Forum PCLab.pl: Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO Opis osobistego przypadku Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:46

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 22:45, napisał(a):

czy pisanie takich głupot ciebie rajcuje? Masz w tym jakąś satysfakcje? Hmm jesteś jakiś dziwny. Piszesz tu teksty typu "stare gry są najlepsze". A doskonale wiesz, że o tym dyskutowaliśny w innym wątku i była to normalna rozmowa. A teraz przeistaczasz ją w zupełnie co innego. Ja pytam się po co? Nie wiem sprawia ci to radochę żeby kogoś wkurzać? Nie martw się.. Mnie to nie rusza.. Tylko mi przykro jest jak ktoś traci czas na pisanie takich głupot i to w dodatku na tak poważnym forum.

Spoko.

Normalna dyskusja? Od dwóch dni się kręcisz za własnym ogonem, co sam zresztą ostatnio przyznałeś, bo nie potrafisz przyznać innym racji. Taka sama historia tutaj, w dodatku rozpoczęła się od ironii, nawet nie skierowanej w Twoją stronę. Potrzebujesz przerwy, internet jest za trudny.

Tylko użytkownik Qrdel wymyśla bzdury i trolluje tu jak widać wymyślając nie stworzone rzeczy.

Nie kolego, wyraźnie Ci napisałem tydzień temu, że porobiłem sobie z Twoich kwiecistych wyjazdów w moją osobę screeny. Nie zmuszaj mnie do użycia ich publicznie.

Bo jestem tego pewny. Skoro programiści potrafią stworzyć dużo bardziej złożone funkcje to dlaczego by nie zaimplenetowali możliwości zmiany nicka..Dlatego jestem w 99% przekonany, że akurat tu mam racje.

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4? Musisz być tak zaślepiony fanboyostwem SONY cały czas? Popatrz na ogół tego jak ta firma ostatnio pogrywa z nami graczami.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:55

#42 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:53

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 22:46, napisał(a):

Nie kolego, wyraźnie Ci napisałem tydzień temu, że porobiłem sobie z Twoich kwiecistych wyjazdów w moją osobę screeny. Nie zmuszaj mnie do użycia ich publicznie.

Widzicie :). Mieliście rację :). Kolejny szantaż ;). Nie martw się każdy umie tworzyć pierdółki w photoshopie. I proszę cię. Dorośnij i nie strasz mnie po raz kolejny. Ja nie kabluje i mam nadzieje ze chociaż teraz zachowasz twarz i nie zrobisz tej głupoty co wcześniej.

Normalna dyskusja? Od dwóch dni się kręcisz za własnym ogonem, co sam zresztą ostatnio przyznałeś, bo nie potrafisz przyznać innym racji.

Jakiej znów racji? Odnośnie strzelanek? Wtf? :)

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4? Musisz być tak zaślepiony fanboyostwem SONY cały czas? Popatrz na ogół tego jak ta firma ostatnio pogrywa z nami graczami.

A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:57

#43 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:56

Widzicie :). Mieliście rację :). Kolejny szantaż ;). Nie martw się każdy umie tworzyć pierdółki w photoshopie. I proszę cię. Dorośnij i nie strasz mnie po raz kolejny. Ja nie kabluje i mam nadzieje ze chociaż teraz zachowasz twarz i nie zrobisz tej głupoty co wcześniej.

Jezu, do kogo Ty piszesz? Imaginary friends? :E
Ty masz jakiś kompleks jednak z tym dorastaniem... tak btw.
Jakiej głupoty? Że zraportowałem wycieczki osobiste? Przypuszczam, że nie tylko ja.

A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

Od 2013.
To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:00

#44 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 21:58

Qrdel --> I nie życzę sobie byś mnie publicznie upokażał nazywając mnie Fanboyem PS4. Bo nie jestem taką osobą. O ile miałeś to na myśli w ostatnim poście.. Ciężko czasami ciebie zrozumieć.

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 21:59

#45 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:01

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 22:58, napisał(a):

Qrdel --> I nie życzę sobie byś mnie publicznie upokażał nazywając mnie Fanboyem PS4. Bo nie jestem taką osobą. O ile miałeś to na myśli w ostatnim poście.. Ciężko czasami ciebie zrozumieć.

Nie muszę, upokaRZasz się sam.
I nie fanboyem ps4 a SONY, coś sobie dopowiadasz.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:02

#46 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:03

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 22:56, napisał(a):

Od 2013.
To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E

No więc? w 2013 roku już mysleli o nowym systemie?......... i Pan Qrdel szybciutko zmienił rozmowę.. :thumbdown:

Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

No i? Super że mają.. Tylko co to zmienia? Dla zmiany nicku wolisz Xboxa niż Sony? :> .. A sądziłem.. że konsole kupuje się do gier ;)

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 23:01, napisał(a):

Nie muszę, upokaRZasz się sam.

Sądziłem że jeszcze będą z ciebie ludzie.. zwłaszcza po rozmowie w dziale xbox.. Myliłem się .. Żegnam Pana ..

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:09

#47 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:06

No więc? w 2013 roku już mysleli o nowym systemie?......... i Pan Qrdel szybciutko zmienił rozmowę :).. :thumbdown:

Znaczy, Ty jakby skończyłeś szybciej. Ja tylko poprawiłem Twoją niewiedzę i uzupełniłem o konkurencję. Co mam Ci więcej tam napisać? SONY w tej kwestii od kilku miesięcy trąbi że ma być, że super ficzer itp, a spóźnione jest o dobre 6 lat /przynajmniej/. To mam peany bić? Nie wiem, kłaniać się w pas za to?

No i? Super że mają.. Tylko co to zmienia? Dla zmiany nicku wolisz Xboxa niż Sony? :> .. A sądziłem.. że konsole kupuje się do gier ;)

A o czym jest dyskusja? O grach na konsole czy o braku tak prostej funkcji jak zczytywanie podstawowych danych o sesji gry i zmianie nicku? Ja się trzymam tematu, a Ty?

Sądziłem że jeszcze będą z ciebie ludzie.. zwłaszcza po rozmowie w dziale xbox.. Myliłem się .. Żegnam Pana ..

Sayonara. Oby.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:12

#48 Użytkownik jest niedostępny   Tomz 

• Unknown Soldier
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:06

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 22:58, napisał(a):

Ja codziennie wchodzę czytać Twoje posty by pośmiać się z tych wypocin i tego jak WSZYSCY Cię cisną - a ty dalej twardo bronisz Sony :E
Dawno takiego 'rodzynka' na forum nie było.

Powiedz nam szczerze, masz jakiś deal z Sony? Obiecali Ci najnowsze gry dla dzieci w zamian za wychwalanie ich na forach?

Ten post był edytowany przez Tomz dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:06

#49 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:12

Zobacz postTomz, o 17 Sierpień 2019 - 23:06, napisał(a):

Ja codziennie wchodzę czytać Twoje posty by pośmiać się z tych wypocin i tego jak WSZYSCY Cię cisną - a ty dalej twardo bronisz Sony :E
Dawno takiego 'rodzynka' na forum nie było.

Powiedz nam szczerze, masz jakiś deal z Sony? Obiecali Ci najnowsze gry dla dzieci w zamian za wychwalanie ich na forach?

Nie bronie Sony i nigdy nie broniłem :). I nie jestem fanboyem jak mnie nazwał Qrdel. Po prostu napisałem co myślałem odnośnie funkcji zmiany nicku w rozmowie z Krzysztofem. i tyle.

Smieszne jest to, że nie jest to moja 1 taka tu sytuacja na forum :). W dziale gry uznawano mnie za fanboya PC.. w Dziale Xbox za fanboya Xbox :). Aż bym sobie znalazł archiwalne dyskusje tylko chyba się nie da bez pomocy moderatorów.

Może to wyglądać, że bronie Sony tu w tym dziale, Xbox w ich dziale, czy PC w odpowiednim miejscu.. Prawda jest taka. że ja nigdy nie uznawałem sie za fanboya żadnej platformy. Po prostu jestem taki uniwersalny, jeśli mogę się tak określić.

I jeszcze dodam. Sony, Xbox czy PC. - wszystkie te platformy mają swoje wady i zalety. Mam je wszystkie w domu i każdą chwalę na swój sposób.. A jeszcze nawet dodałbym iPada / android :). Kazda platforma ma swoje plusy i minusy. I mam nadzieje ze nie poprosisz mnie o wypisywanie co lubie / czego nie lubie w PS4 bo już mam tego dość ;) - pisałem o tym wielokrotnie :). Jedynie na obecną chwilę uważam, że PS4 prezentuje się lepiej od Xbox ze względu na eksluzywy - a to jest chyba najważniejsze - czyli same gry..

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:18

#50 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:16

I nie jestem fanboyem jak mnie nazwał Qrdel.

A jak się nazywa ktoś kto obsesyjnie i nie uznając zdania innych lub nie dostrzegając innych prócz pozytywnych aspektów danej korpo, produktu, marki broni do upadłego tej rzeczy/firmy?

Nie przypadkiem tak jest, tylko swoimi postami "fanboyujesz" akurat to co masz. A że wypada w różnych działach, to cóż. PCLAB jest wielotematyczny.

Kazda platforma ma swoje plusy i minusy. I mam nadzieje ze nie poprosisz mnie o wypisywanie co lubie / czego nie lubie w PS4 bo już mam tego dość ;) - pisałem o tym wielokrotnie :). Jedynie na obecną chwilę uważam, że PS4 prezentuje się lepiej od Xbox ze względu na eksluzywy - a to jest chyba najważniejsze - czyli same gry..

Nie, nikt Cię nie poprosi. Uwierz na słowo. To po pierwsze.
Po drugie, nie zgadza się to z tym co pisałeś ostatnio na temat klocka. Tam wyraźnie wskazywałeś na zmulony UI, przez który nie chce Ci się nawet sklepu czy innych zakładek otwierać, a analogiczny z PS4 jest taki uber, płynny i łatwy w obsłudze i uhm! Więc to nie tylko o exy chodzi?

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:21

#51 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:28

Zobacz postQrdel, o 17 Sierpień 2019 - 23:16, napisał(a):

Nie, nikt Cię nie poprosi. Uwierz na słowo. To po pierwsze.
Po drugie, nie zgadza się to z tym co pisałeś ostatnio na temat klocka. Tam wyraźnie wskazywałeś na zmulony UI, przez który nie chce Ci się nawet sklepu czy innych zakładek otwierać, a analogiczny z PS4 jest taki uber, płynny i łatwy w obsłudze i uhm! Więc to nie tylko o exy chodzi?

A czy ja to pisałem do Ciebie? :>

Z tobą jest taki problem.. Jeśli rozmowa nie idzie po twojej myśli to szybko ją tuszujesz i bagatelizujesz. Czego dowodem jest na przykład nasza dyskusja gdy napisałeś mi:

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4?

Ja odpowiedziałem: A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

A ty na to:

Od 2013.
To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

Gdzie tu logika? To w końcu przyznajesz się do błędu w swojej wypowiedzy czy nie? Bo pierwotnie napisałeś, że "im się nie chce, bo za rogiem nowy system". 2013/2014 rok to okres kiedy pewnie Sony jeszcze nie myślało o nowej generacji konsol - bo jak już to myśleli o PS4 Pro :)

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:32

#52 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:41

Odpowiedz mi: jak mogę zatuszować coś w otwartym forum? Chyba, że nie rozumiesz słowa 'tuszować'.
Sam raczej nie rozumiesz sensu własnych zdań, co notabene dziwne nie jest jak się trochę poczyta Twoje posty, bo wyjazd z datą (nietrafioną zresztą) nie był mój a Twój, ja tylko korekty dokonałem, więc po cóż mam się głębiej odnosić niż stwierdzenie, że SONY jest leniwe, bo miało tyle lat i dalej nie wprowadziło tak prostej funkcji. Inaczej, Twój post potwierdza tylko moją wypowiedź :E
Poza tym, odniesienie się do nowej generacji było logicznie wyciągniętym wnioskiem bo SONY robiło dokładnie to samo z PS3. Olewali softowo stary system na rok przed premierą nowego wypuszczając tylko łatki techniczne. Nie wiem jak mam swoje myśli inaczej przekładać, żebyś zrozumiał :E

#53 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:45

Moja data była nietrafiona? Przecież ps4 był juz na rynku w 2014 roku. Mogłem równie dobrze podać 2015 czy nawet 2016rok.. każdy pasuje do naszej wcześniejszej rozmowy ;) ;)

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:46

#54 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:48

Zobacz postAzazell, o 17 Sierpień 2019 - 23:45, napisał(a):

Moja data była nietrafiona? Przecież ps4 był juz na rynku w 2014 roku. Mogłem równie dobrze podać 2015 czy nawet 2016rok.. każdy pasuje do naszej wcześniejszej rozmowy ;) ;)

No tak, ale zapytałeś mnie od kiedy PS4 jest na rynku i napisałeś 2014 w następnym zdaniu. To masz pytanie retoryczne z błędem.

Wcześniej też nie skumałeś bazy z ironią, więc się nie dziw że lepiej Ci zrobi sen niż pisanie na forum.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:50

#55 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:53

Oki spoko masz racje z tą premierą.. zakręciłem się .. starczy tego dobrego

Wracając do tej brakującej funkcji w ps4, to dalej Będę bronił Sony. Mieli powód i tyle.. moze chodzi o bezpieczeństwo? Już tak nie wnikam.ale na bank nie są leniwi.. chyba że nie mają tak zaprogramowanego systemu by umożliwiał zmianę nickôw

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:55

#56 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 22:56

Nie mieli powodu, nie mają i mieć nie będą. Po prostu im się nie chce przy końcu generacji. Teraz to już w żaden sposób nie zwiększy sprzedaży konsoli, więc po co mają się wysilać. Lepiej siły przerobowe wrzucić na UI do PS5. Słowem, zaczynają powoli olewać użytkowników obecnej generacji, co nie jest niczym nowym.
Gdyby mieli rozsądny powód to zostałby podany wprost. Zmiana PSN Id to coś o czym mówi się JESZCZE od ery ps3.
Pomyśl, jeżeli tam taki tabun ludzi pracuje by nam życie umilać, to czemu w 2011 i 2012 mieli padniętą usługę i wykradzione dane? Wtedy bozo firmy się kłaniał w pas ze wstydu bo wiedział, że z tą garstką programistów to będą psn naprawiać nie parę dni a miesięcy. SONY robi w XXI wieku wszystko po taniości... niestety.

Ten post był edytowany przez Qrdel dnia: 17 Sierpień 2019 - 22:58

#57 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 23:02

Teraz googluje i wpisałem „zmiana nicku ps4” i niby mozna zmienić .. wprowadzili to jakoś w kwietniu tego roku.. eh idzie zwariować., jutro na spokojnie sobie o tym poczytam..

Wiedzieliście coś o tym?

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 23:03

#58 Użytkownik jest niedostępny   Qrdel 

• LIGHTNING
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 23:06

Niby coś jest, ale z FAQ wyciągnąć można wniosek, że więcej z tym problemów niż korzyści. Jak druga kropka zakłada: problemy po zmianie nicku, to wiedz, że będą kłopoty :E

#59 Użytkownik jest niedostępny   Azazell 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 17 Sierpień 2019 - 23:09

Zobacz postQrdel, o 18 Sierpień 2019 - 00:06, napisał(a):

Niby coś jest, ale z FAQ wyciągnąć można wniosek, że więcej z tym problemów niż korzyści. Jak druga kropka zakłada: problemy po zmianie nicku, to wiedz, że będą kłopoty :E

Dobrze, że ja nawet nie myśle o zmianie nicku.. bo po co? Skoro możliwe problemy to tym bardziej nie ma sensu..

Ten post był edytowany przez Azazell dnia: 17 Sierpień 2019 - 23:11

#60 Użytkownik jest niedostępny   rambek911 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 18 Sierpień 2019 - 00:25

Z tego co mi wiadomo, to zmiana nicku za pierwszym razem jest darmowa, a każda kolejna juz jest płatna.

• (4 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4