Skocz do zawartości
Esper

Na co przesiąść się z HP ZR24w

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

prawie wszystko mówi temat :) obecnie używam HP ZR24w i choć jest z nim wszystko nadal w porządku i jestem z niego zadowolony to ma on już swoje lata na karku i pewnie obecne monitory są jednak od niego sporo lepsze. Może się jednak mylę i nie warto zmieniać?

 

Jeśli zmienić to na co? 24" fullHD czy jak gdzieś w jednym z tematów znalazłem Dell P2418D, 24" z większą rozdzielczością. Na innym forum zaproponowano mi jako alternatywę AOC Q2790PQU/BT - ten jednak jest już spory, droższy choć nadal interesujący.

 

Chciałbym poznać jeszcze wasze opinie, to co musi mieć to pivot, nie planuję ramienia póki co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewne z tego tematu zaczerpnąłem pomysł na ten monitor :) Pytanie tylko jakie są alternatywy/jakie mają zalety :) bo np. ten 27" jest droższy ale też większy :] Choć osobiście nigdy nie pracowałem na czymś większym niż 24" i nawet nie wiem czy będzie wygodniej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello! Dawno mnie tu nie było :) Ja odebrałem dzisiaj świeży zakup, jest to najtańszy 4K obecnie w cenie za 987zł PHILIPS 27" IPS i jestem zachwycony, POLECAM. przesiadłem się z 23" samsung TN.

 

Mam tylko problem bo moja grafika obsłuży 4K tylko w 30Hz :( i muszę kupić nową.

 

+bardzo żywe kolory

+równe podświetlenie

+4K pełne, IPS

+super czytelny ostry obraz nawet w rozdzielczości nienatywnej

 

-brak regulacji wysokości

 

 

https://pclab.pl/art79623.html

 

post-52024-15638885597802_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k nie potrzebuję, dla mnie to już przesada - mi pixele w fullHD nie przeszkadzają :)

 

Znalazłem jednak jeszcze jeden ciekawy monitor, jeszcze droższy - pytanie czy warto dopłacić?

Monitor Dell InfinityEdge U2717D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4k nie potrzebuję, dla mnie to już przesada - mi pixele w fullHD nie przeszkadzają :)

Mi też powiedzmy nie przeszkadzały, dopóki nie postawiłem obok laptopa MacbookPro z retiną i obraz na moim monitorze nagle zamienił się w rozmazane mydło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA identycznie, ja dostałem służbowego lapka z matrycą wysokiej gęstości i nie mogłem patrzeć już na mojego starego samsunga na którym siedziałem z 5lat, wylądował w koszu, uwielbiam tą ostrość na 4K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie padło jednak na Dell P2418D, 24". Po kilku porównaniach doszedłem do wniosku, że 27" nie potrzebuję. Zaś jak się przekonałem, iż tutaj mam 60miesięcy gwarancji producenta względem 24/36 to się przekonałem :) W sumie monitor ma wszystko czego potrzebuję, pivot, hub usb, do tego sporo lepszą rozdzielczość co jak widzę może być dobrą zmianą :] Dzięki, za porady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...