Skocz do zawartości
Indżynier

Smartfon do +/- 800 zł z dobrą baterią.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, teraz w RTV Euro AGD mają taką promocję 30 rat x 0 % przy czym za 2 pierwsze płaci sklep, więc przy kwocie około 800 - 1000 zł za smartfon wychodzi taniej o około 53-67 zł za smartfon, czyli tą nadwyżkę, którą narzucają tego typu sklepy na telefony są bliższe temu ile kosztują na ali/gearbest itd. dlatego chciałbym skorzystać z okazji i kupić jakiegoś.

 

Teraz posiadam Xiaomi Redmi 3S jego wydajność mi wystarcza, ale ma popsuty mikrofon i port ładowania (trzeba odpowiednio ustawić kabelek) no i bateria dość szybko już pada. Dlatego zależy mi żeby nowy telefon posiadał dobrą baterię i co ważne można było go szybko naładować (Quick Charge). Chciałbym też żeby posiadał NFC. Na aparacie mi nie zależy. A i wiem, że w jakiś telefonach jest problem z nagrywaniem rozmów, dlatego chciałbym żeby jednak taka możliwość była dostępna.

 

Kiedyś tworzyłem tu podobny temat i ktoś polecił mi Motorolą G6 PLUS -> wiem, że ma NFC, szybkie ładowanie, wiecie może czy można w nim nagrywać rozmowy? W tym sklepie kosztuje tyle: 773 zł (po odjęciu 2 rat) -> https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-g6-plus-4gb-gleboki-indygo.bhtml

 

jest też taka motorola -> https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-moto-g7-power-4gb-czarny.bhtml -> ale nie ma NFC

 

no i jeszcze ta z motorol -> https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/motorola-smartfon-moto-one-viosion-4-128gb-ds-b-g.bhtml ale przekracza mój budżet

 

co mi polecicie w tej cenie tzn. do 800 zł max do 1000 zł, ale wolałbym się zmieścić w 800 zł, może coś z Xiaomi, ale one chyba NFC nie mają/co myślicie o tej Motoroli G6 PLUS, polećcie coś ( tu macie link do wszystkich smartfonów w RTV EURO AGD) -> https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe.bhtml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna zgodnie z dyrektywami unijnymi nie można nagrywać rozmów na telefonie.

 

Edit

A w euroagd do tysiąca jest tylko honor 8x

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna zgodnie z dyrektywami unijnymi nie można nagrywać rozmów na telefonie.

 

no chodzi mi ogólnie o tą aplikację co jest na Androida ACR -> podobno na Xiaomi nie ma z tym problemu, wiesz może czy z tą Motorolą G6 Plus, też? bo to chyba zależy od wersji androida na tym 9.0 Pie, chyba jest to właśnie zblokowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd.

Zamiast g6plus nie lepiej g7power?

 

Edit

G7P Nie ma nfc? Nawet nie wiedziałem

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia. Nie chcę Cię wprowadzić w błąd.

Zamiast g6plus nie lepiej g7power?

 

No on nie ma NFC i ogólnie wydaje mi się, że w nim bebechy są gorsze po to żeby właśnie jak najdłużej działał na baterii i żeby można przypisać mu łatkę "Power", no i chyba ma głośnik mono, a akurat jeśli chodzi o głośnik, to wolałbym żeby miał w miarę głośny, bo w tym Xiaomi Redmi 3S jest tragicznie cichy.

 

Mi głównie zależy na tym, żeby wytrzymał z 8h odwiedzania co jakiś czas internetu i żeby w kilkanaście minut można było doładować kilkadziesiąt procent baterii, bo taki mam charakter pracy, że sporo mam wolnego, czasami więcej czasami mniej tak z 3-5/6h, ale z kolei znów mało czasu kiedy mam dostęp do prądu.

Edytowane przez Indżynier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Asus jakiś, Zenfone Max pro m1. Max pro m2.

Inne sklepy nie mają takiej promocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten honor 8X to całkiem dobry wybór , bateria duża i fajny ekran , ma również NFC. Moto G6 plus wytrzyma krócej na ekranie. Asus o którym pisze Petru to jeden z najlepszych długodystansowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ACR dziala ale od nowego androida nie umie wskazac rozmowy z kontaktow po prostu nagrywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten honor 8X to całkiem dobry wybór , bateria duża i fajny ekran , ma również NFC. Moto G6 plus wytrzyma krócej na ekranie. Asus o którym pisze Petru to jeden z najlepszych długodystansowców.

Mam go od kilku dni...całkiem fajny :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...