Skocz do zawartości
PabloKNW

Czy opłaca się jeszcze kupować PS4 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Na Steamie jakoś z tym problemu nie ma ;) Na battle.necie można jeden raz za darmo, potem każda kolejna zmiana $4.99 + system hasztagów pozwala na wybieranie dowolnego nicku, więc problemu nie ma i da się to zrobić sensownie.

 

Co do samego tematu, to dla exów warto, ale że zbliżamy się do końca generacji to ja bym poczekał na jakieś promo.

 

Ale czekajcie.. Przecież sony chyba wprowadził tę możliwość? https://www.google.com/search?q=zmiana+nicku+psn&oq=zmiana+nicku+psn&aqs=chrome..69i57j0l4.1895j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8 coś parę miesięcy było o tym głośno..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób ze mnie upośledzonego. Po prostu w twoim zdaniu nic nie było "ironicznego". Dlatego mnie to zaskoczyło.

Była ironia, której Ty nie widzisz, co mam z tym zrobić. Inni z tym problemu jak widzę nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A to, że potrafią, ale dupy im się ruszyć nie chce, aby zaimplementować taką pierdołę, to już osobna kwestia :lol2:

 

Sony to lenie i tyle. Od kiedy w sumie nie mają konkurencji, to nie muszą się jakoś specjalnie wysilać i starać. Ot, dadzą tyle ile trzeba, nie więcej, a i tak będzie git.

 

Typowy polak, który marudzi. Jesteś taki cwaniak to załóż firmę podobną do Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

No jeśli ty nawet tego nie rozumiesz tego co sam napisałeś to... Żal mi Ciebie :). A jeśli sobie robisz jaja to trafiłeś na złą osobę. :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty tutaj wymyślasz :rotfl:

 

Nie wiem czego Ty bronisz. Masz rodzinę w zarządzie Sony, że tak emocjonalnie Cię to rusza? :lol2: Czas spędzony w danej grze (choćby orientacyjny) możesz sobie sprawdzić na Xboxie, Steamie, GOG-u czy nawet na Switchu, gdzie Nintendo w kwestiach sieciowych ogólnie leży i kwiczy jeszcze cały czas. Nawet ta Twoja zewnętrzna stronka, którą przytaczałeś potrafi to ogarnąć. To jest pierdoła, która wymaga chwili pracy, nie potrzeba do tego zastępu programistów. Gracze też nie raz się o to upominali. Powiedz mi zatem, jak inaczej to nazwać niż właśnie lenistwem ze strony Sony?

 

Ty i tak zaraz zaczniesz odwracać kota ogonem, pisać jakieś bzdury, aby tylko Twoje było na wierzchu. Dla mnie masz mentalność dziecka, bez obrazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale czy ja bronie Sony? A także skąd ty masz pewność, że podchodze do tego emocjonalnie? Obserwujesz mnie przez kamerkę internetową? Ja jestem spokojny przecież. Tylko to dziwne, że często lubisz krytykować tak jak teraz firmę Sony. W dodatku krytykujesz pewnie nie mając o tym pojęcia czy robisz to prawidłowo czy nie.. Obwiniasz ich i nazywasz ich leniuchami .. A zadam ci pytanie. skąd możesz wiedzieć czy są leniuchami? Może faktycznie mają powód by nie wdrożać tych funkcji do systemu operacyjnego? Nie zastanawiałeś się nad tym?

 

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat? Sądziłem, że rozmawiam z osobą dojrzałą. Wziąłbyś się człowieku do roboty. Jak wspomniałem wyżej. Załóż firme jak Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty. Wstydziłbyś się.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no bo jak ktoś Cię krytykuje to Cię szpieguje, śledzi, i generalnie nie może tego robić - bo co? Przecież Ty piszesz takie pierdy od czapy, że się czasem głęboko zastanawiam, czy przypadkiem nie rozmawiam z 10 latkiem. Twoje na wierzchu, Sony rządzi, stare gry są najlepsze - to takie podsumowanie ostatniego tygodnia w Twoim wykonaniu tutaj na forum.

Ach, no i jeszcze okazjonalnie jakiś emocjonalny szantażyk albo wycieczka osobista, np. po Bogu ducha winnych ludziach też by się znalazła :>.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A no bo jak ktoś Cię krytykuje to Cię szpieguje, śledzi,

 

Jak mnie? On mnie nie krytykował ale Sony. Czytasz w ogóle posty? I po co sie wtrącasz do dyskusji?

 

Twoje na wierzchu, Sony rządzi, stare gry są najlepsze

 

Ehhh i po co takie rzeczy wypisujesz typu stare gry są najlepsze? Jaki to ma związek z tym wszystkim? No odpowiedz?

 

Nie dość, że mnie prywatnie straszysz policją i sądami to jeszcze kablujesz moderatorom.. I już nawet inni użytkownicy mnie uprzedzali przed twoimi występkami.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie? On mnie nie krytykował ale Sony. Czytasz w ogóle posty? I po co sie wtrącasz do dyskusji?

Bo mogę.

Und:

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat?

Jakbyśmy jechali teraz samochodem, to bym Cię zatrzymał i wypierniczył kluczyki w pole kukurydzy. Weź idź już spać, dobrze Ci to zrobi.

 

Ehhh i po co takie rzeczy wypisujesz? Nie dość, że mnie prywatnie straszysz policją i sądami to jeszcze kablujesz moderatorom.. I już nawet inni użytkownicy mnie uprzedzali przed twoimi występkami.

 

:E tylko tyle mam komentarza.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja bronie Sony? A także skąd ty masz pewność, że podchodze do tego emocjonalnie? Obserwujesz mnie przez kamerkę internetową? Ja jestem spokojny przecież. Tylko to dziwne, że często lubisz krytykować tak jak teraz firmę Sony. W dodatku krytykujesz pewnie nie mając o tym pojęcia czy robisz to prawidłowo czy nie.. Obwiniasz ich i nazywasz ich leniuchami .. A zadam ci pytanie. skąd możesz wiedzieć czy są leniuchami? Może faktycznie mają powód by nie wdrożać tych funkcji do systemu operacyjnego? Nie zastanawiałeś się nad tym?

 

Jeszcze mnie publicznie krytykujesz pisząc, że mam mentalność dzieciaka. Boże. Ile ty masz lat? Sądziłem, że rozmawiam z osobą dojrzałą. Wziąłbyś się człowieku do roboty. Jak wspomniałem wyżej. Załóż firme jak Sony i zobaczymy jakie będą twoje produkty. Wstydziłbyś się.

Jesteś starym koniem, a zachowujesz się jak dzieciak. Czego dowodem są właśnie posty jak ten wyżej. Nie ja pierwszy Ci to wypominam na tym forum, nikt tego co tutaj wypisujesz nie bierze na poważnie.

 

A zadam Ci pytanie. Skąd możesz wiedzieć czy nie są leniuchami? Może faktycznie im się nie chce ruszyć dupy i wdrożyć pierdoły do systemu operacyjnego, która zajmie im chwilę roboty? Nie zastanawiałeś się nad tym?

 

Możemy się tak przerzucać bez końca.

 

Krytykuję złe praktyki czy rozwiązania, co ma tutaj do rzeczy nazwa firmy. Znowu coś wymyślasz.

 

I te teksty o wzięciu się do roboty czy coś podobnego. Sam płaczesz, że ktoś Cię krytykuje, a robisz dokładnie to samo. Tego nie widzisz? Jak pisałem masz mentalność dziecka i rozmowa z Tobą to jest zazwyczaj zwykła przepychanka, która do niczego nie prowadzi, bo masz problem z przyjmowaniem krytyki.

 

Moje posty nie mają nigdzie na celu atakowania Twojej osoby, piszę to co myślę.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

Jakbyśmy jechali teraz samochodem, to bym Cię zatrzymał i wypierniczył kluczyki w pole kukurydzy. Weź idź już spać, dobrze Ci to zrobi.

 

czy pisanie takich głupot ciebie rajcuje? Masz w tym jakąś satysfakcje? Hmm jesteś jakiś dziwny. Piszesz tu teksty typu "stare gry są najlepsze". A doskonale wiesz, że o tym dyskutowaliśny w innym wątku i była to normalna rozmowa. A teraz przeistaczasz ją w zupełnie co innego. Ja pytam się po co? Nie wiem sprawia ci to radochę żeby kogoś wkurzać? Nie martw się.. Mnie to nie rusza.. Tylko mi przykro jest jak ktoś traci czas na pisanie takich głupot i to w dodatku na tak poważnym forum.

 

A zadam Ci pytanie. Skąd możesz wiedzieć czy nie są leniuchami? Może faktycznie im się nie chce ruszyć dupy i wdrożyć pierdoły do systemu operacyjnego, która zajmie im chwilę roboty? Nie zastanawiałeś się nad tym?

 

Bo jestem tego pewny. Skoro programiści potrafią stworzyć dużo bardziej złożone funkcje to dlaczego by nie zaimplenetowali możliwości zmiany nicka..Dlatego jestem w 99% przekonany, że akurat tu mam racje.

 

Moje posty nie mają nigdzie na celu atakowania Twojej osoby, piszę to co myślę.

 

Wiem i nie obwiniam ciebie o to - absolutnie. Tylko użytkownik Qrdel wymyśla takie bzdury w swoim powyższym poście.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy pisanie takich głupot ciebie rajcuje? Masz w tym jakąś satysfakcje? Hmm jesteś jakiś dziwny. Piszesz tu teksty typu "stare gry są najlepsze". A doskonale wiesz, że o tym dyskutowaliśny w innym wątku i była to normalna rozmowa. A teraz przeistaczasz ją w zupełnie co innego. Ja pytam się po co? Nie wiem sprawia ci to radochę żeby kogoś wkurzać? Nie martw się.. Mnie to nie rusza.. Tylko mi przykro jest jak ktoś traci czas na pisanie takich głupot i to w dodatku na tak poważnym forum.

Spoko.

 

Normalna dyskusja? Od dwóch dni się kręcisz za własnym ogonem, co sam zresztą ostatnio przyznałeś, bo nie potrafisz przyznać innym racji. Taka sama historia tutaj, w dodatku rozpoczęła się od ironii, nawet nie skierowanej w Twoją stronę. Potrzebujesz przerwy, internet jest za trudny.

Tylko użytkownik Qrdel wymyśla bzdury i trolluje tu jak widać wymyślając nie stworzone rzeczy.

Nie kolego, wyraźnie Ci napisałem tydzień temu, że porobiłem sobie z Twoich kwiecistych wyjazdów w moją osobę screeny. Nie zmuszaj mnie do użycia ich publicznie.

Bo jestem tego pewny. Skoro programiści potrafią stworzyć dużo bardziej złożone funkcje to dlaczego by nie zaimplenetowali możliwości zmiany nicka..Dlatego jestem w 99% przekonany, że akurat tu mam racje.

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4? Musisz być tak zaślepiony fanboyostwem SONY cały czas? Popatrz na ogół tego jak ta firma ostatnio pogrywa z nami graczami.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie kolego, wyraźnie Ci napisałem tydzień temu, że porobiłem sobie z Twoich kwiecistych wyjazdów w moją osobę screeny. Nie zmuszaj mnie do użycia ich publicznie.

 

Widzicie :). Mieliście rację :). Kolejny szantaż ;). Nie martw się każdy umie tworzyć pierdółki w photoshopie. I proszę cię. Dorośnij i nie strasz mnie po raz kolejny. Ja nie kabluje i mam nadzieje ze chociaż teraz zachowasz twarz i nie zrobisz tej głupoty co wcześniej.

 

 

Normalna dyskusja? Od dwóch dni się kręcisz za własnym ogonem, co sam zresztą ostatnio przyznałeś, bo nie potrafisz przyznać innym racji.

 

Jakiej znów racji? Odnośnie strzelanek? Wtf? :)

 

 

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4? Musisz być tak zaślepiony fanboyostwem SONY cały czas? Popatrz na ogół tego jak ta firma ostatnio pogrywa z nami graczami.

 

A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzicie :). Mieliście rację :). Kolejny szantaż ;). Nie martw się każdy umie tworzyć pierdółki w photoshopie. I proszę cię. Dorośnij i nie strasz mnie po raz kolejny. Ja nie kabluje i mam nadzieje ze chociaż teraz zachowasz twarz i nie zrobisz tej głupoty co wcześniej.

Jezu, do kogo Ty piszesz? Imaginary friends? :E

Ty masz jakiś kompleks jednak z tym dorastaniem... tak btw.

Jakiej głupoty? Że zraportowałem wycieczki osobiste? Przypuszczam, że nie tylko ja.

A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

Od 2013.

To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Qrdel --> I nie życzę sobie byś mnie publicznie upokażał nazywając mnie Fanboyem PS4. Bo nie jestem taką osobą. O ile miałeś to na myśli w ostatnim poście.. Ciężko czasami ciebie zrozumieć.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrdel --> I nie życzę sobie byś mnie publicznie upokażał nazywając mnie Fanboyem PS4. Bo nie jestem taką osobą. O ile miałeś to na myśli w ostatnim poście.. Ciężko czasami ciebie zrozumieć.

Nie muszę, upokaRZasz się sam.

I nie fanboyem ps4 a SONY, coś sobie dopowiadasz.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Od 2013.

To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E

 

No więc? w 2013 roku już mysleli o nowym systemie?......... i Pan Qrdel szybciutko zmienił rozmowę.. :thumbdown:

 

Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

 

No i? Super że mają.. Tylko co to zmienia? Dla zmiany nicku wolisz Xboxa niż Sony? :> .. A sądziłem.. że konsole kupuje się do gier ;)

 

Nie muszę, upokaRZasz się sam.

 

 

Sądziłem że jeszcze będą z ciebie ludzie.. zwłaszcza po rozmowie w dziale xbox.. Myliłem się .. Żegnam Pana ..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No więc? w 2013 roku już mysleli o nowym systemie?......... i Pan Qrdel szybciutko zmienił rozmowę :).. :thumbdown:

Znaczy, Ty jakby skończyłeś szybciej. Ja tylko poprawiłem Twoją niewiedzę i uzupełniłem o konkurencję. Co mam Ci więcej tam napisać? SONY w tej kwestii od kilku miesięcy trąbi że ma być, że super ficzer itp, a spóźnione jest o dobre 6 lat /przynajmniej/. To mam peany bić? Nie wiem, kłaniać się w pas za to?

No i? Super że mają.. Tylko co to zmienia? Dla zmiany nicku wolisz Xboxa niż Sony? :> .. A sądziłem.. że konsole kupuje się do gier ;)

A o czym jest dyskusja? O grach na konsole czy o braku tak prostej funkcji jak zczytywanie podstawowych danych o sesji gry i zmianie nicku? Ja się trzymam tematu, a Ty?

Sądziłem że jeszcze będą z ciebie ludzie.. zwłaszcza po rozmowie w dziale xbox.. Myliłem się .. Żegnam Pana ..

Sayonara. Oby.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrdel --> I nie życzę sobie byś mnie publicznie upokażał nazywając mnie Fanboyem PS4. Bo nie jestem taką osobą. O ile miałeś to na myśli w ostatnim poście.. Ciężko czasami ciebie zrozumieć.

 

Ja codziennie wchodzę czytać Twoje posty by pośmiać się z tych wypocin i tego jak WSZYSCY Cię cisną - a ty dalej twardo bronisz Sony :E

Dawno takiego 'rodzynka' na forum nie było.

 

Powiedz nam szczerze, masz jakiś deal z Sony? Obiecali Ci najnowsze gry dla dzieci w zamian za wychwalanie ich na forach?

Edytowane przez Tomz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja codziennie wchodzę czytać Twoje posty by pośmiać się z tych wypocin i tego jak WSZYSCY Cię cisną - a ty dalej twardo bronisz Sony :E

Dawno takiego 'rodzynka' na forum nie było.

 

Powiedz nam szczerze, masz jakiś deal z Sony? Obiecali Ci najnowsze gry dla dzieci w zamian za wychwalanie ich na forach?

 

Nie bronie Sony i nigdy nie broniłem :). I nie jestem fanboyem jak mnie nazwał Qrdel. Po prostu napisałem co myślałem odnośnie funkcji zmiany nicku w rozmowie z Krzysztofem. i tyle.

 

Smieszne jest to, że nie jest to moja 1 taka tu sytuacja na forum :). W dziale gry uznawano mnie za fanboya PC.. w Dziale Xbox za fanboya Xbox :). Aż bym sobie znalazł archiwalne dyskusje tylko chyba się nie da bez pomocy moderatorów.

 

Może to wyglądać, że bronie Sony tu w tym dziale, Xbox w ich dziale, czy PC w odpowiednim miejscu.. Prawda jest taka. że ja nigdy nie uznawałem sie za fanboya żadnej platformy. Po prostu jestem taki uniwersalny, jeśli mogę się tak określić.

 

I jeszcze dodam. Sony, Xbox czy PC. - wszystkie te platformy mają swoje wady i zalety. Mam je wszystkie w domu i każdą chwalę na swój sposób.. A jeszcze nawet dodałbym iPada / android :). Kazda platforma ma swoje plusy i minusy. I mam nadzieje ze nie poprosisz mnie o wypisywanie co lubie / czego nie lubie w PS4 bo już mam tego dość ;) - pisałem o tym wielokrotnie :). Jedynie na obecną chwilę uważam, że PS4 prezentuje się lepiej od Xbox ze względu na eksluzywy - a to jest chyba najważniejsze - czyli same gry..

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I nie jestem fanboyem jak mnie nazwał Qrdel.

A jak się nazywa ktoś kto obsesyjnie i nie uznając zdania innych lub nie dostrzegając innych prócz pozytywnych aspektów danej korpo, produktu, marki broni do upadłego tej rzeczy/firmy?

 

Nie przypadkiem tak jest, tylko swoimi postami "fanboyujesz" akurat to co masz. A że wypada w różnych działach, to cóż. PCLAB jest wielotematyczny.

Kazda platforma ma swoje plusy i minusy. I mam nadzieje ze nie poprosisz mnie o wypisywanie co lubie / czego nie lubie w PS4 bo już mam tego dość ;) - pisałem o tym wielokrotnie :). Jedynie na obecną chwilę uważam, że PS4 prezentuje się lepiej od Xbox ze względu na eksluzywy - a to jest chyba najważniejsze - czyli same gry..

 

Nie, nikt Cię nie poprosi. Uwierz na słowo. To po pierwsze.

Po drugie, nie zgadza się to z tym co pisałeś ostatnio na temat klocka. Tam wyraźnie wskazywałeś na zmulony UI, przez który nie chce Ci się nawet sklepu czy innych zakładek otwierać, a analogiczny z PS4 jest taki uber, płynny i łatwy w obsłudze i uhm! Więc to nie tylko o exy chodzi?

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie, nikt Cię nie poprosi. Uwierz na słowo. To po pierwsze.

Po drugie, nie zgadza się to z tym co pisałeś ostatnio na temat klocka. Tam wyraźnie wskazywałeś na zmulony UI, przez który nie chce Ci się nawet sklepu czy innych zakładek otwierać, a analogiczny z PS4 jest taki uber, płynny i łatwy w obsłudze i uhm! Więc to nie tylko o exy chodzi?

 

A czy ja to pisałem do Ciebie? :>

 

Z tobą jest taki problem.. Jeśli rozmowa nie idzie po twojej myśli to szybko ją tuszujesz i bagatelizujesz. Czego dowodem jest na przykład nasza dyskusja gdy napisałeś mi:

 

A może im się nie chce, bo za rogiem nowy system? I faktycznie jak pisał kolega wyżej mają w doopie czy dostaniemy czy nie dostaniemy tej funkcji w PS4?

 

Ja odpowiedziałem: A od kiedy jest PS4 na rynku? w 2014 roku też był za rogiem nowy system? :>

 

A ty na to:

Od 2013.

To jeszcze gorzej o nich świadczy, 6 lat na rynku i nie potrafią głupiej zmiany nicku wprowadzić :E Xbox miał od x360 taką funkcję. Za opłatą ale miał.

 

Gdzie tu logika? To w końcu przyznajesz się do błędu w swojej wypowiedzy czy nie? Bo pierwotnie napisałeś, że "im się nie chce, bo za rogiem nowy system". 2013/2014 rok to okres kiedy pewnie Sony jeszcze nie myślało o nowej generacji konsol - bo jak już to myśleli o PS4 Pro :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz mi: jak mogę zatuszować coś w otwartym forum? Chyba, że nie rozumiesz słowa 'tuszować'.

Sam raczej nie rozumiesz sensu własnych zdań, co notabene dziwne nie jest jak się trochę poczyta Twoje posty, bo wyjazd z datą (nietrafioną zresztą) nie był mój a Twój, ja tylko korekty dokonałem, więc po cóż mam się głębiej odnosić niż stwierdzenie, że SONY jest leniwe, bo miało tyle lat i dalej nie wprowadziło tak prostej funkcji. Inaczej, Twój post potwierdza tylko moją wypowiedź :E

Poza tym, odniesienie się do nowej generacji było logicznie wyciągniętym wnioskiem bo SONY robiło dokładnie to samo z PS3. Olewali softowo stary system na rok przed premierą nowego wypuszczając tylko łatki techniczne. Nie wiem jak mam swoje myśli inaczej przekładać, żebyś zrozumiał :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Moja data była nietrafiona? Przecież ps4 był juz na rynku w 2014 roku. Mogłem równie dobrze podać 2015 czy nawet 2016rok.. każdy pasuje do naszej wcześniejszej rozmowy ;) ;)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...