Skocz do zawartości
glp19

Zwrotnica lub końcówka mocy do subwoofera Re Audio SX18D4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mógłby ktoś z was polecić jakąś dobrą i niedrogą zwrotnicę lub końcówkę mocy do głośnika Re Audio SX18D4 ?

 

Subwoofer chcę podłączyć w domu (obecnie jest podłączony na 8 Ohm) ale mój obecny wzmacniacz (samsung av-r620) nie daje mu rady ani w 4 ani w 8 Ohm. Głośnik coś tam gra ale ledwo się rusza i nie schodzi zbyt nisko z basem także jakby ktoś mógł polecić coś w miarę taniego i mocnego co da radę wyciągnąć z tego subwoofera coś więcej to byłbym wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... obudowę prawidłowo policzyłeś do parametrów tego głośnika? Zdecydowałeś się na bassReflex, czy może OZ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... obudowę prawidłowo policzyłeś do parametrów tego głośnika? Zdecydowałeś się na bassReflex, czy może OZ?

Obudowa ponoć była robiona na zamówienie w jakimś salonie. Była strojona na 45hz przy dwóch otworach br,ale ziomek od którego ją kupiłem zatkał jeden i niby jest zestrojona na 30hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic nie doradzi ?

Edytowane przez glp19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że ten głośnik nie nadaje się do bass reflexu? On będzie miał dobroć całkowitą 0.52-54 z hakiem po dorzuceniu zwrotnicy, a obudowa zamknięta musi mieć min 80litrów.

 

W bass refleksie będzie mocno podbita charakterystyka i tragiczna impulsować do tego pojemność obudowy też będzie nie mała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę, że ten głośnik nie nadaje się do bass reflexu? On będzie miał dobroć całkowitą 0.52-54 z hakiem po dorzuceniu zwrotnicy, a obudowa zamknięta musi mieć min 80litrów.

 

W bass refleksie będzie mocno podbita charakterystyka i tragiczna impulsować do tego pojemność obudowy też będzie nie mała.

 

Obudowa ma 88x40x50 grubość płyty 3cm więc nie wiem ile ma litrów. Tak więc co konstruować nową czy pozatykać br ? i co najlepiej kupić panel z aktywnym wzmacniaczem czy sama zwrotnicę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...