Skocz do zawartości
Mateo23

Nowa karta graficzna RTX 2060 Super

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Dokładni chodzi mi o model DUAL-RTX2060S-O8G-EVO.

Czy zakup nowej karty grafcznej zaraz po premierze to jakieś ryzyko? inne niż to że nie ma wielu recenzji/benchmarków.

W sensie czy mogą być jakoś niedopracowane ze względu na czas?

Kupuję kartę od asusa a tam jest 144-godzinny program testów, co to oznacza? i czy daje jakąś gwarancje że wszystko z kartą będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz co najmniej 24 miesiące gwarancji na wypadek ukrytej usterki. Jeśli coś będzie z kartą nie tak, zakładając zakup internetowy, masz 14 dni na oddanie jej sprzedawcy bez wskazania powodu zwrotu.

Rozumiem, że przy wykładaniu 1500-2000zł za zabawkę można się trochę niepokoić, ale tutaj naprawdę nie ma ku temu powodów. To tylko trochę odświeżona dobrze znana architektura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą gwarancją 36 miesięcy producenta to rozumiem i wiem, że zawsze coś może wystąpić, jakiś problem, jak ma się akurat pecha.

Chodziło mi bardziej czy jest jakieś większe ryzyko przy takich "świerzynkach" na rynku? że pierwsze egzemplarze mogą mieć "chorobę wieku dziecięcego" czy coś takiego.

Wiem, że nie jest to jakaś rewolucja, tylko kolejny krok do przodu, taki rtx 2070 w cenie między rtx 2060 a 2070, ale wolę się spytać dla pewności bardziej doświadczonych użytkowników.

Edytowane przez Mateo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...