Skocz do zawartości
huudy

Tablet do 1500zł

Rekomendowane odpowiedzi

szukam prezentu dla mojej lubej na urodziny, tablet z dołączaną klawiaturą do 1500zł. Używany do internetów/filmów/czasem lekkiej pracy (maile, Word etc.).

Wymagam znośnej wydajności i dobrej baterii. Fajnie, jakby był slot sim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klawiaturę na BT jakąś sobie dokupisz ale w tej cenie to tylko iPad, na jakiś promkach. Mając taki budżet nie ma co iść w androida. Dla mnie sens tabletów androidowych kończy się na 800zł i wtedy np. Huawei T5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiś sprzęt typu 2in1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiś sprzęt typu 2in1?

Co masz na myśli? Laptop "konwertowalny" z W10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, doprecyzuję. Mam 1,5k na wydanie, aczkolwiek nie muszę wszystkiego wyrzucać jeśli nie warto. To ma być tablet z dołączaną klawiaturą najlepiej, ma służyć w Tajlandii na wakacjach przez miesiąc do pracy (maile/skype), YT, Netflixa i chyba tyle. Po wakacjach będzie służył praktycznie wyłącznie do notatek na uczelni. USB C do ładowania to mus.

 

Może być Android, niekoniecznie Windows bo laptopa z Win10 już ma.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz Huawei t5 10 cali plus etui z klawiaturą i masz problem z głowy za rozsądne pieniądze https://allegro.pl/oferta/etui-klawiatura-touchpad-do-huawei-mediapad-t5-10-7645631436

 

Jest jeszcze Samsung Galaxy Tab A 10,1 2019 32GB LTE SM-T515 z LTE i USB-C ale do niego to chyba tylko są uniwersalne etui z klawiaturą, a nie dedykowane.

Edytowane przez xtn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawowy iPad 2018 najtańsza wersja. W sklepach już od 1300 zł. Na zeszły rok Apple wyskoczyło z obsługą swojego Pencil nawet w tym najbardziej podstawowym modelu - co wcześniej było zarezerwowane wyłącznie dla wersji Pro. Działa to świetnie, więc skoro wspominasz o wykorzystaniu na uczelni to może być strzał w dychę. Posłuży nie tylko jako zabawka na wakacje. Ja co prawda już po czasach studenckich, ale ze względu na specyfikę zawodu dużo czytam. Przy takiej okazji wrzucam ebooka i kreślę po nim do woli, dopisuję, zaznaczam, eksportuję do Onenote. Pożegnanie ze starym dobrym papierem nastąpiło zaskakująco naturalnie.

 

Oczywiście Pencil nie zmieści Ci się w budżecie bo to dodatkowe 400 zł, ale można to dorzucić z czasem. A sam tablet... powiem tylko że w moim odczuciu ipad to najlepszy produkt Apple (i jedyny na którego kupno się dotychczas zdecydowałem - nawet w dwóch sztukach). To też jedyny tablet który dla mnie jest używalny z przyjemnością, a nie frustracją (umówmy się że Android to nie jest system na tablety).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@FireHawk - myślałem o iPadzie, ale biorąc pod uwagę, że to jedyny sprzęt Appla z jakim będzie miała doczynienia (oprócz mojej taczki) to raczej odpuszczę.

 

@xtn - osobiście który uważasz, ze jest lepszy? bardziej skłonny jestem ku samsungowi z racji HuaweiGate i tego, że posiada aktualnie S8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung będzie lepszy tylko problem z tą klawiaturą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samsung będzie lepszy tylko problem z tą klawiaturą.

poszukam, pomyślę, dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe podbicie, bo chciałbym dziś zamówić - brać Samsunga czy coś lepszego w tej cenie? Slot sim jednak nie będzie potrzebny. Brałbym Samsunga od razu, gdyby nie tragiczny wybór klawiatur do niego.

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...