Skocz do zawartości
Zephon

Następca Samsunga Galaxy A5 (2016)

Rekomendowane odpowiedzi

A takie jakby bardziej z polskiej dystrybucji? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony w PL to nie jest jednoznaczne z polską dystrybucją, ponieważ część sklepów sama ściąga z Chin lub w Europy. Duże sklepy jak x-kom, Mediamarkt, Mediaexpert, EuroRTVAgd mają na pewno z polskiej dystrybucji. Musisz szukać, tylko ceny będą wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

proline ma czesc z polskiej dystrybucji czesc sami ciagna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie proline odpada. Tylko duże sprawdzone sklepy.

 

Kurczę nie mogę się doczekać na to lawendowe mi 9se. Wszędzie oczekiwanie na dostawę.

 

Macie jeszcze jakieś alternatywy w podobnych rozmiarach z dobrą jakością wykonania i cena maks 1500-1600 zł.?

 

Na wypadek jakby nie udało się zdobyć mi9 se do połowy września?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie calkiem wporzadku jest mi9t tylko wiekszy jest od mi9 se

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pyk, dziś poszedł formularz zwrotu do mi-home. Tyle polowania na lawendowe MI 9 SE, ale żonie nie pykło, cóż bywa i tak.

Mam nadzieję, że zwrot przynajmniej pójdzie sprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies szczegoly? miui czy sam telefon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej MIUI... nie ma dzwonienia/sms przeciagniecem palca, nie da sie usunac niektorych aplikacji systemowych, galreia zdjec w samsungu byla inna itp., byla dedykowana apka do budzika, tu nie ma, a konczac na synchrozniacji zawartosci telefonu, bo tam wszystko jakies samsung cloud i duzo rzeczy trzeba bylo recznie robic.

 

Takze sila przyzwyczajenia do UI Samsunga chyba wizela gore... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyzwyczajenia do systemu to spory argument wbrew pozorom . A przesiadka na MIUI jest bardzo specyficzna bo to całkiem inny android jak na innych telefonach . Ma sporo wad i zalet .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trudno, telefon bardzo fajny jakościowo - mam tu na myśli wykonanie obudowy, dodatkowo kolor raczej rzadko spotykany. Ekran też ostry i z przyjemnymi kolorami, chcoiaż tylko chwilę się bawiłem.

 

Szkoda, że Samsung wypuścił na ten rok w klasie średniej takie plastiki typu A40/A50... no ale jak chce to niech się męczy dalej z A5 2016 póki nie padnie na amen.

 

Przynajmniej z tego zwrotu 1,5k zł kupię coś dla siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tańszych Samsung A40 jest całkiem ok , do tego tez jest kompaktowy więc żona powinna byc zadowolona (ewentualnie polecam A8 2018). Nie napisałbym że plastik to taka wada, jak jest ładny to jest zdecydowanie wytrzymalszy od szkła i mniej się ślizga. Najlepsze były aluminiowe obudowy :)

Edytowane przez Above

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale zauważ że A5 miał metalową ramkę z taflami szkła przód-tył, więc był juz taki troche premium jeżeli chodzi o jakość wykonania. W A40 to już taki trochę downgrade ;)

 

I największa bolączka - nie ma fizycznego przycisku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak ktos szuka fajnego samsunga to polecam 2 modele A50 i A40.. A40 idealny dla kobiet lub osób z małymi dłoniami. Kompaktowy i naprawde swietny w swojej cenie. A40 kupiliśmy mojej siostrze na urodziny i jest bardzo zadowolona. Wcześniej miala Redmi Note 5 albo 6 (już nie pamietam).

 

A ja sam używam A50.. Jest niesamowity! Lecz dokuczał mu problem z wybudzaniem go za pomocą lini papilarnych. Na szczęście wczoraj wyszła aktualizacja która to poprawiła i teraz uruchamianie terenu palcami jest w sumie takie jak powinno być. Więc jesli ktoś miał problem z zakupem tego fonu z powodu linii papilarnych to nie musi sie juz przejmować.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazam ze a50 byla za drogo wyceniona na poczatku w porownaniu do tego co oferuje, na temat na40 nie mam zdania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Może byla za droga. Ale Teraz ceny są bardzo spoko. I naprawdę warto. Różnica klas pomiędzy np Samsungiem a Xiaomi jest spora i wyniki sprzedaży idealnie to potwierdzają.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyniki sprzedazy to sa glownie przedluzenia, ludzie kupuja firme ktora znaja bo boja sie zaryzykowac, poza tym wiekszosc osob ma gdzies jaki ma telefon do czasu az dziala w miare i robi to co ma robic

 

widac po huaweiu ktory agresywna polityka cenowo / reklamowa wbil sie na rynek,

xiaomi np. zdobywa rynek poleceniami i agresywna polityka cenowa

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A50 to jeden z najlepiej sprzedających sie samsungów. Nawet moze gdybym szukał fona to bym się na niego skusił ale 2 rzeczy mnie w nim troszkę denerwują ,pierwsza to gabaryt , raczej ciężko go wygodnie obsługiwać a druga to aparaty które nie robią zbyt szczegółowych fot w porównaniu do konkurencji , ale fakt jak ktoś się mocno nie przygląda to sama kolorystyka jest bardzo fajna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jesteś pewny, że mówisz o A50 jeśli chodzi o niewygodny gabaryt? Dla mnie jest bardzo wygodny jak na tak spory ekran. A nie mam wielkich dłoń więc tym bardziej jestem pod wielkim wrażeniem jeśi chodzi trzymanie i obslugiwanie jego w dłoniach. Aparat? może tak ale na szczęście ja nie jestem wymagający co do aparatu więc na to nigdy nie patrze przy zakupie ;). Ale wiesz mi, że ma on bardzo wiele plusów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogolnie telefon to spora kobyla, mniej przyjemny w trzymaniu niz moj op5t ktory ma podobne gabaryty wynika to pewnie z profilowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No może dla ciebie:). Dla mnie jest naprawdę super ;). No ale wiadomo każdy ma inną wielkośc dłoni . Więc cięzko jest porównać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Może byla za droga. Ale Teraz ceny są bardzo spoko. I naprawdę warto. Różnica klas pomiędzy np Samsungiem a Xiaomi jest spora i wyniki sprzedaży idealnie to potwierdzają.

 

No jest różnica klas, szczególnie widoczna w wycenie urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...