Skocz do zawartości
KacpikolPC

RAM do Gigabyte B450 Aorus Elite

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Poszukuję pamięci RAM do płyty głównej Gigabyte B450 Aorus Elite i Procesora AMD Ryzen 5 2600. Potrzebuję 16 GB, no i nie mam pojęcia w co pójść. Miałem zamiar kupić: G.Skill 2x8 GB 3000MHz CL16 Aegis , natomiast ten RAM aktualnie jest niedostępny u dystrybutora/dostawcy. Czy macie jakiś pomysł na zamiennik w podobnej kwocie i podobnych specyfikacjach? Od razu dodam, że bardziej interesują mnie 2 kości po 8 GB niż jedna ;)

 

Dodatkowo myślałem może o: Crucial 16GB 2666MHz Ballistix Sport LT CL16 (2x8GB), bądź Pamięć GoodRam IRDM X, DDR4, 16 GB,3000MHz, CL16(tylko nie ogarniam czy to jest kompatybilne) jakby ktoś mógł się odnieść ;)

Edytowane przez KacpikolPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołóż odrobinę do tych pamięci a będziesz zadowolony, w powyższe nie ma sensu się pchać (Przy okazji jak byś chciał je kiedyś jeszcze podkręcić to mają spory zapas ;)):

Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB, 3200MHz, CL16 (BLS2K8G4D32AESBK) - około 400 zł

lub jeśli musi być taniej to te

Ballistix Sport LT, DDR4, 16 GB, 3000MHz, CL15 (BLS2K8G4D30AESBK) - około 350 zł

 

Oba podane prze zemnie egzemplarze są na kościach Mircon E-Die, które świetnie współpracują z Ryzen'ami.

Edytowane przez KamileN7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...