Skocz do zawartości
theOne

Do których tytułów z lat 1996-2008 warto wrócić w 2019?

Rekomendowane odpowiedzi

Shadow of the Colossus doczekał się nie tylko remastera (PS3), ale też remake'u (PS4). A zagrać jak najbardziej warto, jedyna w swoim rodzaju gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry do których najczęściej wracam to:

1. Twierdza, tak jak lubie strategia ekonomiczna

2. Knight and Merchants , szkoda, że już takich fajnych strategii-ekonomicznych nie robią

3. Delta Force Helikopter w Ogniu + Team Sabre, stare i może nie jest to wybitna strzelanka, ale klimacik boski

4. Far Cry 1 , pójdzie praktycznie na każdym kompie a gierka jest rewelacyjna

5. Serious Sam, istna siekanka

6. Polanie 2, jedyna w swoim rodzaju polska gra, która posiadała w sobie od razu dwa tryby strategiczny i rpg (dwie gry w jednym) bardzo podobało mi się to jak bohaterowie i wojowie mogli zmieniać oręż oraz zbroje z poległych wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lineage II

Grało się Spellhowlerem z 15 lat temu na Duronie 1800 ;-). A potem wyszedł WoW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grało się z 12? Lat temu w L2 na rumuńskim Dexie po czym sprzedając na allegro walutę kupiło się pierwszy samochód :D piękne czasy. Lineage jeszcze żyje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deus EX 1 ... HL2 ... Fallout 2 wraz z Restoration Project... Temple of Elemental Evil... Mass Effect 1 .... Hitman 2 ...

 

Takie ode mnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sciagnij settlersow na telefon :P jest wersja na androida :)

 

narobiliscie mi ochoty tymi settlersami ze sobie chyba jutro pogram ...

Mam iPhone'a :E. Poza tym, jakoś tak nie lubię grać na telefonie - wolę na kompie, ewentualnie konsoli :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często i gęsto wracam do

Gra rok 2004, a 10 lat wcześniej 1994

(kojarzy ktoś tego ancymona? ;):E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- Warzone 2100 - często wracam do 4-ro godzinnych potyczek z SI :D Ta gra najbardziej odpowiada mojemu stylowi gry :D

- The I of the Dragon - raz na jakiś czas ogram sobie lodowym smokiem ;) Inne jakoś mi nie leżą, za wolne :D

- Tom Clancy's EndWar - gra z 2009, ale warta uwagi szczególnie na nietypową mechanikę gry,

- Alien Shooter - przyjemna gra 2D, w której masakrujemy obcych :)

- Earth 2140-2150 - Earth 2140 była moją pierwszą grą strategiczną, a Earth 2150 grało mi się przyjemnie,

- Battlezone 2: Combat Commander - ciekawa gra sci-fi która przyjemnie łączy elementy RTS'a i FPS,

- Painkiller - pierwsza gra, w którą bałem się grać :D (byłem wtedy chyba 2-3 klasa podbazy :P ),

- S.W.I.N.E. - lub po polsku "Ś.W.I.N.I.A." :D bardzo fajna strategia z humorem ;) (na gogu jest wersja HD)

- Haegemonia - Legions of Iron - moja pierwsza strategia kosmiczna, którą polecam każdemu (chociaż na windows 10 dźwięk się buguje i potrafi grę wywalić z errorem),

- Heroes of Might and Magic V - moim zdaniem najlepsza strategia z serii, grałem jeszcze w 2,3 i 4, ale żadna nie przypadła mi do gustu jak V :)

- Unreal - ja do tego wróciłem raz i chyba wrócę jeszcze raz, te krajobrazy, olbrzymy ciskające głazami i groźne Skaarj :)

- Disciples: Sacred Lands - lub na polski "Apostołowie: Święte Ziemie", ostatnio jak wróciłem to całą kampanie przeszedłem każdą rasą, niestety do "dwójki" sił nie miałem, mimo że graficznie lepsze, to wszystko mi się zlewało z mapą (surowce, skarby, stwory, ale flagi często pomagały) i mam wrażenie, że działa w 20fps,

- Serious Sam - to raczej nigdy się nie znudzi, minigun i horda przeciwników <3

- Twierdza - lubię czasem wrócić i w spokoju i ciszy wznosić zamek na któreś z map,

- Incoming - w tej grze też jest fajne połączenie gry akcji i strategi, gdzie każdą fazę można rozegrać najpierw osobiście, następnie jako dowódca.

 

A jeśli chodzi o powrót gier nie tylko z PC to chętnie bym sobie powrócił do takich gier z pegasus'a jak Contra czy Tanks :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A jeśli chodzi o powrót gier nie tylko z PC to chętnie bym sobie powrócił do takich gier z pegasus'a jak Contra czy Tanks :)

Contra Anniversary Collection jakoś dwa miechy temu wyszła. Już nie mam takiego skilla, aby za 3 życiami przejść...Choć ostatnia plansza z tymi pająkami to była najłatwiejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Settlers 3 prawie skończone została ostatnia nacja w kampanii może czas na Settlers 2 też chyba nigdy nie skończyłem kampanii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Spellforce? Ostatnio nabrałem ochotę przejścia pierwszej części od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam trochę ten temat i tylko ja uważam, że Settlers 1 były najlepszą częścią Settlersów? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam trochę ten temat i tylko ja uważam, że Settlers 1 były najlepszą częścią Settlersów? :cry:

 

wg mnie najlepsza jest 2 ale najwięcej czasu spędziłem z 1 jeszcze na Amidze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak sobie przeglądam trochę ten temat i tylko ja uważam, że Settlers 1 były najlepszą częścią Settlersów? :cry:

 

3 lub 4. Typowo ekonomicznie.

 

Ja nadal ogrywam ojca chrzestnego jedynkę, fajna zabawa ze zdobywaniem magazynów, zastraszaniem, niezła rozwałka i klimat

 

A co sądzicie o Spellforce? Ostatnio nabrałem ochotę przejścia pierwszej części od nowa

 

Świetna gra. Płakałem jak był koniec :E ale coś nie mogę się zabrać do kolejnych części i dodatków, tyle rzeczy do ogrania jest że nie ma czasu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...