Skocz do zawartości
Siwolong

Pomoc w wyborze GTX 1660 Ti

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

 

Chciałbym kupić kartę GTX 1660 Ti i nie mogę zdecydować się od jakiego producenta. Mam do wydania 1400 zł.

Jedyne nad czym się zastanawiam to Gigabyte GeForce GTX 1660 Ti GAMING OC 6GB GDDR6. Moje CPU i5-9400f.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dołóż sobie 50 zł do rtx 2060 Pallita, pozamiata tego 1660ti w każdym tytule

1660ti sie opłaca do 1100-1150 max brać

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie przeraza Cie wysoki pobor pradu, co sie przeklada rocznie na moze 50zł więcej za prąd, to w tym przedziale cenowym tylko Vega 56, ktora obecnie idzie wyrwac za 1200zl w dobrej wersji chlodzenia od Sapphire, wciąga nosem tego gtxa, a i z miesiąca na miesiąc poprawia swoją wydajność, na premierę ta karta miała konkurować z 1070, wygrala z nia rywalizacje, ale po roku na rynku ta karta juz równala sie wydajnoscia z 1070ti, wiele osob zapomina po prostu o tych kartach, a to bardzo dobre gpu za przyzwoite pieniądze. W mindfactory.de mozna ja zamowic za 1050zł, ale jezeli do polski to trzeba na firme ja brac, wiec dobrze jakbys mial znajomego w niemczech, albo kogos z rodziny kto Ci wezmie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1660-Ti-vs-AMD-RX-Vega-56/4037vs3938

 

Ja tutaj widzę że jeśli chodzi o gry to vega ssie.

 

Też szukam sobie karty nowej z przesiadki z 960 ale jeśli chodzi o gry no to niestety tylko nvidia raczej.

 

Jeszcze zależy w jakie tytuły się gra ale poza tą stronką która wymienia tylko kilka z nich raczej ciężko o takie testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://gpu.userbenchmark.com/Compare/Nvidia-GTX-1660-Ti-vs-AMD-RX-Vega-56/4037vs3938

 

Ja tutaj widzę że jeśli chodzi o gry to vega ssie.

 

Też szukam sobie karty nowej z przesiadki z 960 ale jeśli chodzi o gry no to niestety tylko nvidia raczej.

 

Jeszcze zależy w jakie tytuły się gra ale poza tą stronką która wymienia tylko kilka z nich raczej ciężko o takie testy.

 

W jakich to grach ssie? Pooglądaj sobie więcej testów na yt, obecnie w 80% tytułów AAA wyprzeda 1660ti, a jak sobie zobaczysz vege 56 z biosem od 64, to roznica ta znaczaco sie juz pogłębia. Trzeba byc naprawde jakims fanboyem, zeby tego nie widziec. 1660ti jest najmniej oplacalna karta jaka chyba kiedykolwiek wyszła. Obecnie jezeli juz to jest wybor miedzy 1660 wzgledem oplacalnosci, a rtx 2060. Vega 56 na przestrzeni niecałych dwóch lat dogonił 1070ti, a wczesniej z nim przegrywał.

Wedlug Ciebie "ssie" w wowie i wot, nie badz smieszny czlowieku tylko zobacz testy w normalnych grach, a najlepiej wykreconej sztuki z biosem 64.

Edytowane przez z4zu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...