Skocz do zawartości
r3jn

Płyta główna pod Ryzen 3600

Rekomendowane odpowiedzi

witam rozglądam się za płyta do 3600 ryzena:) w oko mi wpadło Asrock b450 steel legends i MSI b450 Tomahawk MAX z opini co czytam MSI w tym chipsecie radzi sobie o wiele lepiej ale steel legends ma pełnego biosa bez czekania na płytę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam rozglądam się za płyta do 3600 ryzena:) w oko mi wpadło Asrock b450 steel legends i MSI b450 Tomahawk MAX z opini co czytam MSI w tym chipsecie radzi sobie o wiele lepiej ale steel legends ma pełnego biosa bez czekania na płytę

Jeśli myślisz o płycie b450 pod 3600, to zamiast MSI, najlepszą opcją IMO są płyty ASUSa, ASRocka nie polecam z powodu licznych problemów z BIOS itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus? hmm właśnie o msi czytałem że nie ma problemu z throtlingiem w porównaniu do innych producentów jeszcze obadam Te maxy od msi jakie ceny będą :) bo do 3600 nie ma sensu pakowac nic lepszego ani x570 bo według zapowiedzi to ostatnia seria procków pod am4

 

https://www.morele.net/plyta-glowna-asus-rog-strix-b450-f-gaming-4780976/ coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus? hmm właśnie o msi czytałem że nie ma problemu z throtlingiem w porównaniu do innych producentów jeszcze obadam Te maxy od msi jakie ceny będą :) bo do 3600 nie ma sensu pakowac nic lepszego ani x570 bo według zapowiedzi to ostatnia seria procków pod am4

 

https://www.morele.net/plyta-glowna-asus-rog-strix-b450-f-gaming-4780976/ coś takiego ?

Jak maxy wyjdą to będzie o czym rozmawiać, na razie MSI ma problem z BIOSami na płytach b450/x470, pod nowe Ryzeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak ten asus słaba sekcja zasilania.. poczekam a jak nie to rezygnuje i czekam na nowe intele mają być na ostatni kwartał lub początek nowego roku tak przecieki mówią może to bedzie lepsza opcja patrząć że intele się kręcą ładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...