Forum PCLab.pl: Czy Intel Dual Band Wireless-AC 9260 M.2 będzie działać z DELL Inspiron 15 3567 [3006] . - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy Intel Dual Band Wireless-AC 9260 M.2 będzie działać z DELL Inspiron 15 3567 [3006] .

#1 Użytkownik jest niedostępny   Greenfreelancer 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 21 Lipiec 2019 - 21:35

Witam.
Tak jak w temacie czy karta wi-fi dual-band Intel Dual Band Wireless-AC 9260 M.2 będzie działać z DELL Inspiron 15 3567 [3006] ?
Mam powyższego laptopa od prawie dwóch lat(zepsuła się karta wifi, nie działa w paśmie 5gHz, jest sprawna tylko pod 2,4 Ghz).Gwarancja do któregoś grudnia. Jednak nie wyślę laptopa na gwarancję ponieważ obawiam się serwisu , przeczytałem
gdzieś , że pewien użytkownik wysłał della na gwarancję do tego sklepu i notebook wrócił w jeszcze gorszym stanie niż był, można powiedzieć że dodatkowo
uszkodzony, skończyło się po którymś razie naprawą della u klienta w domu ( zresztą przez właściciela wybłaganą). Dlatego wolę dokonać naprawy sam.
Będę miał pewność ,że niczego nie uszkodzę.

Pozdrawiam.
Proszę o zainteresowanie się tematem i jeśli ,jest założony w złym dziale o przeniesienie.
W dziale o laptopach nie zakładałem tego tematu ponieważ wydaje się mi , że tam głównie pytają
jakiego laptopa kupić, a tutaj będzie większe zainteresowanie tematem.

Pozdrawiam.
Grzegorz.

#2 Użytkownik jest niedostępny   kola01 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 25 Lipiec 2019 - 19:07

Zdecydowanie nie ten dział. Karta WiFi nie ma zbyt wiele wspólnego z kartą dźwiękową czy głośnikami.
Ogólnie mogę Ci powiedzieć, że jak w tej chwili masz kartę M.2 to podany przez Ciebie Intel będzie OK, podobnie jak starsze modele np Intel 8265, 8260, 7265 .... Najlepiej sprawdź co masz u siebie fizycznie zamontowane ale na 90% będzie to karta na M.2.

A jakie są w ogóle u Ciebie objawy nie działania karty na 5GHz? Jeśli wyraźnie słabszy sygnał to czy nie wypięła się antena z karty?

Ten post był edytowany przez kola01 dnia: 25 Lipiec 2019 - 19:23

#3 Użytkownik jest niedostępny   Greenfreelancer 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 05 Sierpień 2019 - 17:52

Witam.
Karta jest na M2.
Antena się nie wypięła.
A objawy są takie nie działania karty , że nie wykrywa w ogóle sygnału wi-fi w paśmie 5 Ghz.
Pozdrawiam.

Strona 1 z 1