Skocz do zawartości
Kuponek

Bezprzewodowa budżet mysza dla casuala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, gracz ze mnie raczej casualowy, na moim PCcie który jest używany do neta, czasami gier itp. posiadam bardzo budżetową myszkę przewodową Mysz A4 Tech Bloody V7m.

 

Potrzebuję myszki bezprzewodowej, do laptopa, sporadycznie używany do neta i gier - dlatego też budżet max 100zł. W zasadzie zależy mi na rozsądnej baterii i wielkości (kształcie).

Wspomniałem o tym A4tech bloody V7m, bo akurat ta myszka leży perfekcyjnie w mojej dłoni, myszki "laptopowe" często są za małe, bardzo niewygodne.

 

Może ktoś polecić mysz bezprzewodową, do 100zł, z niezła baterią o wymiarach (kształcie) porównywalnym do tego A4tech-a?

 

Dzięki z góry za pomoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś w stanie trochę dołożyć to polecam mysz Rapoo 5G 7800P (na morele widzę że jest za 119zł).

Jako że pracuje na 5Ghz to nie ma mowy o interferencjach z sieciami wi-fi i bluetooth (co się zdarza, u Bratanka koliduje mysz z Smartwatch na 2,4Ghz).

 

Jest duża, solidna. Mam od około półtora roku. Bateria przy codziennym użytkowaniu, kilka godzin dziennie i nigdy nie wyłączana starcza na około 5 miesięcy. Mysz bez problemu działa na akumulatorka firmy Eneloop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z nieobecności i widzę, że 2-3 propozycje są, także nie będę wymyślał w tym moim niskim budżecie, wybiorę coś z tego.

 

Dzięki bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i bardzo dobra decyzja, czasem warto dopłacić więcej i mieć coś naprawdę porządnego i to na lata (przynajmniej w teorii, ja mam swojego rivala 5 lat). Jeszcze G305 polecam, cenowo stoi podobnie, zobacz recenzje, jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiję temat,bo sam poszukuję czegoś casualowego bezprzewodowego do +/- 100 0 kształtem najlepiej,żeby przypominało

kształ DeathAddera,ale wątpię żeby się w tych pieniądzach udało - generalnie chodzi mi o pełnowymiarową myszkę. Rapoo wygląda fajnie,ale jest nieosiągalny w sklepach, a Harpoon był najtaniej po 170,więc sporo poza budżetem. G305 również, a nie czuję potrzeby aż tak drogiej myszki - w razie czego na kabli jest wspomniany DA Elite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...