Forum PCLab.pl: Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO Opis osobistego przypadku Oceń temat: -----

#21 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Sierpień 2019 - 17:33

To była ironia, jakbyś nie załapał.

A to, że potrafią, ale dupy im się ruszyć nie chce, aby zaimplementować taką pierdołę, to już osobna kwestia :lol2:

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 17 Sierpień 2019 - 17:34

#22 Użytkownik jest niedostępny   Deniryer 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 17:46

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 16:16, napisał(a):

Polecam https://www.exophase.com. Tutaj jak załozysz konto i dołączysz np swoje profile z PSN lub xbox to będziesz miał zliczane. Jest to dużo lepsze niż nawet system liczenia z xboxa

A skąd wiesz że nie potrafią? Na pewno umieją ale jak widać nie zależy im na implementacji tej funkcji. Widocznie uważają, że nie jest to potrzebne.

A umieją na 100% skoro potrafią zaprojektować dużo bardziej złożone funkcje w swoim oprogramowaniu.

Zmiany nicku z możliwością zachowania i podglądania poprzednich też "nie potrafią" zrobić, a jak już jest na konsolach (Xbox - $9.99) to trzeba zapłacić :lol2:

#23 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 17:56

Zobacz postDeniryer, o 17 Sierpień 2019 - 18:46, napisał(a):

Zmiany nicku z możliwością zachowania i podglądania poprzednich też "nie potrafią" zrobić, a jak już jest na konsolach (Xbox - $9.99) to trzeba zapłacić :lol2:

Co do zmiany nicku to akurat ich rozumiem. Bo gdyby umożliwili to mieliby sporo roboty.. Mnóstwo graczy by często prosili o zmianę nicku.. No chyba, że byłaby ty jednorazowa możliwość..

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 18:33, napisał(a):

To była ironia, jakbyś nie załapał.

Nie załapałem :hmm:

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 17:57

#24 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:07

Zobacz w słowniku co oznacza słówko "ironia".

Sony to lenie i tyle. Od kiedy w sumie nie mają konkurencji, to nie muszą się jakoś specjalnie wysilać i starać. Ot, dadzą tyle ile trzeba, nie więcej, a i tak będzie git.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Deniryer 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:08

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 16:56, napisał(a):

Co do zmiany nicku to akurat ich rozumiem. Bo gdyby umożliwili to mieliby sporo roboty.. Mnóstwo graczy by często prosili o zmianę nicku.. No chyba, że byłaby ty jednorazowa możliwość..

Nie załapałem :hmm:

Na Steamie jakoś z tym problemu nie ma ;) Na battle.necie można jeden raz za darmo, potem każda kolejna zmiana $4.99 + system hasztagów pozwala na wybieranie dowolnego nicku, więc problemu nie ma i da się to zrobić sensownie.

Co do samego tematu, to dla exów warto, ale że zbliżamy się do końca generacji to ja bym poczekał na jakieś promo.

#26 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:13

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 19:07, napisał(a):

Zobacz w słowniku co oznacza słówko "ironia".

Nie rób ze mnie upośledzonego. Po prostu w twoim zdaniu nic nie było "ironicznego". Dlatego mnie to zaskoczyło.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 18:13

#27 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:18

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 19:13, napisał(a):

Nie rób ze mnie upośledzonego. Po prostu w twoim zdaniu nic nie było "ironicznego". Dlatego mnie to zaskoczyło.

Jakbym już zupełnie miał udar, to pewnie ostatnim clue byłaby łapka w górę na końcu :D

#28 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:22

Zobacz postDeniryer, o 17 Sierpień 2019 - 19:08, napisał(a):

Na Steamie jakoś z tym problemu nie ma ;) Na battle.necie można jeden raz za darmo, potem każda kolejna zmiana $4.99 + system hasztagów pozwala na wybieranie dowolnego nicku, więc problemu nie ma i da się to zrobić sensownie.

Co do samego tematu, to dla exów warto, ale że zbliżamy się do końca generacji to ja bym poczekał na jakieś promo.

Ale czekajcie.. Przecież sony chyba wprowadził tę możliwość? https://www.google.c...chrome&ie=UTF-8 coś parę miesięcy było o tym głośno..

#29 Użytkownik jest niedostępny   ODIN85 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:25

Licznik też ma być soon.

#30 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 18:33

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 19:13, napisał(a):

Była ironia, której Ty nie widzisz, co mam z tym zrobić. Inni z tym problemu jak widzę nie mieli.

#31 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 20:12

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 18:33, napisał(a):

A to, że potrafią, ale dupy im się ruszyć nie chce, aby zaimplementować taką pierdołę, to już osobna kwestia :lol2:

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 19:07, napisał(a):

Sony to lenie i tyle. Od kiedy w sumie nie mają konkurencji, to nie muszą się jakoś specjalnie wysilać i starać. Ot, dadzą tyle ile trzeba, nie więcej, a i tak będzie git.

Typowy polak, który marudzi. Jesteś taki cwaniak to załóż firmę podobną do Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 20:13

#32 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 20:37

Co Ty bierzesz człowieku :lol2:

#33 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 20:42

No jeśli ty nawet tego nie rozumiesz tego co sam napisałeś to... Żal mi Ciebie :). A jeśli sobie robisz jaja to trafiłeś na złą osobę. :)

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 20:47

#34 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:07

Co Ty tutaj wymyślasz :rotfl:

Nie wiem czego Ty bronisz. Masz rodzinę w zarządzie Sony, że tak emocjonalnie Cię to rusza? :lol2: Czas spędzony w danej grze (choćby orientacyjny) możesz sobie sprawdzić na Xboxie, Steamie, GOG-u czy nawet na Switchu, gdzie Nintendo w kwestiach sieciowych ogólnie leży i kwiczy jeszcze cały czas. Nawet ta Twoja zewnętrzna stronka, którą przytaczałeś potrafi to ogarnąć. To jest pierdoła, która wymaga chwili pracy, nie potrzeba do tego zastępu programistów. Gracze też nie raz się o to upominali. Powiedz mi zatem, jak inaczej to nazwać niż właśnie lenistwem ze strony Sony?

Ty i tak zaraz zaczniesz odwracać kota ogonem, pisać jakieś bzdury, aby tylko Twoje było na wierzchu. Dla mnie masz mentalność dziecka, bez obrazy.

#35 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:22

Ale czy ja bronie Sony? A także skąd ty masz pewność, że podchodze do tego emocjonalnie? Obserwujesz mnie przez kamerkę internetową? Ja jestem spokojny przecież. Tylko to dziwne, że często lubisz krytykować tak jak teraz firmę Sony. W dodatku krytykujesz pewnie nie mając o tym pojęcia czy robisz to prawidłowo czy nie.. Obwiniasz ich i nazywasz ich leniuchami .. A zadam ci pytanie. skąd możesz wiedzieć czy są leniuchami? Może faktycznie mają powód by nie wdrożać tych funkcji do systemu operacyjnego? Nie zastanawiałeś się nad tym?

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat? Sądziłem, że rozmawiam z osobą dojrzałą. Wziąłbyś się człowieku do roboty. Jak wspomniałem wyżej. Załóż firme jak Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty. Wstydziłbyś się.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:24

#36 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:32

A no bo jak ktoś Cię krytykuje to Cię szpieguje, śledzi, i generalnie nie może tego robić - bo co? Przecież Ty piszesz takie pierdy od czapy, że się czasem głęboko zastanawiam, czy przypadkiem nie rozmawiam z 10 latkiem. Twoje na wierzchu, Sony rządzi, stare gry są najlepsze - to takie podsumowanie ostatniego tygodnia w Twoim wykonaniu tutaj na forum.
Ach, no i jeszcze okazjonalnie jakiś emocjonalny szantażyk albo wycieczka osobista, np. po Bogu ducha winnych ludziach też by się znalazła :>.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:33

#37 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:37

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 22:32, napisał(a):

A no bo jak ktoś Cię krytykuje to Cię szpieguje, śledzi,

Jak mnie? On mnie nie krytykował ale Sony. Czytasz w ogóle posty? I po co sie wtrącasz do dyskusji?

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 22:32, napisał(a):

Twoje na wierzchu, Sony rządzi, stare gry są najlepsze

Ehhh i po co takie rzeczy wypisujesz typu stare gry są najlepsze? Jaki to ma związek z tym wszystkim? No odpowiedz?

Nie dość, że mnie prywatnie straszysz policją i sądami to jeszcze kablujesz moderatorom.. I już nawet inni użytkownicy mnie uprzedzali przed twoimi występkami.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:41

#38 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:39

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 22:37, napisał(a):

Jak mnie? On mnie nie krytykował ale Sony. Czytasz w ogóle posty? I po co sie wtrącasz do dyskusji?

Bo mogę.
Und:

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat?

Jakbyśmy jechali teraz samochodem, to bym Cię zatrzymał i wypierniczył kluczyki w pole kukurydzy. Weź idź już spać, dobrze Ci to zrobi.

Ehhh i po co takie rzeczy wypisujesz? Nie dość, że mnie prywatnie straszysz policją i sądami to jeszcze kablujesz moderatorom.. I już nawet inni użytkownicy mnie uprzedzali przed twoimi występkami.

:E tylko tyle mam komentarza.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:41

#39 Użytkownik jest dostępny   Kszyrztow 

• HAWP i RHCP
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:45

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 22:22, napisał(a):

Ale czy ja bronie Sony? A także skąd ty masz pewność, że podchodze do tego emocjonalnie? Obserwujesz mnie przez kamerkę internetową? Ja jestem spokojny przecież. Tylko to dziwne, że często lubisz krytykować tak jak teraz firmę Sony. W dodatku krytykujesz pewnie nie mając o tym pojęcia czy robisz to prawidłowo czy nie.. Obwiniasz ich i nazywasz ich leniuchami .. A zadam ci pytanie. skąd możesz wiedzieć czy są leniuchami? Może faktycznie mają powód by nie wdrożać tych funkcji do systemu operacyjnego? Nie zastanawiałeś się nad tym?

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat? Sądziłem, że rozmawiam z osobą dojrzałą. Wziąłbyś się człowieku do roboty. Jak wspomniałem wyżej. Załóż firme jak Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty. Wstydziłbyś się.

Jesteś starym koniem, a zachowujesz się jak dzieciak. Czego dowodem są właśnie posty jak ten wyżej. Nie ja pierwszy Ci to wypominam na tym forum, nikt tego co tutaj wypisujesz nie bierze na poważnie.

A zadam Ci pytanie. Skąd możesz wiedzieć czy nie są leniuchami? Może faktycznie im się nie chce ruszyć dupy i wdrożyć pierdoły do systemu operacyjnego, która zajmie im chwilę roboty? Nie zastanawiałeś się nad tym?

Możemy się tak przerzucać bez końca.

Krytykuję złe praktyki czy rozwiązania, co ma tutaj do rzeczy nazwa firmy. Znowu coś wymyślasz.

I te teksty o wzięciu się do roboty czy coś podobnego. Sam płaczesz, że ktoś Cię krytykuje, a robisz dokładnie to samo. Tego nie widzisz? Jak pisałem masz mentalność dziecka i rozmowa z Tobą to jest zazwyczaj zwykła przepychanka, która do niczego nie prowadzi, bo masz problem z przyjmowaniem krytyki.

Moje posty nie mają nigdzie na celu atakowania Twojej osoby, piszę to co myślę.

Ten post był edytowany przez Kszyrztow dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:47

#40 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:45

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 22:39, napisał(a):

Jakbyśmy jechali teraz samochodem, to bym Cię zatrzymał i wypierniczył kluczyki w pole kukurydzy. Weź idź już spać, dobrze Ci to zrobi.

czy pisanie takich głupot ciebie rajcuje? Masz w tym jakąś satysfakcje? Hmm jesteś jakiś dziwny. Piszesz tu teksty typu "stare gry są najlepsze". A doskonale wiesz, że o tym dyskutowaliśny w innym wątku i była to normalna rozmowa. A teraz przeistaczasz ją w zupełnie co innego. Ja pytam się po co? Nie wiem sprawia ci to radochę żeby kogoś wkurzać? Nie martw się.. Mnie to nie rusza.. Tylko mi przykro jest jak ktoś traci czas na pisanie takich głupot i to w dodatku na tak poważnym forum.

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 22:45, napisał(a):

A zadam Ci pytanie. Skąd możesz wiedzieć czy nie są leniuchami? Może faktycznie im się nie chce ruszyć dupy i wdrożyć pierdoły do systemu operacyjnego, która zajmie im chwilę roboty? Nie zastanawiałeś się nad tym?

Bo jestem tego pewny. Skoro programiści potrafią stworzyć dużo bardziej złożone funkcje to dlaczego by nie zaimplenetowali możliwości zmiany nicka..Dlatego jestem w 99% przekonany, że akurat tu mam racje.

Zobacz postKszyrztow, o 17 Sierpień 2019 - 22:45, napisał(a):

Moje posty nie mają nigdzie na celu atakowania Twojej osoby, piszę to co myślę.

Wiem i nie obwiniam ciebie o to - absolutnie. Tylko użytkownik Qrdel wymyśla takie bzdury w swoim powyższym poście.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:51

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4