Skocz do zawartości
Introverder

Rozeznanie kwestii głośności PS4 Pro, a terkoczący wiatrak

Głośność PS4Pro i terkot jej wentylatora  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Wasza PS4 Pro jest głośna i irytuje Was dźwięk wentylatora?

    • Zdecydowanie tak
      8
    • Raczej tak
      1
    • Moja konsola nie jest ani przesadnie głośna, ani też specjalnie cicha
      5
    • Raczej nie
      2
    • Nie
      2
    • Moja konsola jest bardzo cicha i nie słyszę żadnego terkotania
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Ja się ośmieszam? Widocznie nie umiesz korzystać z wyszukiwarki. To może to ci pomoże wpisując po angielsku "xbox one x noise" i tu masz jeszcze więcej wyników. W dodatku ustaw zakres czasu "ostatni rok".

 

Więc nie wiem czy sobie robisz ze mnie jaja albo tak nadmiernie bronisz tej swojej konsolki niczym fanboy :). I to w dodatku jak widać nie słusznie.

 

 

I nie pisz mi tu o działaniu gier w różnych rozdzielczościach. Bo to ma się nijak do rzeczywistości. Odpalam nawet na Xboxie one X - staruszkiego Mass Effecta 1. On działa mi w Upscalingu 2160. I konsola jest głośniejsza niż PS4 7216b, na którym odpalam dużo bardziej wymagające gry pokroju Spiderman..

 

Ja już przestaje z tobą dyskutować bo skoro dla ciebie xbox jest produktem idealnym i jesteś zaślepiony na wszystkie jego wady to nie mamy o czym rozmawiać ;). Swoją drogą nie sądziłem, że jesteś takim fanboyem xboxa :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się ośmieszam? Widocznie nie umiesz korzystać z wyszukiwarki. To może to ci pomoże wpisując po angielsku "xbox one x noise" i tu masz jeszcze więcej wyników. W dodatku ustaw zakres czasu "ostatni rok".

 

Więc nie wiem czy sobie robisz ze mnie jaja albo tak nadmiernie bronisz tej swojej konsolki niczym fanboy :). I to w dodatku jak widać nie słusznie.

 

 

I nie pisz mi tu o działaniu gier w różnych rozdzielczościach. Bo to ma się nijak do rzeczywistości. Odpalam nawet na Xboxie one X - staruszkiego Mass Effecta 1. On działa mi w Upscalingu 2160. I konsola jest głośniejsza niż PS4 7216b, na którym odpalam dużo bardziej wymagające gry pokroju Spiderman..

 

Ja już przestaje z tobą dyskutować bo skoro dla ciebie xbox jest produktem idealnym i jesteś zaślepiony na wszystkie jego wady to nie mamy o czym rozmawiać ;). Swoją drogą nie sądziłem, że jesteś takim fanboyem xboxa :).

łojezusie :E jaka z Tobą jest ciężka dyskusja. Nawet jakby człowiek chciał normalnie, to się nie da. Bo nie daj Bóg ktoś poda konkretny kontargument i od razu się odpala piaskownica :>. Nie pisałeś nic o wersji angielskiej, napisałeś wyraźnie xbox one x głośny - to sprawdziłem i do tego się odniosłem. Przykro mi bardzo, że to Ty przestrzeliłeś temat.

 

Fora anglojęzyczne? No pewnie, tylko jak poczytasz głębiej niż tylko nagłówki to się okaże, że te głośne to wadliwe i poszły na RMA. Zdarza się. Nikt tutaj w to nie wątpi (prócz Ciebie).

 

Będę pisał o działaniu gier, bo mam do czynienia z troglodytą, który porównuje ME1 do Spidermana i oczekuje miarodajnych wyników :E Sorry, ale to się aż prosi o komentarz. Napiszę Ci po raz trzeci, że nie ma co porównywać w warunkach domowych pracy obu konsol, bo nie masz do tego warunków. Ani pomiarowych, ani syntetycznych, w sumie żadnych. To co odczuwasz to subiektywne doznania są, i jak Twoim zdaniem XoX jest głośniejszy, to masz wadliwą sztukę albo brud kiłę i mogiłę w środku.

 

I przestań już robić z siebie ofiarę, bo z każdej normalnej rozmowy robi się przez Ciebie cyrk na kółkach.

 

Ja już przestaje z tobą dyskutować bo skoro dla ciebie xbox jest produktem idealnym i jesteś zaślepiony na wszystkie jego wady to nie mamy o czym rozmawiać

Akurat kultura pracy w XoXach jest jedną z największych ZALET tego sprzętu.

Edytowane przez Qrdel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Niestety :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrdelowi nie przetłumaczysz, jak grochem o ścianę.

 

:E :E :E :E :E :E :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie, na telewizorze :thumbup:

on nie pytał gdzie, tylko jak. Myślę, że odpowiedź brzmi - oczami wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja Wam powiem, że exy na playstation ograłem , i następna generacja będzie już xbox , mialem one x przez rok i wykonanie samego sprzętu o wiele lepsze niż przy sony.

w prosiaku zmienię jeszcze pastę i termopady , zobaczę czy nadal będzie wyła bo przy days gone albo cod mw odlatuje razem z nią w kosmos :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2020 o 13:09, veronx napisał:

ja Wam powiem, że exy na playstation ograłem , i następna generacja będzie już xbox , mialem one x przez rok i wykonanie samego sprzętu o wiele lepsze niż przy sony.

w prosiaku zmienię jeszcze pastę i termopady , zobaczę czy nadal będzie wyła bo przy days gone albo cod mw odlatuje razem z nią w kosmos :D

Powinno pomóc. W weekend wreszcie rozebrałem mojego prosiaczka, pierwsza rewizja. Kurzu było mało, ale to białe guano na rdzeniu nawet na pastę nie wyglądało. Nałożyłem Arctic MX-4, do tego termopady zmieniłem na Gelid GC-Extreme (1mm grubości), bo oryginalne pokrywały zaledwie 1/2 powierzchni kości i jest fantastycznie. W Horizon- cisza. W S-M i GoW - o wiele ciszej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 dni temu odebrany prosiak z czyszczenia i jest cisza, a po 1.5 roku to już każda gra = suszarka do włosów i to taka na max obrotów ;)
Zobaczymy ile to podziała - podobno często wymiana pasty = 3 miechy ciszy aż pasta spłynie i wracamy do punktu wyjścia, pro wymiana to tak z rok półtora ;)
Na papierze z serwisu gwara 3 miechy na usługę to ?

Nie pamiętam kiedy grałem na konsoli bez słuchawek z aktywnym tłumieniem :rotfl: aż dziwnie się teraz gra w Horizona FW

Chłodzenie trochę terkocze, ale to jak przystawię ucho a gram z 3metrów więc absolutnie niesłyszalne. W pc by mnie to wkurzało bo komp pod nogami a tutaj mam wywalone - zaleta konsoli i tv 

 

Edytowane przez Tomcat
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...