Skocz do zawartości
CzarnyLulek

CAT S41 dziwny problem z softem przez baterię

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to mój pierwszy wpis tutaj ale mam dosyć nietypowy problem (przynajmniej w mojej opinii)

Posiadam telefon od firmy CAT model S41 od ponad 2 lat.

Dzisiaj stało się coś nietypowego chciałem zwyczajnie skorzystać z instagrama ale zaczęła mi się buggować aplikacja "battery share" (Caterpilary pozwalają podzielić się swoją baterią z innymi jakby ktoś nie widział co to za apka). A dokładnie zapętliła się i co chwilę uruchamiała się i wyskakiwał komunikat ze bateria ma zbyt niski stan naładowania aby móc użyć telefonu jako powerbanka dla kogoś. Pomyślałem ze coś się zwyczajnie zawiesiło i zwykły restart załatwi sprawę.

Otóż nie, po ponownym uruchomieniu pokazał mi się ekran recorvery z informacją że nie można uruchomić systemu Android ponieważ pliki są prawdopodobnie uszkodzone. No to po kilku próbach ponownego uruchomienia poddałem się i sformatowałem telefon według zaleceń tego komunikatu. Co znowu mnie zszokowało to nic nie pomogło, po około 10 próbach udało mi się uruchomić telefon i to tylko dzięki podłączeniu pod ładowarkę. Więc za pomocą prostego testu sprawdziłem czy to na pewno problem z baterią najzwyczajniej w świecie odłączając ładowarkowe telefon podziałał około 5 minut po czym bateria spadła do 13% procent i znowu wywaliło system i komunikat o uszkodzonym Androidzie. Dodam także że bateria nie chce się ładować powyżej 14%.

Podsumowując :

-Telefon wywala system poniżej 13% naładowania

-Nie ładuje się powyżej 14%

 

A moje pytanie brzmi jakim cudem przez barie może w taki sposób wysypywać system, prędzej spodziewałbym się uszkodzonej płyty czy cokolwiek innego ale nie baterii.

Jeśli ktoś się z czymś takim spotkał albo ma pomysł o co chodzi prosiłbym o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...