Skocz do zawartości
PabloKNW

Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

ostatnia PS jaka posiadam, która zresztą kupiłem na własny użytek to PS3 z 2013 roku. Nadal chodzi! Od dwóch lat ciągnie mnie do kupienia PS4, jednak ze względu na ciągle obowiązki odkladalem ten zamiar. I tak teraz doszedłem do granicy, bowiem bardzo, ale to bardzo ciągnie mnie do FIFY. I tutaj pytanie do Was. Czy opłaca mi się teraz kupować PS4 PRO z Fifa, czy też moze: A) poczekać do wydania ps5? B) kupić PS4 PRO, ale poczekać chwilę do wydania fify20. Może będą razem w zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej. Typowo pod FIFE nie warto, bo wyjdzie PS5, EA wypuści nowy silnik w kolejnej FIFIE (no pewnie dopiero w FIFA 22) i wersja na PS4/XOne to będzie tylko odświeżanie składów / lekkie poprawki, a wszystko co nowe będzie na PC i nowych konsolach.

 

W FIFE można pograć przecież na kompie gdzie masz przy okazji lepszą płynność i grafikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do gier typu Days Gone jak znalazł - słyszysz pracę motoru niezależnie czy grasz czy jesteś akurat np. w menu gry. Sony dba o realizm w grach.

Edytowane przez Introverder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś info o obniżce cen PS4 Pro w wersji bez gier?

Ogólnie ciężko coś znaleźć poniżej 1700zł.

Edytowane przez Lopez_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy macie może jakieś info o obniżce cen PS4 Pro w wersji bez gier?

Ogólnie ciężko coś znaleźć poniżej 1700zł.

Jak ci się nie pali to poczekaj na Black Friday. Obstawiam konkretne promocje w tym roku przed wyjściem PS5 w 2020.

 

A tak to na dzisiaj na Amazonie powinieneś wyrwać za ~1600pln

 

Ja swoją ps4 pro na black friday 2017 kupiłem za ~1200pln golasa, w 2018 było już drożej bo ~1500pln, ale dodawali grę o wartości 200pln. W tym roku powinno być bardzo ciekawie :D

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

W normalny biały dzień kupiłem PS4 Pro za 1675 zł + Days Gone opylone w folii za 200 zł, także wyszło 1475 zł. Jestem zadowolony, miałem również PS4 zwykłe. Assassin's Creed Origins wygląda w wersji na PS4 Pro z HDR oszałamiająco, a to tylko głupie PS4 ;)

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Days gone ma lepszy HDR od AC:O więc za jakiś czas sobie obadaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a potem odpalasz HZD i tam to dopiero niszczy oczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

W normalny biały dzień kupiłem PS4 Pro za 1675 zł + Days Gone opylone w folii za 200 zł, także wyszło 1475 zł. Jestem zadowolony, miałem również PS4 zwykłe. Assassin's Creed Origins wygląda w wersji na PS4 Pro z HDR oszałamiająco, a to tylko głupie PS4 ;)

 

Z poważaniem

I dlatego gram w gry na konsoli. Mam dobrego PC, ale są wiecznie problemy z HDR. Dla mnie HDR>60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek zdecydujesz nie bierz już Fify 19. We wrześniu premiera 20 i o ile większość to odświeżenie składów to jednak dodatkowo będzie tryb Volta czyli coś jak uliczna piłka. Zawsze to jakiś dodatek, poza tym większość graczy przerzuci się na 20. Sam skipnąłem Fife 19 ale 20 chyba kupię bo też ciągnie mnie do jakiejś kopaniny a nic innego nie ma (PES mi nie leży).

 

Co do czekania na PS5, ciężko cokolwiek powiedzieć nie znając nawet daty premiery. Odkładając tak nawet za 10 lat nie kupisz bo może PS6 lepiej kupić? Pytanie jeszcze tylko czy zamierzasz grać w jeszcze coś innego bo dla samej Fify bym nie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

FIFA 20 będzie od razu w EA Access?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIFA 20 będzie od razu w EA Access?

Jak za nią zapłacisz. Nigdy w EA access nie dawali nowego rocznika sportówek zaraz po premierze. Ewentualnie dorzucają później, po nowym roku. Jedyne co, to może będzie wersja trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak za nią zapłacisz. Nigdy w EA access nie dawali nowego rocznika sportówek zaraz po premierze. Ewentualnie dorzucają później, po nowym roku. Jedyne co, to może będzie wersja trial.

 

A to lipa. To w takim razie nie ma nic ciekawego w ich ofercie na ps4. na Xbox jest ciut lepiej bo jest tam trylogia Mass Effect :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem się zapytać jak zobaczyć na PS4 ile się w daną grę grało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie w samym systemie się nie da. Inżynierowie Sony jeszcze nie potrafią zaimplementować tej funkcji w OS PS4, ale ciągle nad tym pracują :thumbup:

 

Co innego jakieś wewnętrzne liczniki w samej grze. Wtedy sobie to sprawdzisz bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Witam. Chciałem się zapytać jak zobaczyć na PS4 ile się w daną grę grało?

 

Polecam https://www.exophase.com. Tutaj jak załozysz konto i dołączysz np swoje profile z PSN lub xbox to będziesz miał zliczane. Jest to dużo lepsze niż nawet system liczenia z xboxa

 

Ogólnie w samym systemie się nie da. Inżynierowie Sony jeszcze nie potrafią zaimplementować tej funkcji w OS PS4, ale ciągle nad tym pracują :thumbup:

 

A skąd wiesz że nie potrafią? Na pewno umieją ale jak widać nie zależy im na implementacji tej funkcji. Widocznie uważają, że nie jest to potrzebne.

 

A umieją na 100% skoro potrafią zaprojektować dużo bardziej złożone funkcje w swoim oprogramowaniu.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To była ironia, jakbyś nie załapał.

 

A to, że potrafią, ale dupy im się ruszyć nie chce, aby zaimplementować taką pierdołę, to już osobna kwestia :lol2:

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam https://www.exophase.com. Tutaj jak załozysz konto i dołączysz np swoje profile z PSN lub xbox to będziesz miał zliczane. Jest to dużo lepsze niż nawet system liczenia z xboxa

 

 

 

A skąd wiesz że nie potrafią? Na pewno umieją ale jak widać nie zależy im na implementacji tej funkcji. Widocznie uważają, że nie jest to potrzebne.

 

A umieją na 100% skoro potrafią zaprojektować dużo bardziej złożone funkcje w swoim oprogramowaniu.

Zmiany nicku z możliwością zachowania i podglądania poprzednich też "nie potrafią" zrobić, a jak już jest na konsolach (Xbox - $9.99) to trzeba zapłacić :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zmiany nicku z możliwością zachowania i podglądania poprzednich też "nie potrafią" zrobić, a jak już jest na konsolach (Xbox - $9.99) to trzeba zapłacić :lol2:

 

Co do zmiany nicku to akurat ich rozumiem. Bo gdyby umożliwili to mieliby sporo roboty.. Mnóstwo graczy by często prosili o zmianę nicku.. No chyba, że byłaby ty jednorazowa możliwość..

 

To była ironia, jakbyś nie załapał.

 

Nie załapałem :hmm:

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w słowniku co oznacza słówko "ironia".

 

Sony to lenie i tyle. Od kiedy w sumie nie mają konkurencji, to nie muszą się jakoś specjalnie wysilać i starać. Ot, dadzą tyle ile trzeba, nie więcej, a i tak będzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmiany nicku to akurat ich rozumiem. Bo gdyby umożliwili to mieliby sporo roboty.. Mnóstwo graczy by często prosili o zmianę nicku.. No chyba, że byłaby ty jednorazowa możliwość..

 

 

 

Nie załapałem :hmm:

Na Steamie jakoś z tym problemu nie ma ;) Na battle.necie można jeden raz za darmo, potem każda kolejna zmiana $4.99 + system hasztagów pozwala na wybieranie dowolnego nicku, więc problemu nie ma i da się to zrobić sensownie.

 

Co do samego tematu, to dla exów warto, ale że zbliżamy się do końca generacji to ja bym poczekał na jakieś promo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Zobacz w słowniku co oznacza słówko "ironia".

 

Nie rób ze mnie upośledzonego. Po prostu w twoim zdaniu nic nie było "ironicznego". Dlatego mnie to zaskoczyło.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie upośledzonego. Po prostu w twoim zdaniu nic nie było "ironicznego". Dlatego mnie to zaskoczyło.

Jakbym już zupełnie miał udar, to pewnie ostatnim clue byłaby łapka w górę na końcu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...