplecie bedzie jeszcze Ryzen 5 3600 . Zerkam na takie 3 karty : https://m.alternate.de/MSI/GeForce-RTX-2070-SUPER-GAMING-X-TRIO-Grafikkarte/html/product/1561661

 

https://m.alternate.de/Gainward/GeForce-RTX-2070-Super-Phantom-GS-Grafikkarte/html/product/1560381

 

https://m.alternate.de/ASUS/GeForce-RTX-2070-SUPER-ROG-STRIX-ADVANCED-GAMING-Grafikkarte/html/product/1559444

 

Którą byscie polecili , a moze cos jeszcze innego ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy poleci co innego, sam pooglądałeś masę testów i recenzji, więc po co temat? Własne decyzje są najważniejsze, chyba że jak ktoś wyskoczy w ogień to również skoczysz... Tej karty nie posiada każdy, baa może 5% tego forum. Masz własne myślenie i z niego skorzystaj. Tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na forum obiło mi sie o słuch ze jakaś karta gigabyte robiła problemy to chyba nie dotyczyło 2070 ale teraz nie umiem tego znaleźć , to jest ale przykład dlaczego zadaje pytanie , byc może ktos wie cos negatywnego na temat którejś z kart a może ktoś cos dobrego może o którejś powiedzieć...

Edytowane przez marvolo30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć jako posiadacz MSI 2070 w wersji GAMING, że ma bardzo wydajne i bardzo ciche chłodzenie. Trzyma temp poniżej 70 stopni i nie wydaje przy tym słyszalnego dźwięku. Bardzo solidna w budowie. Możesz śmiało brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę powiedzieć jako posiadacz MSI 2070 w wersji GAMING, że ma bardzo wydajne i bardzo ciche chłodzenie. Trzyma temp poniżej 70 stopni i nie wydaje przy tym słyszalnego dźwięku. Bardzo solidna w budowie. Możesz śmiało brać.

No to trafiony. Wczoraj zamowilem MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X Trio , dzieki zz odpowiedź, uspokoiłeś mnie ze dobrze wybralem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...