Skocz do zawartości
Kelner01

Bateria w moim s8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam problem z baterią w moim samsungu s8. Mianowicie telefon po naładowaniu do 100% trzyma super do 20-40%. Potem zaczyna uciekać bardzo szybko bateria, z 35 potrafi skoczyć od razu do 20 a przy 15 wyłącza sie od razu.

Podłączyłem go do ładowania podładowałem od 0 do 8% i bateria spada bardzo wolno czyli tak jak powinna?

Moje pytanie to wina baterii czy wina lezy w oprogeamowaniu czy w czyms innym?

Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrob hard reset, albo odinem wgraj na czysto z formatem. Jak nic sie nie zmieni, to bateria kaput.

 

A jeszcze wczesniej zainstaluj accubattery ze sklepu. Po kilku/kilkunastu ladowaniach bedziesz mial tam w zakladce informacje o realnym stanie baterii (pojemnosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę dziwne że po rozładowaniu do 0 podładuje kilkanaście procent i śmiga tak jak powinno. Bateria trzyma mi i tak bardzo długo (do 1,5dnia) więc mam nadzieje ze to nie wina baterii. Na razie zainstalowałem AccuBattery i zobaczę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzony ten cały moduł odpowiedzialny za bieżącą diagnostykę baterii.

Monitoring apkami nic Ci nie da.

Ślij ma serwis, bo po prostu trafiłeś na typowego s8. Nie zaczął Ci telefon zacinać? Ekran wciąż taki piękny jak po wyjęciu z pudełka? Nie ma odbarwień itp?

 

Galaxy ma to do siebie, że po jakimś czasie bateria daje o sobie znać, tak samo jak ekran i system, który zaczyna mulić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefon nie zacina, wszystko jest okej, odbarwień też zadnych nie nie ma. Czyli zostaje słać na serwis?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz gwarancje to serwis, nie ma sie co zastanawiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze mam takie pytanie czy wymiana baterii podlega gwarancji? Ile czasu maja czasu na naprawe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz przy wbudowanych modułach baterii, ale za czasów jak były wymienne to gwarancja na te elementy wynosiła od 6 do 12 miesięcy.

 

Najwyżej policzą Cię za sam moduł ale na resztę zachowasz dalszy bieg gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Lodzi w Expresso Service Samsung wymienili mi w n8 ekran, korpus oraz baterie w 1h40min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest teraz przy wbudowanych modułach baterii, ale za czasów jak były wymienne to gwarancja na te elementy wynosiła od 6 do 12 miesięcy.

 

Najwyżej policzą Cię za sam moduł ale na resztę zachowasz dalszy bieg gwarancji.

Teraz jest tak, że przy wbudowanej baterii na stałe producent daje na nią 2 lata gwarancji. Chyba że któryś leci w kulki i w karcie gwarancyjnej podaje 12 miesięcy. Aczkolwiek nie wiem czy któryś producent teraz takie kwiatki robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest tak, że przy wbudowanej baterii na stałe producent daje na nią 2 lata gwarancji. Chyba że któryś leci w kulki i w karcie gwarancyjnej podaje 12 miesięcy. Aczkolwiek nie wiem czy któryś producent teraz takie kwiatki robi.

 

samsung robi (: https://www.samsung.com/pl/support/warranty/

 

mój błąd, na dole pisze "bateria wbudowana 24msc"

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze, Huawei przy swoich flagowych modelach od serii p9 bodajże po darmowej rejestracji urządzenia wydłuża gwarancję do trzech lat włącznie z baterią ? Czy jeszcze jakiś producent tak robi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...